convex finance

cvx

کانوکس فایننس

معامله حرفه‌ای
- USDT
% - تومان

اطلاعات بازار تتری

حجم معاملات 24h
- USDT
کمترین قیمت دیروز
- USDT
بالاترین قیمت دیروز
- USDT

اطلاعات بازار نوبیتکس

حجم معاملات 24h
- IRT
کمترین قیمت دیروز
- IRT
بالاترین قیمت دیروز
- IRT
من می ‌خواهم
تومان
بپردازم تا معادل
کانوکس فایننس

ارز Convex Finance چیست؟

بازار دیفای با نوآوری‌های کاربردی توانسته است امکانات ویژه‌ای مهیا کند که در آن کاربران می‌توانند سبد دارایی خود را مدیریت کرده و رشد دهند. در این میان یکی از محبوب‌ترین روش‌ها برای دستیابی به سود، قفل‌کردن دارایی در پروتکل‌های ییلد فارمینگ یا کشت سود است. Convex Finance یک پلتفرم پیشرو در زمینه ارائه نقدینگی و کسب سود حداکثری از صرافی کرو فایننس (Curve Finance) است که روی پروتکل این صرافی نیز ساخته شده است. 

در اصل هدف اصلی کانوکس فایننس افزایش پاداش (کشت سود) به آن دسته افرادی است که نقدینگی پلتفرم کرو فایننس را تأمین می‌کنند و همین‌طور ارز CRV را استیک یا سهام گذاری کرده‌اند. به طور دقیق‌تر اگر هولدرهای ارز CRV و همین‌طور تأمین‌کنندگان نقدینگی کرو از طریق کانوکس فایننس اقدام به این فعالیت‌ها کنند ارز CRV نیز پاداش می‌گیرند.

توکن بومی اکوسیستم کانوکس فایننس CVX است که در سال 2021 توسط افرادی با هویت ناشناس به وجود آمده است.

خرید و فروش ارز Convex Finance

ارز Convex Finance را می‌توان در انواع صرافی‌های معتبر یافت. پس برای خرید و فروش Convex Finance می‌توان از صرافی‌های غیرمتمرکز اتریومی و یا صرافی‌های متمرکز استفاده کرد. همچنین خرید و فروش Convex Finance در نوبیتکس هم امکان‌پذیر است.

آموزش خرید ارز CVX از نوبیتکس

برای خرید ارز Convex Finance از نوبیتکس، مراحل زیر را دنبال کنید:

1- ثبت‌نام  و ایجاد حساب کاربری در نوبیتکس:

در ابتدا برای ثبت‌نام اولیه شما تنها به یک آدرس ایمیل فعال نیاز دارید. توصیه می‌شود که برای ثبت‌نام در صرافی ارز دیجیتال نوبیتکس از رمز عبور غیرتکراری و قدرتمندی استفاده کنید تا امنیت اولیه حساب کاربری‌‌ شما تضمین شود.

 2- تائید حساب کاربری:

پس از انجام ثبت‌نام اولیه، برای خرید و فروش ارز CVX باید مراحل احراز هویت را انجام دهید. احراز هویت در نوبیتکس با توجه به کاربری مالی آن، با ثبت‌نام در شبکه‌های اجتماعی و یا نرم‌افزارهای کاربردی روزمره متفاوت است و نیازمند ارائه اطلاعات هویتی درست و دقت و توجه بالا در ارسال اطلاعات است. برای فروش و خرید ارز Convex Finance یا خرید رمزارزهای دیگر مانند ترون، پالیگان، لیدو دائو و سایر ارزهای دیجیتال، بهترین کار ممکن این است که پیش از هر اقدامی در مورد رویه احراز هویت نوبیتکس مطالعه کنید.

 3- شارژ حساب تومانی یا رمزارز قابل‌تبدیل آن:

شما می‌توانید به کمک این راهنما، حساب کاربری خود را شارژ کنید. خرید ارز Convex Finance در نوبیتکس با تومان و تتر امکان‌پذیر است.

 4- خرید ارز CVX:

خرید ارز دیجیتال Convex Finance در نوبیتکس به‌صورت ارائه پیشنهاد خرید CVX در این بازار همتا به همتا (P2P) انجام می‌شود. در واقع در این بازار شما ارز دیجیتال موردنظر خود را از کاربران فعال در پلتفرم نوبیتکس خریداری می‌کنید. به همین دلیل، تکمیل فرایند خرید شما به پذیرش معامله از سوی دیگر کاربران بستگی دارد.‌

آموزش فروش Convex Finance در نوبیتکس

برای فروش ارز دیجیتال Convex Finance در نوبیتکس، باید مراحل ثبت‌نام، ایجاد حساب و احراز هویت به همان صورت که بالاتر به آن اشاره شد طی شود. سپس ارز دیجیتال CVX باید از کیف پول شخصی به کیف پول نوبیتکس انتقال داده شود. در پایان ارز کانوکس فایننس در بازار همتا به همتای نوبیتکس به فروش می‌رسد. به عبارت دیگر، سفارش فروش با سفارش خریدِ کاربران دیگری که قصد خرید ارز Convex Finance از نوبیتکس را دارند مچ می‌شود.

خرید و فروش ارز CVX در نوبیتکس با انواع سفارشات از جمله سریع، معین، با حد ضرر و OCO امکان‌پذیر است. 

 • سفارش سریع: در سفارش سریع، خرید و فروش شما به‌صورت آنی با قیمت بازار صورت می‌گیرد. برای تعیین قیمت دقیق سفارش خود می‌توانید از سفارش معین استفاده کنید.
 • سفارش معین: در این روش، معامله پس‌ از اینکه کاربری دیگر با این قیمت حاضر به خرید یا فروش بود، صورت می‌گیرد.
 • حد ضرر: در حد ضرر هم همان طور که از نامش پیداست، می‌توان برای حد ضرری برای خرید و فروش کوین تعیین کرد. 
 • OCO: سفارش OCO نیز ترکیبی از دو سفارش معین و با حد ضرر است.

صرافی ارزهای دیجیتال نوبیتکس با بیش از 4 میلیون کاربر بزرگ‌ترین صرافی ارز دیجیتال در ایران است. با توجه به این مسئله شاخص نقدشوندگی این صرافی ارز دیجیتال نوبیتکس بسیار بالاست و بنابراین عمده خرید و فروش‌های ارزهای دیجیتال این صرافی در زمان بسیار کوتاهی انجام می‌شود. همچنین شکاف قیمتی بزرگی میان صرافی نوبیتکس و دیگر صرافی‌های بزرگ دنیا وجود ندارد.

قیمت ارز Convex Finance

 ارز Convex Finance کف قیمت تقریبی 1.88$ را در سال 2021 تجربه کرده است و در سال 2022 سقف قیمتی ارز CVX با قیمت 62.69$ مشاهده می‌شود. برای مشاهده قیمت لحظه‌ای ارز CVX می‌توانید از نمودار بالا استفاده کنید. شما می‌توانید قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال را در نوبیتکس دنبال کنید. 

بهترین کیف پول‌های ارز دیجیتال Convex Finance

ارز دیجیتال CVX یک توکن اتریومی است بنابراین تمامی کیف پول‌هایی که از اتریوم پشتیبانی می‌کنند مناسب نگهداری ارز کانوکس فایننس هستند.

 کیف پول‌های سخت‌افزاری از امن‌ترین کیف پول‌ها برای ذخیره ارز CVX به شمار می‌روند که از میان کیف پول‌های سخت‌افزاری می‌توان به مواردی مانند لجر نانو اس، ترزور وان، ترزور مدل تی و کیپ‌کی اشاره کرد.

همچنین کیف پول‌های نرم‌افزاری که مورد استفاده عموم قرار دارند و پایداری خدمات آن‌ها تا حد زیادی اثبات‌شده است، گزینه‌های مناسبی برای ذخیره‌سازی ارز دیجیتال Convex Finance محسوب می‌شوند که از جمله آن می‌توان به مای اتر والت و متامسک یا تراست والت اشاره کرد. کیف پول‌های نرم‌افزاری دیگر مانند اکسودوس و اتمیک والت هم می‌توانند از دیگر کیف پول‌های انتخابی برای ارز CVX باشند.

چه تعداد رمزارز Convex Finance در گردش است؟

تعداد کل توکن‌های ارز کانوکس فایننس 74,740,866 واحد است که 97,424,270 واحد از این توکن‌ها وارد بازار شده و در گردش هستند و عرضه حداکثری رمزارز Convex Finance به میزان  100,000,000 واحد اعلام شده است.

آینده قیمت رمزارز CVX

از آنجایی که کانوکس فایننس با صرافی کرو فایننس در ارتباط است می‌توان آینده و موفقیت قیمتی رمزارز CVX را با موفقیت صرافی Curve Finance در ارتباط دانست. کرو فایننس در میان صرافی‌های دیفای بسیار موفق عمل کرده است و سرمایه هنگفتی در آن قفل شده است بنابراین می‌توان انتظار داشت که افراد تمایل داشته باشند با کمک نوآوری کانوکس فایننس سود خود را به حداکثر برسانند. بنابراین احتمال افزایش درخواست‌ها بر اثر عرضه و تقاضا برای رمزارز CVX قابل تصور است و همین امر احتمال رشد قیمتی آن را تقویت می‌کند.

مزایای خرید و فروش ارز دیجیتال Convex Finance از نوبیتکس

خرید و فروش و ترید رمزارزهای مختلف، از جمله کانوکس فایننس در نوبیتکس مزایای خاصی به همراه دارد که در ادامه به تعدادی از آن‌ها اشاره می‌کنیم:

 • نوبیتکس اولین و بزرگ‌ترین پلتفرم تبادل رمزارز در ایران است که بیشتر از چهار میلیون کاربر در ایران به آن اعتماد کرده‌اند.
 • در نوبیتکس دارایی شما به صورت سرد نگهداری می‌شود. با توجه به این مسئله امکان از دست رفتن دارایی شما تا حد ممکن کاهش پیدا می‌کند. 
 • سیستم چند امضایی برداشت از کلد ولت نوبیتکس امکان سوء استفاده از دارایی کاربران را به حداقل رسانده است.
 • رابط کاربری این پلتفرم بسیار ساده و آسان است. ضمن اینکه امکان استفاده از تست‌نت نوبیتکس هم در سایت و هم در اپلیکیشن نوبیتکس برای کاربران تازه‌وارد وجود دارد.
 • با توجه به تعداد زیاد کاربران و تعداد و حجم معاملات، نوبیتکس از عمق بازار و نقدشوندگی بالایی برخوردار است. 
 • سرعت برداشت ریالی در نوبیتکس بسیار بالاست. دقایقی پس از درخواست برداشت ریالی، مبلغ مورد نظر به حساب کاربر واریز می‌شود.
 • پشتیبانی نوبیتکس در ۲۴ ساعت شبانه‌روز و هفت روز هفته پاسخگوی سؤالات کاربران است. 

 

سوالات متداول

سوالات متداول

ارز Convex Finance چیست؟

Convex Finance یک پروتکل دیفای است که به تأمین‌کنندگان نقدینگی در صرافی Curve اجازه می‌دهد تا سهمی از کارمزد معاملات در کرو، بدون قرار دادن نقدینگی در آنجا به دست آورند.

آینده ارز Convex Finance چه طور پیش‌بینی می‌شود؟

دنیای دیفای از سال 2020 مورد توجه کاربران بسیاری قرار گرفته است به طوری که میلیاردها دلار در این پلتفرم‌ها قفل شده است. کانوکس فایننس اجازه می‌دهد که کاربران درآمدی از هزینه کارمزدها و پاداش‌های استیکینگ در صرافی کرو بدون اینکه توکن کرو در اختیار داشته باشند به دست آورند. این موضوع مثل این است که با یک تیر دو هدف را شکار کنیم به علاوه اینکه هر چه اقبال عمومی از Convex Finance بیشتر شود توزیع سود میان کاربران افزایش می‌یابد. با در نظر گرفتن موضوعات اشاره‌شده می‌توان جایگاه مثبتی برای آینده ارز CVX در نظر گرفت.

قیمت ارز CVX در لحظه چگونه قابل‌مشاهده است؟

با مراجعه به نمودار ارز کانوکس فایننس می‌توانید قیمت این ارز را در همین لحظه مشاهده کنید.

کارمزد خرید ارز Convex Finance در نوبیتکس چقدر است؟

کارمزد معاملات در نوبیتکس به‌صورت درصدی از مبلغ کل معامله از خریدار و فروشنده دریافت می‌شود. کارمزد معاملات در نوبیتکس برای حجم کمتر از 10 میلیون تومان 0.35 درصد از حجم معامله، برای حجم بین 10 تا 50 میلیون تومان 0.3 درصد از حجم معامله، برای حجم بین 50 تا 100 میلیون تومان 0.25 درصد از حجم معامله و برای مبالغ بالاتر از 100 میلیون تومان 0.2 از حجم معامله خواهد بود. شما می‌توانید تمامی اطلاعات در این رابطه را در جدول کارمزدهای نوبیتکس پیدا کنید.