XRP با افزایش 10 درصدی در یک روز، از ارزهای دیجیتال اصلی پیشی می‌گیرد. با ادامه‌ی نبردهای قانونی با SEC بر سر وضعیت آن به عنوان یک سرمایه گذاری، نگرانی‌ها هم ادامه دارد.

خلاصه‌ی خبر

  • دستاوردهای اخیر XRP در مقابل پس‌زمینه‌ای از عدم قطعیت‌های حقوقی و یک ماه پرتلاطم است که در آن بسیاری از ارز‌های دیجیتال عملکرد ضعیفی داشتند.
  • XRP، شاهد افزایش قابل توجه 10 درصدی بود.
  • علیرغم عملکرد کوتاه مدت چشمگیر، XRP به دلیل عدم قطعیت‌ها پیرامون درخواست تجدیدنظر کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) علیه ریپل، همچنان مبهم است.

افزایش 10 درصدی XRP در میان درگیری‌های قانونی

در بازاری مملو از عدم قطعیت، XRP با افزایش چشمگیر 10 درصدی، رقبای اصلی مانند Shiba Inu، Ethereum و Cardano را پشت سر گذاشته است. این افزایش قیمت، دوباره توجهات را به پتانسیل XRP جلب کرده، اگرچه با مبارزات قانونی جاری و یک ماه پرنوسان و عملکردی ضعیف مصادف شده است.

رشد سریع XRP با وجود ریزش هفتگی

XRP، در چند ساعت گذشته تقریباً 10٪ افزایش یافت و سود کلی 4.5٪ را تضمین کرد. در مقابل، نام‌های اصلی مانند بیت‌کوین، اتریوم و کاردانو فراز و نشیب‌های کوچکی را نشان دادند. با این حال، با نگاهی به هفت روز گذشته، داستان تغییر می‌کند. XRP طی یک هفته کاهش 14 درصدی را تجربه کرد، در حالی که ارزش اتریوم و BNB به ترتیب 9.3% و 9.9% کاهش یافت. کاردانو نیز کاهش یافت، اما فقط 7.5%.

درخشش XRP در میان عدم قطعیت حقوقی

رشد قابل توجه XRP نمی‌تواند عدم قطعیت‌های قانونی ناشی از نبرد SEC علیه ریپل را بپوشاند. با به چالش کشیدن حکم دادگاه ماه جولای، SEC به دنبال طبقه‌بندی مجدد فروش و عرضه‌ی XRP است. دستور اولیه، اقدامات ریپل را بی‌ارتباط با پیش‌بینی سود سرمایه‌گذار در نظر گرفت. بخش قابل توجه و جذاب ماجرا طبقه‌بندی فروش و توزیع XRP است که منجر به اختلاف نظر در جامعه XRP می‌شود. با وجود دستاوردهای کوتاه مدت، مبارزات حقوقی XRP همچنان بر مسیر آن سایه افکنده است.

توجه:

این مقاله مشاوره‌ی سرمایه‌گذاری ارائه نمی‌دهد. همه‌ی سرمایه‌گذاری‌ها شامل ریسک هستند و خوانندگان باید قبل از تصمیم‌گیری تحقیقات خود را انجام دهند.