loopring

lrc

لوپرینگ

معامله حرفه‌ای
- USDT
% - تومان

اطلاعات بازار تتری

حجم معاملات 24h
- lrc
کمترین قیمت دیروز
- USDT
بالاترین قیمت دیروز
- USDT

اطلاعات بازار نوبیتکس

حجم معاملات 24h
- lrc
کمترین قیمت دیروز
- IRT
بالاترین قیمت دیروز
- IRT
من می ‌خواهم
تومان
بپردازم تا معادل
لوپرینگ

لوپرینگ چیست؟

لوپرینگ یک پلتفرم دیفای در بستر بلاک چین اتریوم و همچنین ارائه‌دهنده یک راهکار لایه دوم برای تسریع تراکنش‌های این بلاک چین است. علاوه بر این لوپرینگ یک صرافی غیرمتمرکز است که کاربران آن می‌توانند توکن‌های اتریومی را در آن مبادله کنند؛ اما این صرافی غیرمتمرکز تفاوت عمده‌ای با صرافی‌های دیگری مانند یونی سواپ دارد. در صرافی یونی سواپ، تمام تراکنش‌ها در لایه اول بلاک چین اتریوم رخ می‌دهد و در واقع تک‌تک مبادلات در بلاک چین اتریوم ثبت می‌شوند؛ اما صرافی غیرمتمرکز لوپرینگ از راهکار لایه دوم «رول‌آپ‌های دانایی-صفر» یا «zkrollups» استفاده می‌‌کند. 


در این روش، دسته‌ای از تراکنش‌های صرافی، در لایه بالایی و خارج از زنجیره اصلی بلاک چین اتریوم انجام شده و در نهایت تمام این تراکنش‌ها در قالب یک تراکنش در بلاک چین ثبت می‌شوند. استفاده از راهکار لایه دوم باعث شده است که کارمزد تراکنش‌‌ها در لوپرینگ بسیار پایین‌تر از دیگر صرافی‌های غیرمتمرکز اتریومی باشد و همچنین سرعت تراکنش‌ها هم به طرز چشمگیری بالاتر باشد.

خرید و فروش ارز لوپرینگ

برای خرید و فروش ارز دیجیتال Loopring می‌توان از صرافی‌های متمرکز و یا صرافی‌های غیرمتمرکز اتریومی استفاده کرد. همچنین خرید و فروش LRC در نوبیتکس هم امکان‌پذیر است.

آموزش خرید ارز لوپرینگ از نوبیتکس

برای خرید ارز LRC از نوبیتکس، مراحل زیر را دنبال کنید:

- ثبت‌نام  و ایجاد حساب کاربری در نوبیتکس:

در ابتدا برای ثبت‌نام اولیه شما تنها به یک آدرس ایمیل فعال نیاز دارید. توصیه می‌شود که برای ثبت‌نام در صرافی ارز دیجیتال نوبیتکس از رمز عبور غیرتکراری و قدرتمندی استفاده کنید تا امنیت اولیه حساب کاربری‌‌ شما تضمین شود.

 2- تائید حساب کاربری:

پس از انجام ثبت‌نام اولیه، برای خرید و فروش ارز لوپرینگ باید مراحل احراز هویت را انجام دهید. احراز هویت در نوبیتکس با توجه به کاربری مالی آن، با ثبت‌نام در شبکه‌های اجتماعی و یا نرم‌افزارهای کاربردی روزمره متفاوت است و نیازمند ارائه اطلاعات هویتی درست و دقت و توجه بالا در ارسال اطلاعات است. برای فروش و خرید ارز دیجیتال لوپرینگ یا خرید رمزارزهای دیگر مانند بیت کوین، ارز دیجیتال اتریوم، تتر، و سایر ارزهای دیجیتال بهترین کار ممکن این است که پیش از هر اقدامی در مورد رویه احراز هویت نوبیتکس مطالعه کنید.

 3- شارژ حساب تومانی یا رمزارز قابل‌تبدیل آن:

شما می‌توانید به کمک این راهنما، حساب کاربری خود را شارژ کنید. خرید لوپرینگ در نوبیتکس با تومان و تتر امکان‌پذیر است.

 4- خرید ارز Loopring:

خرید ارز لوپرینگ در نوبیتکس به‌صورت ارائه پیشنهاد خرید LRC در این بازار همتا به همتا (P2P) انجام می‌شود. در واقع در این بازار شما ارز دیجیتال موردنظر خود را از کاربران فعال در پلتفرم نوبیتکس خریداری می‌کنید. به همین دلیل، تکمیل فرایند خرید شما به پذیرش معامله از سوی دیگر کاربران بستگی دارد.‌

آموزش فروش ارز لوپرینگ در نوبیتکس

برای فروش ارز دیجیتال لوپرینگ در نوبیتکس، باید مراحل ثبت‌نام، ایجاد حساب و احراز هویت به همان صورت که بالاتر به آن اشاره شد طی شود. سپس ارز لوپرینگ باید از کیف پول شخصی به کیف پول نوبیتکس انتقال داده شود. در پایان توکن LRC در بازار همتا به همتای نوبیتکس به فروش می‌رسد. به عبارت دیگر، سفارش فروش با سفارش خریدِ کاربران دیگری که قصد خرید لوپرینگ از نوبیتکس را دارند مچ می‌شود.

خرید و فروش ارز Loopring در نوبیتکس با انواع سفارشات از جمله سریع، معین، با حد ضرر و OCO امکان‌پذیر است. 

  • سفارش سریع: در سفارش سریع، خرید و فروش شما به‌صورت آنی با قیمت بازار صورت می‌گیرد. برای تعیین قیمت دقیق سفارش خود می‌توانید از سفارش معین استفاده کنید.
  • سفارش معین:  در این روش، معامله پس‌ از اینکه کاربری دیگر با این قیمت حاضر به خرید یا فروش بود، صورت می‌گیرد.
  • حد ضرر: در حد ضرر هم همان طور که از نامش پیداست، می‌توان برای حد ضرری برای خرید و فروش کوین تعیین کرد. 
  • OCO: سفارش OCO نیز ترکیبی از دو سفارش معین و با حد ضرر است.

با توجه به تعداد میلیونی کاربران، شاخص نقدشوندگی این صرافی ارز دیجیتال نوبیتکس بسیار بالاست و بنابراین عمده خریدوفروش‌های ارزهای دیجیتال این صرافی در زمان بسیار کوتاهی انجام می‌شود. همچنین شکاف قیمتی بزرگی میان صرافی نوبیتکس و دیگر صرافی‌های بزرگ دنیا وجود ندارد.

قیمت لوپرینگ

همان طور که گفته شد، ارز لوپرینگ با نام اختصاری LRC شناخته می‌شود. عرضه کلی LRC یک میلیارد و ۳۷۴ میلیون واحد است که تاکنون ۹۷ درصد از این توکن‌ها وارد بازار شده‌اند. اوج قیمتی ثبت شده برای توکن LRC، حدود ۳.۳ دلار است.

بهترین کیف پول‌های توکن لوپرینگ

همان طور که گفته شد، لوپرینگ یک توکن اتریومی است. بنابراین هر کیف پولی که از اتریوم پشتیبانی می‌کند، برای لوپرینگ هم قابل‌استفاده است. 

کیف پول‌های سخت‌افزاری از امن‌ترین کیف پول‌ها برای ذخیره ارز Loopring هستند که از میان کیف پول‌های سخت‌افزاری می‌توان به مواردی مانند لجر نانو اس، ترزور وان، ترزور مدل تی و کیپ‌کی اشاره کرد.

همچنین کیف پول‌های نرم‌افزاری که به‌طور ویژه از اتریوم پشتیبانی می‌کنند، گزینه‌های مناسبی برای ذخیره‌سازی ارز لوپرینگ هستند که از جمله آن می‌توان به مای اتر والت و متامسک اشاره کرد. کیف پول‌های نرم‌افزاری دیگر مانند تراست والت، اکسودوس و مای‌سلیوم هم می‌توانند کیف پول‌های قابل‌اتکایی برای LRC باشند.

آینده قیمت لوپرینگ

افزایش موارد استفاده از دنیای دیفای می‌تواند به افزایش قیمت لوپرینگ کمک کند؛ مخصوصا با توجه به مزیت رقابتی لوپرینگ (سرعت بالا و کارمزدهای بسیار ارزان)، این صرافی می‌تواند سهم بزرگترین از حوزه دیفای را به خود اختصاص دهد.

همچنین باید منتظر به‌روزرسانی شاردینگ در بلاک چین اتریوم باشیم. این به‌روزرسانی باعث خواهد شد کارمزد تراکنش‌های بلاک چین اتریوم کاهش یابد. این موضوع می‌تواند نیاز به راهکارهای لایه دوم و در نتیجه نیاز به استفاده از لوپرینگ را کاهش دهد؛ اما با این حال برخی از کارشناسان معتقدند با پیاده‌سازی شاردینگ، همچنان نیازمند راهکارهای لایه دوم خواهیم بود.

سوالات متداول

سوالات متداول

لوپرینگ چیست؟

لوپرینگ یک پلتفرم دیفای است که در قالب صرافی غیرمتمرکز، از مبادله توکن‌های اتریومی پشتیبانی می‌کند. همچنین لوپرینگ ارائه‌دهنده راهکار لایه دوم برای بهبود مقیاس‌پذیری اتریوم است.

آینده ارز لوپرینگ چگونه پیش‌بینی می‌شود؟

آینده ارز دیجیتال لوپرینگ به پیشرفت حوزه دیفای در بلاک چین اتریوم بستگی دارد. همچنین شاردینگ اتریوم می‌تواند عامل تاثیرگذاری در قیمت لوپرینگ باشد.

قیمت LRC در لحظه چگونه قابل‌مشاهده است؟

با مراجعه به نمودار LRC در نوبیتکس می‌توانید قیمت لحظه‌ای این ارز دیجیتال را مشاهده کنید.

کارمزد خرید لوپرینگ در نوبیتکس چقدر است؟

کارمزد معاملات در نوبیتکس به‌صورت درصدی از مبلغ کل معامله از خریدار و فروشنده دریافت می‌شود. کارمزد معاملات در نوبیتکس برای حجم کمتر از ۱۰ میلیون تومان ۰.۳۵ درصد از حجم معامله، برای حجم بین ۱۰ تا ۵۰ میلیون تومان ۰.۳ درصد از حجم معامله، برای حجم بین ۵۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان ۰.۲۵ درصد از حجم معامله و برای مبالغ بالاتر از ۱۰۰ میلیون تومان ۰.۲ از حجم معامله خواهد بود. شما می‌توانید تمامی اطلاعات در این رابطه را در جدول کارمزدهای نوبیتکس پیدا کنید.