مونیکا لانگ | Monica Long مدیر اجرایی پیشین و مدیر کل سابق شرکت ریپل می‌گوید این شرکت با وجود زمستان کریپتویی همچنان در ماه‌های اخیر رشد‌ بی‌سابقه‌ای را تجربه کرده است. 

هرچند که قیمت ریپل در سال گذشته فراز و فرودهای بسیاری تجربه کرده؛ اما مسیر رشد از دید مونیکا لانگ برای ریپل مثبت است. مونیکا لانگ به تازگی از سمت مدیر کل به عنوان رئیس جدید شرکت ریپل ارتقا یافته است. لانگ در سال 2013 به عنوان مدیر ارتباطات به این شرکت ملحق شد و سال گذشته نقش خود را از مدیر کل RippleX و بخش توسعه‌ی بلاک چین، تا مدیر کلی شرکت گسترش داد و شبکه‌ی مالی شرکت یعنی ریپل نت | RippleNet را به محدوده‌‌ی خود اضافه کرد.

ریاست ریپل تاکنون یک سمت مبهم بوده است. این عنوان به هر دو بنیان‌گذار براد گارلینگ هاوس | Brad Garlinghouse و کریس لارسن | Chris Larsen در زمان‌های مختلف نسبت داده شده است.

 ارتقای جایگاه لانگ در زمان خوبی از شرکت انجام شده است. خود او به کوین تلگراف گفت:

‌«این کار همان ادامه دادن به مسیر رشد است. […] ما بسیاری از زمستان‌های کریپتویی را پشت سر گذاشته‌ایم، و با این یکی، سال رکورد رشد کسب‌وکار و مشتری را به ثبت رسانده‌ایم.»

او افزود: در این محیط ما همچنان “به رشد تیم خود ادامه می‌دهیم.”

بیش از نیمی از دوران حرفه‌ای من در حوزه‌ی کریپتو بوده است – و مهم‌تر از آن، در Ripple. من فوق‌العاده مفتخرم و آماده هستم که به عنوان رئیس‌ کل این شرکت وارد زمین شوم. از شما bgarlinghouse و chrislarsensf برای فرصت یک عمر متشکریم!

— مونیکا لانگ (@MonicLongSF)توئیتر – 27 ژانویه 2023