در هفته‌ای که SOL با رشد 29 درصدی هفتگی خود امیدهای کاربران خود را زنده کرد، یک حساب کاربری که احتمالاً به ساتوشی ناکاموتو تعلق دارد ظاهر شده است. این اتفاق کنجکاوی، هیجان و البته احتیاط جامعه‌ی ارز‌های دیجیتال را برانگیخته است.

خلاصه‌ی خبر

  • SOL صعودی‌ترین هفته‌ی خود را از اواسط جولای با 29% افزایش سپری کرده است.
  • حسابی که از نام ساتوشی ناکاموتو استفاده می‌کند، مسائلی را در مورد بیت‌کوین بیان کرده است.

آیا ساتوشی ناکاموتو بازگشته است؟ دنیای ارزهای دیجیتال در هیجان

افزایش چشمگیر 29 درصدی SOL در تنها یک هفته، شور و نشاط جامعه‌ی ارزهای دیجیتال را دوباره برانگیخت. SOL اکنون 39.08% نسبت به پایین‌ترین سطح ماه سپتامبر افزایش داشته است. اما چیزی که واقعاً توجه را به خود جلب می‌کند، حساب کاربری است که شجاعانه ادعا می‌کند کسی جز ساتوشی ناکاموتو نیست.

بازگشت ساتوشی ناکاموتو!

یک حساب کاربری با نام ساتوشی ناکاموتو، برای اولین بار از سال 2018، دوباره در پلتفرم X ظاهر شد. در عرض یک ساعت، پست آن بیش از 500 هزار بازدید به دست آورد و تعداد فالوورهای آن به شدت افزایش یافت. دنیای ارزهای دیجیتال نمی‌توانست توجهی به این موضوع نداشته باشد.

آینده‌ی بیت‌کوین در هاله‌ای از ابهام

این اکانت مرموز با نام ناکاموتو حرف‌های جالبی را در مورد بیت‌کوین به اشتراک گذاشته است:

بیت‌کوین به عنوان یک ماشین عمل می‌کند. در ماه‌های آینده، جنبه‌هایی را که به وضوح در وایت‌پیپر مشخص نشده‌اند، بررسی خواهیم کرد. این جنبه‌ها همگی بخشی از بیت‌کوین هستند و حائز اهمیت هستند. برخی از این ایده‌ها در سال‌های اولیه مورد توجه قرار گرفت. اکنون نوبت به تفکر، تعمق و شفاف‌سازی فرا رسیده است.

 

خوشبینی محتاطانه

علاقه‌مندان به کریپتو مشتاقانه منتظر پست بعدی این حساب کاربری جذاب هستند. با این حال، کارشناسان با تاکید بر اینکه تایید در پلتفرم X امنیت را تضمین نمی‌کند، احتیاط را توصیه می‌کنند. آن‌ها توصیه می‌کنند که روی لینک‌های به اشتراک گذاشته شده توسط چنین حساب‌هایی کلیک نکنید. نکته‌ی قابل توجه این است که حتی حساب مرموز @Bitcoin نیز با 6 میلیون فالوور و پوششی از ناشناس بودن، این تازه وارد جذاب را فالو می‌کند!

 

توجه:

این مقاله مشاوره‌ی سرمایه‌گذاری ارائه نمی‌دهد. همه‌ی سرمایه‌گذاری‌ها شامل ریسک هستند و خوانندگان باید قبل از تصمیم‌گیری تحقیقات خود را انجام دهند.