BNB Chain به‌روزرسانی گرین‌فیلد را با هدف افزایش معیارهای اساسی به دلیل کاهش استفاده معرفی می‌کند. با این وجود، قیمت توکن ثابت مانده است. علاوه بر این، کاهش بهره‌ی باز نشان‌دهنده‌ی یک روند معکوس احتمالی است.

خلاصه‌ی خبر

  • آخرین به‌روزرسانی زنجیره‌ی BNB برای گرین‌فیلد ممکن است تأثیر مثبتی بر معیارهای اساسی داشته باشد.
  • کاهش اخیر در آدرس‌های فعال، تراکنش‌ها و ارزش جذب شده، نشان‌دهنده‌ی کاهش استفاده از بلاک‌چین است.
  • با وجود به‌روزرسانی، قیمت BNB همچنان راکد باقی می‌ماند، اما کاهش بهره‌ی باز امیدوارکننده است.

به‌روزرسانی گرین‌فیلد زنجیره‌ی BNB: روزنه‌ی امید برای معیارهای اساسی؟

معیارهای کلیدی زنجیره‌ی BNB در 30 روز گذشته با کاهش آدرس‌ها و تراکنش‌های فعال کاهش یافته است. با این حال، به‌روزرسانی جدید BNB Greenfield با هدف تأثیر مثبت بر شاخص‌های بلاک‌چین، امید به ارمغان می‌آورد.

به‌روز‌رسانی BNB Greenfield: نقطه‌ی عطفی برای کاهش شاخص‌ها؟

داده‌های Artemis نشان می‌دهد که آدرس‌ها و تراکنش‌های فعال روزانه‌ی BNB Chain در ماه گذشته کاهش یافته است. ارزش جذب شده، از جمله کارمزدها و درآمد، نیز ضربه خورده و نشان‌دهنده‌ی کاهش استفاده از بلاک‌چین است. ارائه‌ی آخرین به‌روزرسانی BNB Greenfield، ویژگی‌های جدید و بهبود شبکه‌ی آزمایشی را ارائه می‌کند، بنابراین امیدی برای تغییر وجود دارد.

ویژگی‌های هیجان‌انگیز به‌روز‌رسانی BNB Greenfield رونمایی شد

آخرین به‌روز‌رسانی BNB Greenfield که برای 3 آگوست برنامه‌ریزی شده است، ویژگی‌ها و پیشرفت‌های هیجان‌انگیزی را به ارمغان می‌آورد. گروه‌ها و خانواده‌های مجازی معرفی شده‌اند تا مهاجرت سطلی و خروج ارائه‌دهنده‌ی ذخیره‌سازی را سبک‌تر کنند و به‌طور موثر ذخیره‌سازی ابرداده‌های زنجیره‌ای را کاهش دهند. علاوه بر این، یک الگوریتم جدید برای تعیین قیمت SP ثانویه برای جلوگیری از رقابت ناعادلانه پیاده‌سازی شده است.

امید با وجود رکود قیمت BNB

قیمت BNB با وجود به‌روزرسانی گرین‌فیلد، با حداقل حرکت در نمودار گیر کرده است. با توجه به CoinMarketCap، در حال حاضر BNB حدود 241.66 دلار معامله می‌شود و ارزش بازار آن بیش از 37 میلیارد دلار است. با این حال، نگرانی‌هایی را در مورد حرکت قیمت آن وجود دارد. نکته‌ی مثبت این است که داده‌های Coinglass نشان می‌دهد که بهره‌ی باز BNB کاهش یافته است، که اشاره‌ای به معکوس شدن روند بالقوه دارد.