یک نهنگ بزرگ اتریوم پس از برداشت سودآور 42311 اتریوم، 54.9 میلیون دلار به بایننس منتقل کرد. این حرکت او باعث ایجاد سؤالاتی در مورد تأثیر آن بر بازار و تأثیر آن به عنوان یک نهنگ شده است.

خلاصه‌ی خبر

  • یک نهنگ اتریوم 30710 ETH به ارزش بیش از 54.9 میلیون دلار را به بایننس منتقل کرد.
  • مشخص نیست که آیا این حرکت نهنگ نشان‌دهنده‌ی یک روند جدید است یا خیر.
  • ارزش ETFهای برتر فیوچرز ETH در روز اول کمتر از 1.5 میلیون دلار بود.

حرکت 55 میلیون دلاری نهنگ اتریوم

یک نهنگ بزرگ اتریوم پس از برداشت سودآور 42311 اتریوم، 54.9 میلیون دلار به بایننس منتقل کرده است. این حرکت بازار ارزهای دیجیتال را کنجکاو می‌کند.

حرکت‌های بزرگ از نهنگ بزرگ

در هفته‌های اخیر، این نهنگ بیش از 75.67 میلیون دلار برداشت کرده و میانگین قیمت هر ETH حدود 1667 دلار است. این تراکنش‌های قابل توجه استراتژی نهنگ را برای کسب سود با نزدیک شدن ارزش اتریوم به 1800 دلار نشان می‌دهد.

حرکت نهنگ و تاثیر بر بازار

چنین تراکنش‌های قابل توجهی اغلب تأثیر عمیقی بر بازار و قیمت اتریوم می‌گذارند و بحث‌هایی را در میان معامله‌گران و کارشناسان به راه می‌اندازند. نهنگ‌ها، به عنوان بازیگران تأثیرگذار، به عنوان شاخص های بازار عمل می‌کنند. مشخص نیست که آیا این فعالیت اخیر نهنگ نشان‌دهنده‌ی روند گسترده‌تر بازار است یا فقط یک استراتژی منحصر به فرد مدیریت دارایی است.

ETFهای اتریوم از بیت‌کوین عقب هستند

در حالی که صندوق‌های قابل معامله‌ی اتریوم در بورس اوراق بهادار (ETF) اخیراً در ایالات متحده راه‌اندازی شده‌اند، اما نتوانسته‌اند هیجان و حجم معاملات مشابهی با همتایان بیت‌کوین خود ایجاد کنند. برترین ETFهای فیوچرز ETH، با حجم معاملات بسیار کمتر از اولین ETF فیوچرز BTC یعنی BITO ProShares، که در روز اول بیش از 1 میلیارد دلار معامله شد، شروعی ضعیف داشتند.

 

توجه:

این مقاله مشاوره‌ی سرمایه‌گذاری ارائه نمی‌دهد. همه‌ی سرمایه‌گذاری‌ها شامل ریسک هستند و خوانندگان باید قبل از تصمیم‌گیری تحقیقات خود را انجام دهند.