حجم معاملات بیت‌کوین به پایین‌ترین حد خود از اوایل سال 2021 رسیده که منجر به ایجاد نگرانی در مورد کاهش احتمالی قیمت می‌شود. تحلیلگران نسبت به کاهش بالقوه به زیر 25000 دلار هشدار می‌دهند. سطح حمایت حیاتی در 28300 دلار به عنوان آخرین خط دفاعی برای گاوهای بیت‌کوین عمل می‌کند.

خلاصه‌ی خبر

  • تحلیلگران هشدار می‌دهند که قیمت بیت‌کوین ممکن است به زیر 25000 دلار کاهش یابد و 28300 دلار یک حمایت حیاتی است.
  • حجم تراکنش‌ها از اوایل سال 2021 نشان‌دهنده‌ی نوسانات قریب‌الوقوع و افزایش احتمالی قیمت است.

حجم بیت‌کوین به پایین‌ترین حد خود از سال 2021 رسید

حجم معاملات بیت‌کوین به پایین‌ترین حد از اوایل سال 2021 می‌رسد که منجر به ایجاد نگرانی در مورد کاهش احتمالی قیمت می‌شود. تحلیلگران نسبت به کاهش بالقوه به زیر 25000 دلار هشدار می‌دهند. سطح حمایت حیاتی در 28300 دلار به عنوان آخرین خط دفاعی برای گاوهای بیت‌کوین عمل می‌کند.

رکود بازار گمانه‌زنی‌ها را در مورد حرکت‌های آتی قیمت‌ها افزایش می‌دهد

رکود بیت‌کوین به عدم اطمینان در بین سرمایه‌گذاران دامن می‌زند. تحلیلگران به دقت بسته شدن ماهانه را زیر نظر دارند و انتظار نوسانات قابل توجهی دارند. سطح 29500 دلار به یک محرک محبوب برای فروشندگان تبدیل شده، و آن را برای گاوهای چالش برانگیز می‌کند. میانگین متحرک 50 روزه و 100 روزه به ترتیب 29450 دلار و 28460 دلار خطوط روند کلیدی را تشکیل می‌دهند.

ماه‌هاست که گفته‌ام بازار باید کندل‌هایی بالاتر از میانگین متحرک 100 هفته‌ای داشته باشد تا بتوانیم یک بازار صعودی را در نظر بگیریم.

“اگر گاوها نتوانند به آن دست پیدا کنند، من انتظار حرکتی به سوی 28.3 هزار دلار به عنوان آخرین خط دفاعی خواهم داشت. سوال این است که آیا بیت‌کوین از 28 دلار جهش می‌کند یا به 25 هزار دلار و پایین‌تر می‌رود. همه این حرکت‌ها ممکن است. مساله این است که آن‌ها به چه ترتیب و در چه جدول زمانی رخ می‌دهند.”

Material Indicators-

کاهش حجم، سیگنال نوسانات قریب‌الوقوع

حجم تراکنش‌های زنجیره‌ای به پایین‌ترین حد از اوایل سال 2021 رسید. Mikybull Crypto تاکید می‌کند:

“میانگین 7 روزه‌ی حجم معاملات نقدی #Bitcoin به سطوحی رسیده است که از ابتدای سال 2021 مشاهده نشده است. #Bitcoin IV نیز در پایینترین سطح سالانه‌ی خود قرار دارد. این نشان‌دهنده‌ی نوسانات عظیم ورودی است که بیت‌کوین را به سطح جدیدی می‌رساند.”

در بحبوحه فعالیت‌های راکد در بازار، فعالان بازار پیش‌بینی می‌کنند که در نرخ بیت‌کوین/دلار بی‌ثباتی رخ دهد.

خوانندگان باید به خاطر داشته باشند که هر حرکت سرمایه‌گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک است و انجام تحقیقات فردی ضروری است.

توجه:

این مقاله مشاوره‌ی سرمایه‌گذاری ارائه نمی‌دهد. همه‌ی سرمایه‌گذاری‌ها شامل ریسک هستند و خوانندگان باید قبل از تصمیم‌گیری تحقیقات خود را انجام دهند.