دوج‌کوین با افزایش حجم معاملات و افزایش 8 درصدی قیمت، توجهات را به خود جلب کرده است. از سوی دیگر، سلطه‌ی بیت‌کوین در ماه جولای 8% کاهش یافته و نقدینگی آلت‌کوین‌ها اندکی افزایش یافته است. معامله‌گران همچنین به لایت‌کوین و اتریوم علاقه نشان می‌دهند.

خلاصه‌ی خبر

  • همراه با درخشش دوج‌کوین و با افزایش علاقه‌ی معامله‌گران، تسلط بیت‌کوین در ماه جولای 8% کاهش یافت.
  • نقدینگی آلت‌کوین‌ها در حالی افزایش اندکی را تجربه می‌کند که بسیاری از صرافی‌ها‌، کاهش فعالیت معاملاتی بیت‌کوین را تجربه می‌کنند.
  • قیمت دوج‌کوین در 24 ساعت 8% افزایش یافت و از Cardano پیشی گرفت و به هفتمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار تبدیل شد.

با افزایش تقاضا برای آلتکوین‌ها در سال 2023، دوج‌کوین از بیت‌کوین پیشی گرفت

در ژوئیه 2023، دوج‌کوین (DOGE) با افزایش علاقه‌ی معامله‌گران و بالاترین حجم معاملات در 16 هفته، در حالی توجه را به خود جلب کرد که سلطه‌ی بیت‌کوین 8% کاهش یافت. بر اساس گزارش‌های کایکو، نقدینگی آلت‌کوین‌ها افزایش جزئی دارد و حتی سرکوب‌های نظارتی نمی‌تواند تقاضا برای آلت‌کوین‌ها را در ایالات متحده کاهش دهد. صرافی‌های خارجی نیز شاهد کاهش قابل توجهی در فعالیت معاملاتی بیت‌کوین هستند و تسلط BTC بر بازار از ابتدای سال 2023 به میزان 20% کاهش یافته است.

سبقت دوج‌کوین از کاردانو در ارزش بازار

دوج‌کوین (DOGE) به صعود قابل توجه خود ادامه می‌دهد و در 24 ساعت گذشته 8% افزایش یافته و به 0.076 دلار رسیده. ارزش بازار دوج‌کوین هم‌اکنون 10.7 میلیارد دلار است. قیمت در حال رشد دوج‌کوین باعث شده تا جایگاه هفتم را در بین بزرگترین رمزارزها به دست آورد و از کاردانو پیشی بگیرد.

داده‌های Santiment این افزایش را تأیید می‌کند. دوج‌کوین با رسیدن به بالاترین سطح حجم معاملات در 16 هفته اخیر، علاقه‌ی قابل توجه معامله‌گران را به خود جلب کرد. در نتیجه، سایر رمزارزها مانند لایت‌کوین نیز مورد توجه قرار گرفته‌اند، به ویژه با رویداد هاوینگ آتی که برای 2 آگوست برنامه‌ریزی شده است.