گزارش تغییرات

در این صفحه می‌توانید آخرین تغییرات سایت و پنل نوبیتکس را مشاهده کنید

 • نسخه ۱.۵ اپ iOS

  ۱۶ مهر ۱۴۰۱

  🎉 نمودار عمق

 • اطلاع‌رسانی وضعیت شبکه بلاک‌چین BSC

  ۱۵ مهر ۱۴۰۱

  📣 به دلیل توقف ولیدیتورهای شبکه، در بازه زمانی ۸:۴۵ تا ۱۳:۳۰ واریز و برداشت کوین‌ها روی شبکه BSC متوقف شد. نوبیتکس همواره تاکید داشته که کوین‌های مختلف را به همراه پشتیبانی از شبکه اصلی آن‌ها لیست نماید، و در این شرایط کاربران نوبیتکس می‌توانند بدون مشکل و با استفاده از شبکه اصلی هر کوین، بدون وقفه به امکانات واریز و برداشت دسترسی داشته باشند.

 • دامنه پشتیبان نوبیتکس: nobitex.net

  ۱۰ مهر ۱۴۰۱

  📣 در صورت ادامه اختلالات اینترنت و در بازه‌های زمانی عدم دسترسی به اینترنت بین‌الملل؛ می‌توانید تا زمان رفع محدودیت‌ها به صورت موقت از دامنه پشتیبان نوبیتکس «nobitex.net» برای دسترسی به حساب کاربری خود استفاده کنید.
  دامنه اشاره شده صرفاً راهکار موقت برای شرایط اختلالات اینترنت بوده و توصیه ما به استفاده از دامنه اصلی در شرایط پایدار است.

 • پشتیبانی از به‌روزرسانی Vasil شبکه کاردانو

  ۳۱ شهریور ۱۴۰۱

  🎉 یک سال بعد از آپدیت آلونزو، حالا دومین به‌روزرسانی مهم کاردانو نیز در آستانه‌ی پیاده‌سازی است. واسیل (Vasil)، هاردفورک مهمی است که می‌تواند کارمزد تراکنش‌ها را کاهش داده و سرعت و مقیاس‌پذیری بلاک چین کاردانو در اعتبارسنجی تراکنش‌ها را بهبود ببخشد. همچنین واسیل تا حدود زیادی حفر‌ه‌های امنیتی پروتکل را از بین خواهد برد و کارایی شبکه را بهتر خواهد کرد.

 • قابلیت سفارش‌گذاری OCO

  ۲۹ شهریور ۱۴۰۱

  🎉 سفارش OCO در اصل مخفف عبارت One Cancels the Other است. یعنی «لغو یکی به واسطه‌ی دیگری». این سفارش از ترکیب دو سفارش «با تعیین قیمت» و «حد ضرر معین» تشکیل شده که به محض منطبق شدن یکی از این دو سفارش، سفارش دیگر لغو خواهد شد.
  با سفارش OCO می‌توانید قیمت خروج خود را برای هردو حالت صعودی یا نزولی بازار پیش‌بینی کنید و از صعودهای احتمالی عقب نمانید یا ریزش‌های احتمالی به دارایی شما آسیبی نرساند.

 • پشتیبانی از اتریوم ۲

  ۲۹ شهریور ۱۴۰۱

  🎉 نوبیتکس از عملیات مرج اتریوم پشتیبانی می‌کند. با فرآیند مرج یا همان ادغام، مکانیزم اجماع اتریوم از «اثبات کار» به «اثبات سهام» تغییر می‌کند. در واقع استخراج اتریوم منسوخ شده و «سهام‌گذاری» جایگزین آن می‌شود.