بازار NFT بایننس از 26 سپتامبر پشتیبانی از شبکه‌ی Polygon را متوقف خواهد کرد. کاربران باید NFTهای پالیگان خود را تا 31 دسامبر منتقل کنند. این حرکت بخشی از تلاش‌های بایننس برای ساده‌سازی ارائه‌ی NFT خود است.

خلاصه‌ی خبر

  • صرافی بایننس به پشتیبانی از شبکه‌‌ی Polygon برای پلتفرم NFT صرافی پایان می‌دهد.
  • کاربران تا پایان سال فرصت دارند NFTهای Polygon خود را از بازار NFT بایننس خارج کنند.

بایننس به پشتیبانی از NFTهای پالیگان پایان می‌دهد

بایننس، صرافی معروف ارزهای دیجیتال، راه خود را از شبکه‌ی Polygon در پلتفرم NFT خود جدا می‌کند. این تغییر قابل توجه در 26 سپتامبر در ساعت 6:00 UTC اعمال می‌شود، به این معنی که کاربران نمی‌توانند NFTهای پالیگان را در این پلتفرم خریداری یا لیست کنند و همه‌ی لیست‌های مرتبط لغو خواهند شد. بایننس این تصمیم را به عنوان بخشی از تلاش‌های مداوم خود برای ساده‌سازی عرضه‌هایش در بازار NFT بایننس گرفته است.

NFTهای پالیگان خود را از بایننس خارج کنید!

دارندگان NFTهای پالیگان در بایننس باید دارایی‌های خود را از طریق شبکه‌ی پالیگان از بازار NFTهای بایننس قبل از تاریخ 31 دسامبر 2024، ساعت 23:59 UTC خارج کنند. پس از این تاریخ، دسترسی به NFTهای Polygon در پلتفرم برای همیشه بسته خواهد شد.

مجموعه‌ی NFTهای Sandbox و آینده

مجموعه‌ی NFTهای Sandbox، دومین مجموعه‌ی پرمعامله‌ی NFTهای پالیگان در بازار NFT بایننس، دارای کف قیمتی معادل 899.15 MATIC (494 دلار) و حجم معاملات بی‌سابقه‌ی 20.2 میلیون MATIC (11.1 میلیون دلار) است. پس از خروج پالیگان، بایننس NFT به پشتیبانی از سه بلاک‌چین از جمله BNB Chain، Ethereum و Bitcoin ادامه خواهد داد.

توجه:

این مقاله مشاوره‌ی سرمایه‌گذاری ارائه نمی‌دهد. همه‌ی سرمایه‌گذاری‌ها شامل ریسک هستند و خوانندگان باید قبل از تصمیم‌گیری تحقیقات خود را انجام دهند.