مجموعه‌ی Bitcoin Frogs در 24 ساعت گذشته پیشرفت قابل توجهی داشته و از Bored Apes به عنوان فعال‌ترین مجموعه‌ی توکن‌های غیر مثلی (NFT) در بازار رو به رشد Ordinals پیشی گرفته است.

این دستاورد در حالی حاصل می‌شود که مجموعه‌ی Bitcoin Frogs بیش از 2 میلیون دلار حجم معامه را در نزدیک به 700 تراکنش به ثبت رسانده است.

خلاصه‌ی خبر

  • در طول 24 ساعت گذشته، مجموعه‌ی Bitcoin Frogs با عبور از مرز 2 میلیون دلار در نزدیک به 700 تراکنش به عنوان برترین مجموعه‌ی NFT ظاهر شده‌اند.

در مقایسه و بر اساس داده‌های CryptoSlam!، مجموعه‌ی Bored Ape Yacht Club، که ارزشمندترین مجموعه‌ی NFT جهان بر اساس سهم بازار به حساب می‌آید، در مدت زمان مشابه ۲۴ ساعته با ثبت حدود ۱.۳ میلیون دلار رتبه‌ی سوم را در حجم معاملات کسب کرد.

بر اساس این گزارش، NFTهای Bitcoin Frogs در ماه جاری تا کنون حجم معاملاتی بالغ بر 5.9 میلیون دلار را ثبت کرده‌اند.

این مجموعه در ماه آوریل به حدود 52000 دلار حجم معاملات دست یافت.

جامعه‌ی ارزهای دیجیتال در توییتر نیز به سرعت به این نقطه‌ی عطف مهم هرچند احتمالا کوتاه‌مدت واکنش نشان داده است.

LeonidasNFT@ در توییتی نوشت:

یک مجموعه‌ از Ordinals برای اولین بار به بالاترین حجم معاملات در بین تمام مجموعه‌های NFT در شبکه‌های مختلف بلاک‌چین دست یافته است.

این اکانت توییتر که نزدیک به 70000 دنبال کننده دارد، تاکید کرد:

اهمیت بیت‌کوین را دست کم نگیرید.

بر اساس حساب توییتر مجموعه‌ی Bitcoin Frogs، این مجموعه شامل “10000 قورباغه‌ی منحصر به فرد است که مستقیماً در بلاک‌چین بیت‌کوین ساخته شده است”.

این مجموعه که به عنوان یک پروژه “رایگان برای مینت” در Discord توصیف می‌شود، با هدف ترویج پذیرش Ordinals از طریق تشویق کاربران به مشارکت در ضرب به وجود آمده است.