Hedera

hbar

هدرا

معامله حرفه‌ای
- USDT
% - تومان

اطلاعات بازار تتری

حجم معاملات 24h
- USDT
کمترین قیمت دیروز
- USDT
بالاترین قیمت دیروز
- USDT

اطلاعات بازار نوبیتکس

حجم معاملات 24h
- IRT
کمترین قیمت دیروز
- IRT
بالاترین قیمت دیروز
- IRT
من می ‌خواهم
تومان
بپردازم تا معادل
هدرا

با هدرا بیشتر آشنا شوید

ارز هدرا هش گراف؛ ارز دیجیتال HBAR

خرید ارز هدرا هش گراف یکی از گزینه‌هایی است که می‌توانید برای سرمایه‌گذاری روی ارزهای دیجیتال در نظر بگیرید. قیمت ارز HBAR یا هدرا هش گراف طی مدت‌زمان اخیر رشد زیادی داشته و این ارز دیجیتال را به یکی از ارزهای موردتوجه بازار بدل کرده است. شما می‌توانید برای خرید HBAR و یا مشاهده قیمت هدرا هش گراف به بالای صفحه مراجعه کنید. 

هدرا هش گراف چیست؟

هدرا توسط لیمون برید، دانشمند علوم کامپیوتر و منس هارمون، یک مدیر فناوری ساخته شده است. برید و هارمون با همکاری یکدیگر در سال 2015 شرکتی به نام Swirlds پدید آوردند.

هدرا یا Hedera Hashgraph نام شبکه ارز دیجیتال هدرا است که می‌خواهد به عنوان یک پلتفرم، انجام تراکنش و ایجاد برنامه‌های کاربردی را برای همگان امکان‌پذیر کند. علاوه بر این گروهی از کسب‌وکارها بر نرم‌افزارهای ایجاد شده بر روی این پلتفرم نظارت کنند.

هدرا تغییرات قابل‌توجهی را در طراحی سازوکار خود ایجاد کرده است. در واقع همین موضوع آن را از سایر پلتفرم‌ها متمایز می‌کند. سرعت تراکنش‌های ارز دیجیتال HBAR با سرعت بالایی پشتیبانی می‌شود؛ اما تنها برخی گره‌های تأییدشده می‌توانند در تعیین تاریخچه تراکنش‌ها شرکت داشته باشند.

در حال حاضر ده‌ها شرکت بزرگ مانند LG، IBM و Boeing به عنوان گره درون شبکه هدرا فعالیت می‌کنند.

کاربردهای ارز HBAR

  • توکن کاربردی شبکه هدرا: برای استفاده از شبکه هدرا هشگراف حتماً باید از ارز دیجیتال HBAR استفاده کرد و کاربران برای اجرای برنامه‌ها باید این دارایی را خریداری کنند.
  • استیک یا سهام گذاری HBAR: امکان سهام گذاری یا استیک HBAR در این شبکه وجود دارد پس می‌توان روی درآمد منفعل از این شبکه نیز حساب کرد.
  • پرداخت کارمزد: در نهایت، ارز دیجیتال HBAR برای پرداخت هزینه‌های تراکنش در شبکه استفاده می‌شود.

خرید ارز هدرا هش گراف در نوبیتکس

برای خرید ارز HBAR یا هدرا هش گراف از نوبیتکس، مراحل زیر را دنبال کنید:

 1- ثبت‌نام  و ایجاد حساب کاربری در نوبیتکس:

 در ابتدا برای ثبت‌نام اولیه شما تنها به یک آدرس ایمیل فعال نیاز دارید. توصیه می‌شود که برای ثبت‌نام در نوبیتکس از رمز عبور غیرتکراری و قدرتمندی استفاده کنید تا امنیت اولیه حساب کاربری‌‌ شما تضمین شود.

 2- تائید حساب کاربری:

 پس از انجام ثبت‌نام اولیه، برای خرید ارز دیجیتال HBAR باید مراحل احراز هویت را انجام دهید. احراز هویت در نوبیتکس با توجه به کاربری مالی آن، با ثبت‌نام در شبکه‌های اجتماعی و یا نرم‌افزارهای کاربردی روزمره متفاوت است و نیازمند ارائه اطلاعات هویتی درست و دقت و توجه بالا در ارسال اطلاعات است. برای فروش و خرید ارز هدرا هش گراف یا رمزارزهای دیگری همچون بیت کوین، یونی سواپ، دای و چین لینک، آوه و دات … شما به احراز هویت نیاز خواهید داشت. بهترین کار ممکن این است که پیش از هر اقدامی در مورد رویه احراز هویت نوبیتکس مطالعه کنید.

 3- شارژ حساب تومانی یا رمزارز قابل‌تبدیل آن:

 شما می‌توانید به کمک این راهنما، حساب کاربری خود را شارژ کنید. خرید HBAR در نوبیتکس با تومان و تتر امکان‌پذیر است.

 4- خرید هدرا هش گراف (ارز HBAR):

 خرید ارز HBAR در نوبیتکس به‌صورت ارائه پیشنهاد خرید ارز در این بازار همتا به همتا (P2P) انجام می‌شود. در واقع در این بازار شما ارز دیجیتال مورد نظر خود را از کاربران فعال در پلتفرم نوبیتکس خریداری می‌کنید. به همین دلیل تکمیل فرایند خرید شما به پذیرش معامله از سوی دیگر کاربران بستگی دارد.‌

فروش و خرید ارز HBAR

فروش و خرید ارز هدرا هش گراف در نوبیتکس به دو صورت سفارش سریع و معین امکان‌پذیر است. در سفارش سریع، خرید و فروش شما به‌صورت آنی با قیمت بازار صورت می‌گیرد اما در خرید و فروش معین شما می‌توانید مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید. در این روش، معامله پس‌ازاینکه کاربری دیگر با این قیمت حاضر به خرید یا فروش بود؛ صورت می‌گیرد.

با توجه به تعداد میلیونی کاربران نوبیتکس، شاخص نقدشوندگی این صرافی بسیار بالاست و بنابراین عمده خریدوفروش‌های ارزهای دیجیتال این صرافی در زمان بسیار کوتاهی انجام می‌شود. همچنین شکاف قیمتی بزرگی میان صرافی نوبیتکس و دیگر صرافی‌های بزرگ دنیا وجود ندارد.

قیمت هدرا هش گراف HBAR

قیمت هدرا تا به امروز فراز و فرودهای بسیاری را پشت سر گذاشته است. در حال حاضر تعداد واحدهای در گردش هدرا 22 میلیارد است. عرضه کل هدرا 50 میلیارد خواهد بود. قیمت HBAR موفق شد تا در قیمت 0.066 سقف خود را ثبت کند. شما می‌توانید به کمک نمودار بالا تاریخچه قیمت هدرا هش گراف HBAR را مشاهده کنید و با تغییر تنظیمات نمودار بر روی بازه‌های زمانی متفاوت، به درک و تحلیل بهتری از آینده قیمت این ارز دیجیتال دست پیدا کنید. 

سوالات متداول

سوالات متداول

ارز HBAR چیست؟

ارز HBAR ارز پروژه هدرا هش گراف است که به ارائه پلتفرمی برای انجام تراکنش و توسعه برنامه‌های کاربردی می‌پردازد.

قیمت ارز HBAR در لحظه چگونه قابل‌مشاهده است؟

با مراجعه به نمودار ارز HBAR می‌توانید قیمت ارز HBAR را در همین لحظه مشاهده کنید.

از کجا می‌توان ارز HBAR را خرید؟

شما می‌توانید برای خرید ارز هدرا هش گراف یا HBAR به صرافی‌های امنی مانند نوبیتکس مراجعه کنید. حتماً پیش از خرید هدرا هش گراف و سایر ارزهای دیجیتال درباره این ارزها و همچنین اعتبار صرافی تحقیق کنید.

کارمزد خرید ارز هدرا هش گراف در نوبیتکس چقدر است؟

کارمزد معاملات در نوبیتکس به‌صورت درصدی از مبلغ کل معامله از خریدار و فروشنده دریافت می‌شود. کارمزد معاملات در نوبیتکس برای حجم کمتر از 10 میلیون تومان 0.35 درصد از حجم معامله، برای حجم بین 10 تا 50 میلیون تومان 0.3 درصد از حجم معامله، برای حجم بین 50 تا 100 میلیون تومان 0.25 درصد از حجم معامله و برای مبالغ بالاتر از 100 میلیون تومان 0.2 از حجم معامله خواهد بود. شما می‌توانید تمامی اطلاعات در این رابطه را در جدول کارمزدهای نوبیتکس پیدا کنید.