Ava Labs اخیرا Avalanche Arcad3 را معرفی کرده است. ابتکاری که همکاری بین توسعه‌دهندگان بازی‌های سنتی و شرکت‌های کریپتو را برای گنجاندن فناوری بلاک‌چین در بازی‌ها تسهیل می‌کند. این برنامه به عنوان پلی بین بازی‌های Web2 و Web3 عمل می‌کند و به انتقال راحت و تقویت یکپارچگی موفق کمک می‌کند.

خلاصه‌ی خبر

  • Avalanche Arcad3 به عنوان یک اتصال‌دهنده، ناشران بازی‌های سنتی و شرکت‌های کریپتو را گرد هم می‌آورد تا معرفی مالکیت معنوی (IP) تثبیت شده را در حوزه‌ی بازی‌های در حال ظهور Web3 تسهیل کند.
  • Avalanche Arcad3 با هدف ایجاد ارتباط بین توسعه‌دهندگان فعال بازی در حوزه‌ی Web2 و نهادهای مختلفی مانند سازمان‌های esports، انجمن‌های بازی‌های بلاک‌چین، و استودیوهای بازی Web3 که به طور فعال در پلتفرم Avalanche در حال توسعه هستند، ایجاد می‌کند.

راه‌اندازی Avalanche Arcad3 برای متحول کردن بازی در Web3 توسط Ava Labs

Ava Labs راه‌اندازی Avalanche Arcad3 را اعلام کرد. Avalanche Arcad3 برنامه‌ای با هدف پر کردن شکاف بین توسعه‌دهندگان بازی‌های سنتی و شرکت‌های کریپتو در فضای در حال رشد بازی Web3 است. این ابتکار به دنبال تسهیل ادغام مالکیت معنوی قدیمی (IP) در پلتفرم‌های بازی مبتنی بر بلاک‌چین است.

اتصال بازی‌های Web2 و Web3

Avalanche Arcad3 توسعه‌دهندگان بازی Web2 را با سازمان‌های ورزش‌های الکترونیکی، انجمن‌های بازی‌های بلاک‌چین و استودیوهای بازی Web3 در بلاک‌چین آوالانچ متصل می‌کند. این برنامه به توسعه‌دهندگان بازی‌های سنتی راهنمایی‌هایی در مورد انطباق با مقررات و پیاده‌سازی ویژگی‌های زنجیره‌ای مانند NFT، استخرهای جایزه، بازاریابی الکترونیکی و توکن‌های درون بازی ارائه می‌دهد.

پشتیبانی از یک انتقال موفق

Avalanche Arcad3 پشتیبانی و راهنمایی را برای یک انتقال موفق فراهم می کند. شرکای Web2 که با این برنامه همکاری می‌کنند برای ورود به دنیای بازی‌های کریپتو و بازاریابی موثر در انتقال به گیمرها کمک دریافت می‌کنند. اد چانگ، رئیس بخش بازی در Ava Labs، بر اهمیت درک جامعه و برقراری ارتباط مؤثر با مزایای یکپارچه‌سازی بلاک‌چین، با اقتباس از تجربه‌ی استودیوهای اولیه Web2، تأکید می‌کند. این برنامه انتقال راحت را برای استودیوهای بازی تضمین می‌کند، گام‌های اشتباه احتمالی را کاهش می‌دهد و اکوسیستم بازی Web3 را پرورش می‌دهد.

پیوستن Gree و Gumi به عنوان شرکای اولیه

Gree و Gumi، شرکت‌های برجسته‌ی سرگرمی و متاورس ژاپنی، همانطور که اعلام شد به طرح Arcad3 آوا لبز پیوستند. این همکاری به Gree و Gumi اجازه می‌دهد تا فرصت‌های بازی بلاک‌چین را با استفاده از زنجیره‌ی Avalanche سازگار با اتریوم کشف کنند. بازی آتی Web3 Gree، با نام آزمایشی Project Incursion، سابقه‌ی توسعه‌ی بازی‌های موبایلی گسترده‌ی خود را با ماهیت نوآورانه Web3 ادغام می‌کند.

اراکی از Gree در مورد این مشارکت اظهار نظر کرد و بر ارزش همکاری با Ava Labs، و شرکت در برنامه Arcad3 تاکید کرد. این تلاش مشترک یک تجربه‌ی استثنایی بازی Web3 ایجاد می‌کند، از تخصص Ava Labs استفاده می‌کند و تعهد مورد نیاز برای موفقیت را افزایش می‌دهد.