Enjin Coin

enj

انجین کوین

معامله حرفه‌ای
- USDT
% - تومان

اطلاعات بازار تتری

حجم معاملات 24h
- USDT
کمترین قیمت دیروز
- USDT
بالاترین قیمت دیروز
- USDT

اطلاعات بازار نوبیتکس

حجم معاملات 24h
- IRT
کمترین قیمت دیروز
- IRT
بالاترین قیمت دیروز
- IRT
من می ‌خواهم
تومان
بپردازم تا معادل
انجین کوین

با انجین کوین بیشتر آشنا شوید

ارز دیجیتال انجین کوین Enjin Coin

خرید ارز دیجیتال انجین کوین مورد توجه بسیاری از سرمایه‌گذاران قرار گرفته است؛ اما انجین کوین دقیقاً چیست؟ Enjin یک برنامه نوآورانه در زمینه ساخت و مدیریت کالای مجازی یا به عبارتی دیگر ایجاد، توزیع و ادغام توکن‌های NFT است که روی بلاکچین اتریوم کار می‌کند. شما می‌توانید برای مشاهده قیمت انجین کوین در همین لحظه به نمودار بالا مراجعه کنید. 

معرفی انجین کوین

انجین کوین با نماد ENJ ارز دیجیتال پلتفرمی است که روی بلاکچین اتریوم به ساخت و مدیریت NFTها کمک می‌کند. انجین کوین علاوه بر ایجاد تحول در صنعت بازی‌های بلاکچینی، به مفهوم مالکیت در این بازی‌ها نگرش تازه‌ای بخشیده است.  به خاطر اکوسیستم چند زنجیره‌ای Enjin، کیت توسعه برنامه‌ای در اختیار کاربران قرار گرفته است که به کاربران اجازه می‌دهد دارایی NFT  ایجاد کنند و آن را بر روی شبکه اتریوم یا به بازی‌ها یا برنامه‌های مورد نظرشان اضافه کنند. علاوه بر این با کمک ENJ می‌توان از گزند کارمزدهای سرسام‌آور برای انتقال کالا و اقلامی کلکسیونی درون بازی‌ها در امان ماند.  

Enjin چگونه کار می‌کند؟

هر آنچه برای ایجاد یک کسب‌وکار از طریق توکن‌های NFT نیاز دارید؛ در پلتفرم انجین در اختیار کاربران قرار گرفته است.  ابزارهای قدرتمندی برای رابط ایجاد توکن، توزیع و ادغام در انجین به کاربران ارائه می‌شود. رابط ایجاد توکن آن‌قدر ساده است که می‌توان در طول چند دقیقه یک توکن با ویژگی‌های مختلفی بر روی شبکه اتریوم ایجاد کرده و قابلیت‌های مختلفی را برای آن‌ تعریف کرد. پس از آن می‌توان کاربردهای خاص توکن NFT را به محصول اضافه کرد و در نهایت با ایجاد یک کد QR، توکن مورد نظر را به مخاطب منتقل کرد.

خرید ارز انجین کوین در نوبیتکس

برای خرید ارز انجین کوین یا ENJ از نوبیتکس، مراحل زیر را دنبال کنید:

 1- ثبت‌نام  و ایجاد حساب کاربری در نوبیتکس:

 در ابتدا برای ثبت‌نام اولیه شما تنها به یک آدرس ایمیل فعال نیاز دارید. توصیه می‌شود که برای ثبت‌نام در نوبیتکس از رمز عبور غیرتکراری و قدرتمندی استفاده کنید تا امنیت اولیه حساب کاربری‌‌ شما تضمین شود.

 2- تائید حساب کاربری:

 پس از انجام ثبت‌نام اولیه، برای خرید ارز انجین کوین یا خرید ENJ یا فروش ارز دیجیتال انجین کوین باید مراحل احراز هویت را انجام دهید. احراز هویت در نوبیتکس با توجه به کاربری مالی آن، با ثبت‌نام در شبکه‌های اجتماعی و یا نرم‌افزارهای کاربردی روزمره متفاوت است و نیازمند ارائه اطلاعات هویتی درست و دقت و توجه بالا در ارسال اطلاعات است. برای فروش و خرید ارز دیجیتال انجین کوین یا رمزارزهای دیگری همچون بیت کوین، یونی سواپ، دای و چین لینک، آوه و دات … شما به احراز هویت نیاز خواهید داشت. بهترین کار ممکن این است که پیش از هر اقدامی در مورد رویه احراز هویت نوبیتکس مطالعه کنید.

 3- شارژ حساب تومانی یا رمزارز قابل‌تبدیل آن:

 شما می‌توانید به کمک این راهنما، حساب کاربری خود را شارژ کنید. خرید ENJ در نوبیتکس با تومان و تتر امکان‌پذیر است.

 4- خرید ENJ (ارز انجین کوین):

 خرید ارز انجین کوین در نوبیتکس به‌صورت ارائه پیشنهاد خرید ENJ در این بازار همتا به همتا (P2P) انجام می‌شود. در واقع در این بازار شما ارز دیجیتال مورد نظر خود را از کاربران فعال در پلتفرم نوبیتکس خریداری می‌کنید. به همین دلیل تکمیل فرایند خرید شما به پذیرش معامله از سوی دیگر کاربران بستگی دارد.‌

خرید و فروش ارز دیجیتال انجین کوین

خرید و فروش ارز دیجیتال انجین کوین در نوبیتکس به دو صورت سفارش سریع و معین امکان‌پذیر است. در سفارش سریع، خرید و فروش شما به‌صورت آنی با قیمت بازار صورت می‌گیرد اما در خرید و فروش معین شما می‌توانید مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید. در این روش، معامله پس‌ازاینکه کاربری دیگر با این قیمت حاضر به خرید یا فروش بود؛ صورت می‌گیرد.

با توجه به تعداد میلیونی کاربران نوبیتکس، شاخص نقد شوندگی این صرافی بسیار بالاست و بنابراین عمده خریدوفروش‌های ارزهای دیجیتال این صرافی در زمان بسیار کوتاهی انجام می‌شود. همچنین شکاف قیمتی بزرگی میان صرافی نوبیتکس و دیگر صرافی‌های بزرگ دنیا وجود ندارد.

قیمت ارز انجین کوین

قیمت ارز انجین در تاریخ 25 نوامبر 2021 تا 4.85 دلار رشد کرده است. توکن‌های در حال گردش 1,000,000,000 واحد ENJ است و حداکثر عرضه این توکن به همین میزان تعیین شده است. شما می‌توانید برای مشاهده قیمت لحظه‌ای انجین کوین به نمودار بالا مراجعه کنید و با تغییر تنظیمات نمودار، قیمت این ارز دیجیتال را در بازه‌های زمانی مختلف بررسی کنید. 

آینده ارز ENJ

به نظر می‌رسد ارز دیجیتال انجین کوین برای هنرمندان، ورزشکاران و بازی‌سازان بسیار جالب است و با توجه به کیت‌های توسعه‌ای که Enjin در اختیار کاربران قرار می‌دهد، حاضرین در صنعت بازی و توکن‌های NFT توجه ویژه‌ای به این پلتفرم خواهند داشت. در سال‌های اخیر صنعت بازی در بلاکچین و همچنین ارز انجین کوین رشد بسیاری را تجربه کرده است اما پلتفرم‌های مشابه انجین نتوانسته‌اند تمامی امکانات مورد نیاز برای کسب‌وکارهایی از این دست را به طور کامل مهیا کنند، در صورتی که پلتفرم Enjin یک محصول همه چیز تمام در این صنعت پر پتانسیل محسوب می‌شود که برای تمامی مراحل از تولید، توزیع و فروش خدمات کاملی را برای کاربران در نظر گرفته است.

سوالات متداول

سوالات متداول

ارز دیجیتال انجین کوین چیست؟

Enjin یک برنامه نوآورانه در زمینه ساخت و مدیریت کالای مجازی یا به عبارتی دیگر ایجاد، توزیع و ادغام توکن‌های NFT است که روی بلاکچین اتریوم کار می‌کند.

آینده انجین کوین چگونه پیش‌بینی می‌شود؟

در سال‌های اخیر صنعت بازی در بلاکچین و همچنین ارز انجین کوین رشد بسیاری را تجربه کرده است. با توجه به جذابیت انجین کوین برای هنرمندان، ورزشکاران و بازی‌سازان می‌توان آینده روشنی را برای این ارز دیجیتال پیش‌بینی کرد.

قیمت انجین کوین در لحظه چگونه قابل‌مشاهده است؟

با مراجعه به نمودار انجین کوین می‌توانید قیمت لحظه‌ای این ارز دیجیتال را مشاهده کنید.

کارمزد خرید انجین کوین در نوبیتکس چقدر است؟

کارمزد معاملات در نوبیتکس به‌صورت درصدی از مبلغ کل معامله از خریدار و فروشنده دریافت می‌شود. کارمزد معاملات در نوبیتکس برای حجم کمتر از 10 میلیون تومان 0.35 درصد از حجم معامله، برای حجم بین 10 تا 50 میلیون تومان 0.3 درصد از حجم معامله، برای حجم بین 50 تا 100 میلیون تومان 0.25 درصد از حجم معامله و برای مبالغ بالاتر از 100 میلیون تومان 0.2 از حجم معامله خواهد بود. شما می‌توانید تمامی اطلاعات در این رابطه را در جدول کارمزدهای نوبیتکس پیدا کنید.