.Arkham Intelligence دارایی‌های اتریوم Grayscale را نشان می‌دهد که در مجموع بیش از 5 میلیارد دلار بین 500 آدرس در Ethereum Trust توزیع شده است.

خلاصه‌ی خبر

  • Arkham موفق به شناسایی صندوق اتریوم Grayscale شده است؛ دومین موجودیت بزرگ ETH در سراسر جهان با 5 میلیارد دلار ETH.
  • وجوه Grayscale در بیش از 500 آدرس تقسیم شده که هیچ کدام بیش از 30 میلیون دلار ندارند.

Arkham ذخایر اتریوم Grayscale را فاش کرد

Arkham Intelligence، یک آژانس تجزیه و تحلیل ارزهای دیجیتال، دارایی‌های Ethereum Trust مربوط به Grayscale را فاش کرد و آن را به عنوان دومین نهاد بزرگ اتریوم (ETH) در سراسر جهان با ارزش کل 5 میلیارد دلار معرفی کرد. این ذخیره‌ی قابل توجه ETH در بیش از 500 آدرس مجزا توزیع شده که هیچ کدام بیش از 30 میلیون دلار را در خود جای نداده‌اند. این کشف، پرتفولیوی ارزهای دیجیتال Grayscale را روشن می‌کند و توجه جامعه‌ی ارزهای دیجیتال را که به طور فزاینده‌ای به بازیگران اصلی مانند Grayscale که به بازارهای بیت‌کوین و اتریوم علاقه دارند، جلب می‌کند.

ذخایر پنهان $ETH توسط Arkham Intelligence فاش شد

صندوق اتریوم Grayscale بازیگر مهمی در سرمایه‌گذاری در حوزه ارزهای دیجیتال است. طبق وب‌سایت Grayscale، از اول سپتامبر، هر سهم این صندوق نشان‌دهنده‌ی 0.00963214 ETH است. این صندوق در ابتدا در دسامبر 2017 معرفی شد و دارایی قابل توجه ETH آن تا حد زیادی مورد توجه قرار نگرفت تا اینکه Arkham Intelligence این اطلاعات را فاش کرد و بحث‌ها و علاقه‌ی جامعه‌ی کریپتو را برانگیخت.

فرآیند شناسایی پیچیده

Arkham از طریق تجزیه و تحلیل دقیق و ردیابی مداوم، ذخایر اتریوم Grayscale را شناسایی کرد. آن‌ها با تطبیق متقابل داده‌ها با گزارش‌های عمومی Grayscale و نظارت دقیق بر فعالیت‌های زنجیره‌ای به این امر دست یافتند. این دستاورد، یادآور کشف قبلی آن‌ها از رابین‌هود به عنوان صاحب سومین کیف پول بیت‌کوین است. کشف رابینهود شهرت آن‌ها را به عنوان یک آژانس پیشرو در تحلیل ارزهای دیجیتال تقویت می‌کند.

در زمانی که دنیای ارزهای دیجیتال به دقت در حال بررسی نهنگ‌های بزرگ بیت‌کوین و اتریوم و دارندگان کیف پول است، افشاگری‌های پیشگامانه‌ی Arkham بینش‌های ارزشمندی را در مورد استراتژی‌ها و دارایی‌های بازیگران اصلی مانند Grayscale در بازار ارزهای دیجیتال ارائه می‌دهد.

توجه:

این مقاله مشاوره‌ی سرمایه‌گذاری ارائه نمی‌دهد. همه‌ی سرمایه‌گذاری‌ها شامل ریسک هستند و خوانندگان باید قبل از تصمیم‌گیری تحقیقات خود را انجام دهند.