MultiversX

egld

مولتی ورس ایکس

معامله حرفه‌ای
- USDT
% - تومان

اطلاعات بازار تتری

حجم معاملات 24h
- egld
کمترین قیمت دیروز
- USDT
بالاترین قیمت دیروز
- USDT

اطلاعات بازار نوبیتکس

حجم معاملات 24h
- egld
کمترین قیمت دیروز
- IRT
بالاترین قیمت دیروز
- IRT
من می ‌خواهم
تومان
بپردازم تا معادل
مولتی ورس ایکس

ارز مولتی ورس ایکس چیست؟

فضای پویا و در حال توسعه رمزارزها باعث شده است تا پروژه‌های با سابقه‌تر مجبور به هماهنگی با روند و الگوهای نو به وجود آمده شده و برنامه‌های تازه‌ای برای ماندن در رقابت معرفی کنند. از جمله روندهای جدید در بازار ارزهای دیجیتال، ورود به وب 3.0 و دنیای متاورس است. یکی از پروژه‌ها که دست‌خوش دگرگونی و معرفی محصولات جدید شده است پروژه مولتی ورس ایکس است که سابقاً با نام الروند یا ELROND شناخته می‌شد. 

تمرکز الروند در گذشته بر روی یک بلاکچین امن با بازدهی بسیار بالا در پردازش تراکنش‌ها و همین‌طور پشتیبانی از برنامه‌های غیرمتمرکز با اتکا به قراردادهای هوشمند بود. تمامی این امور با ارز EGLD در ساز و کار الروند انجام می‌شد؛ اما هم‌زمان با تغییر نام تجاری این پروژه به مولتی ورس ایکس، برنامه جدید MultiversX با محوریت ساخت یک شبکه بلاک چین بسیار مقیاس‌پذیر، ایمن و غیرمتمرکز تغییر کرد. این پروژه پیاده‌سازی برنامه‌های کاربردی کاملاً جدید را برای کاربران، کسب‌وکارها و جوامع را در یک مرزبندی جدید متاورسی امکان‌پذیر می‌کند.

 مولتی ورس ایکس با بهره‌مندی از سه ابزار جدید به نام‌های xFabric، xPortal و xWorlds به کمک سازندگان و کاربران متاورس رفته است.

ارز مولتی ورس ایکس با علامت EGLD شناخته می‌شود و در سال 2019 ایجادشده است. ارز مولتی ورس ایکس نقشی اساسی در امور MultiversX ایفا می‌کند و برای ایجاد برنامه در بلاک چین مولتی ورس ایکس (سابقاً ELROND) و همین‌طور امور حاکمیتی استفاده می‌شود.

خرید و فروش ارز MultiversX

ارز مولتی ورس ایکس (سابقاً ارز ELROND) را می‌توان در انواع صرافی‌ها یافت. پس برای خرید و فروش ارز دیجیتال EGLD می‌توان از صرافی‌های غیرمتمرکز و یا صرافی‌های متمرکز استفاده کرد. همچنین خرید و فروش EGLD در نوبیتکس هم امکان‌پذیر است.

آموزش خرید ارز مولتی ورس ایکس از نوبیتکس

برای خرید ارز مولتی ورس ایکس از نوبیتکس، مراحل زیر را دنبال کنید:

1- ثبت‌نام  و ایجاد حساب کاربری در نوبیتکس:

در ابتدا برای ثبت‌نام اولیه شما تنها به یک آدرس ایمیل فعال نیاز دارید. توصیه می‌شود که برای ثبت‌نام در صرافی ارز دیجیتال نوبیتکس از رمز عبور غیرتکراری و قدرتمندی استفاده کنید تا امنیت اولیه حساب کاربری‌‌ شما تضمین شود.

 2- تائید حساب کاربری:

پس از انجام ثبت‌نام اولیه، برای خرید و فروش ارز مولتی ورس ایکس باید مراحل احراز هویت را انجام دهید. احراز هویت در نوبیتکس با توجه به کاربری مالی آن، با ثبت‌نام در شبکه‌های اجتماعی و یا نرم‌افزارهای کاربردی روزمره متفاوت است و نیازمند ارائه اطلاعات هویتی درست و دقت و توجه بالا در ارسال اطلاعات است. برای فروش و خرید ارز مولتی ورس ایکس یا خرید رمزارزهای دیگر مانند کاردانو، ایپ کوین، USDT تتر و سایر ارزهای دیجیتال، بهترین کار ممکن این است که پیش از هر اقدامی در مورد رویه احراز هویت نوبیتکس مطالعه کنید.

 3- شارژ حساب تومانی یا رمزارز قابل‌تبدیل آن:

شما می‌توانید به کمک این راهنما، حساب کاربری خود را شارژ کنید. خرید ارز مولتی ورس ایکس (EGLD) در نوبیتکس با تومان و تتر امکان‌پذیر است.

 4- خرید ارز مولتی ورس ایکس:

خرید ارز دیجیتال EGLD در نوبیتکس به‌صورت ارائه پیشنهاد خرید EGLD در این بازار همتا به همتا (P2P) انجام می‌شود. در واقع در این بازار شما ارز دیجیتال مورد نظر خود را از کاربران فعال در پلتفرم نوبیتکس خریداری می‌کنید. به همین دلیل، تکمیل فرایند خرید شما به پذیرش معامله از سوی دیگر کاربران بستگی دارد.‌

آموزش فروش EGLD در نوبیتکس

برای فروش ارز دیجیتال EGLD در نوبیتکس، باید مراحل ثبت‌نام، ایجاد حساب و احراز هویت به همان صورت که بالاتر به آن اشاره شد طی شود. سپس ارز دیجیتال EGLD باید از کیف پول شخصی به کیف پول نوبیتکس انتقال داده شود. در پایان ارز مولتی ورس ایکس در بازار همتا به همتای نوبیتکس به فروش می‌رسد. به عبارت دیگر، سفارش فروش با سفارش خریدِ کاربران دیگری که قصد خرید ارز EGLD از نوبیتکس را دارند مچ می‌شود.

خرید و فروش ارز مولتی ورس ایکس در نوبیتکس با انواع سفارشات از جمله سریع، معین، با حد ضرر و OCO امکان‌پذیر است. 

 • سفارش سریع: در سفارش سریع، خرید و فروش شما به‌صورت آنی با قیمت بازار صورت می‌گیرد. برای تعیین قیمت دقیق سفارش خود می‌توانید از سفارش معین استفاده کنید.
 • سفارش معین: در این روش، معامله پس‌ از اینکه کاربری دیگر با این قیمت حاضر به خرید یا فروش بود، صورت می‌گیرد.
 • حد ضرر: در حد ضرر هم همان‌طور که از نامش پیداست، می‌توان برای حد ضرری برای خرید و فروش کوین تعیین کرد. 
 • OCO: سفارش OCO نیز ترکیبی از دو سفارش معین و با حد ضرر است.

صرافی رمزارز  نوبیتکس با بیش از 4 میلیون کاربر بزرگ‌ترین صرافی ارز دیجیتال در ایران است. با توجه به این مسئله شاخص نقدشوندگی این صرافی ارز دیجیتال نوبیتکس بسیار بالاست و بنابراین عمده خرید و فروش‌های ارزهای دیجیتال این صرافی در زمان بسیار کوتاهی انجام می‌شود. همچنین شکاف قیمتی بزرگی میان صرافی نوبیتکس و دیگر صرافی‌های بزرگ دنیا وجود ندارد.

قیمت ارز مولتی ورس ایکس

ارز مولتی ورس ایکس (EGLD) کف قیمت تقریبی 6.54$ خود را در نوامبر سال 2020 تجربه کرده است و در  سال 2021 سقف قیمتی ارز MultiversX  با قیمت 542.58$ ثبت شده است. برای مشاهده قیمت لحظه‌ای ارز مولتی ورس ایکس می‌توانید از نمودار بالا استفاده کنید. شما می‌توانید قیمت لحظه‌ ای ارز دیجیتال را در نوبیتکس دنبال کنید.

بهترین کیف پول‌های ارز دیجیتال EGLD

 کیف پول‌های سخت‌افزاری از امن‌ترین کیف پول‌ها برای ذخیره ارز مولتی ورس ایکس به شمار می‌روند که از میان کیف پول‌های سخت‌افزاری می‌توان به مواردی مانند لجر نانو اس، ترزور وان، ترزور مدل تی اشاره کرد.

همچنین کیف پول‌های نرم‌افزاری که مورد استفاده عموم قرار دارند و پایداری خدمات آن‌ها تا حد زیادی اثبات‌شده است، گزینه‌های مناسبی برای ذخیره‌سازی ارز دیجیتال EGLD محسوب می‌شوند که از جمله آن می‌توان به  متامسک، تراست والت یا گواردا والت اشاره کرد. کیف پول‌های نرم‌افزاری دیگر مانند ای بی سی والت و سیف والت هم می‌توانند از دیگر کیف پول‌های انتخابی برای ارز مولتی ورس ایکس باشند.

چه تعداد رمزارز مولتی ورس ایکس در گردش است؟

حداکثر عرضه برای ارز مولتی ورس ایکس 31,415,926 واحد در نظر گرفته شده است و تعداد 25,094,197 واحد ارز EGLD در گردش است و در حال حاضر تعداد کل عرضه ارز مولتی ورس ایکس 25,099,349 واحد است.

آینده قیمت رمزارز مولتی ورس ایکس

رمزارز مولتی ورس ایکس از آن دسته ارزهایی است که سرمایه مناسبی در اختیار دارد و سرمایه‌گذاران این پروژه کماکان پشتیبان EGLD هستند، بر اساس پیش‌بینی‌ها و اخبار پیرامون پروژه MultiversX  و همین‌طور فعالیت‌های صورت گرفته به منظور تطبیق با تقاضا بازار، مولتی ورس ایکس تغییرات بنیادی بزرگی درون خود ایجاد کرده است و در بخش متاورس امتیاز رقابتی قابل قبولی در اختیار دارد. بنابراین روند صعودی و مثبتی برای آینده ارز مولتی ورس ایکس (EGLD) تصور می‌شود.

مزایای خرید و فروش ارز دیجیتالEGLD از نوبیتکس

خرید و فروش و ترید رمزارزهای مختلف، از جمله مولتی ورس ایکس در بازار ارز دیجیتال نوبیتکس مزایای خاصی به همراه دارد که در ادامه به تعدادی از آن‌ها اشاره می‌کنیم:

 • نوبیتکس اولین و بزرگ‌ترین پلتفرم تبادل رمزارزدر ایران است که بیشتر از چهار میلیون کاربر در ایران به آن اعتماد کرده‌اند.
 • در نوبیتکس دارایی شما به صورت سرد نگهداری می‌شود. با توجه به این مسئله امکان از دست رفتن دارایی شما تا حد ممکن کاهش پیدا می‌کند. 
 • سیستم چند امضایی برداشت از کلد ولت نوبیتکس امکان سوءاستفاده از دارایی کاربران را به حداقل رسانده است.
 • رابط کاربری این پلتفرم بسیار ساده و آسان است. ضمن اینکه امکان استفاده از تست‌نت نوبیتکس هم در سایت و هم در اپلیکیشن نوبیتکس برای کاربران تازه‌وارد وجود دارد.
 • با توجه به تعداد زیاد کاربران و تعداد و حجم معاملات، نوبیتکس از عمق بازار و نقدشوندگی بالایی برخوردار است. 
 • سرعت برداشت ریالی در نوبیتکس بسیار بالاست. دقایقی پس از درخواست برداشت ریالی، مبلغ مورد نظر به حساب کاربر واریز می‌شود.
 • پشتیبانی نوبیتکس در ۲۴ ساعت شبانه‌روز و هفت روز هفته پاسخگوی سؤالات کاربران است. 
سوالات متداول

سوالات متداول

ارز مولتی ورس ایکس چیست؟

ارز مولتی ورس ایکس در واقع یک بلاکچین مقیاس‌پذیر، سریع، ایمن و غیرمتمرکز است که پیاده‌سازی برنامه‌های کاربردی کاملاً جدید را برای کاربران، کسب‌وکارها و جوامع را در یک مرزبندی جدید در دنیای متاورس و وب 3.0 امکان‌پذیر می‌کند.

آینده ارز مولتی ورس ایکس چه طور پیش‌بینی می‌شود؟

با توجه به محبوبیت و افزایش کاربران متاورس و وب 3.0 پیش‌بینی می‌شود که ارز مولتی ورس ایکس (EGLD) در آینده روند صعودی داشته باشد و بازدهی مناسبی در طول زمان برای سرمایه‌گذاران به ارمغان آورد.

قیمت ارز مولتی ورس ایکس در لحظه چگونه قابل‌مشاهده است؟

با مراجعه به نمودار ارز مولتی ورس ایکس (EGLD) می‌توانید قیمت این ارز را در همین لحظه مشاهده کنید.

کارمزد خرید ارز مولتی ورس ایکس در نوبیتکس چقدر است؟

کارمزد معاملات در نوبیتکس به‌صورت درصدی از مبلغ کل معامله از خریدار و فروشنده دریافت می‌شود. کارمزد معاملات در نوبیتکس برای حجم کمتر از 10 میلیون تومان 0.35 درصد از حجم معامله، برای حجم بین 10 تا 50 میلیون تومان 0.3 درصد از حجم معامله، برای حجم بین 50 تا 100 میلیون تومان 0.25 درصد از حجم معامله و برای مبالغ بالاتر از 100 میلیون تومان 0.2 از حجم معامله خواهد بود. شما می‌توانید تمامی اطلاعات در این رابطه را در جدول کارمزدهای نوبیتکس پیدا کنید.