Polygon Labs با کناره‌گیری رایان وایات از سمت رئیس و جانشینی او توسط مارک بویرون به عنوان مدیرعامل انتقال رهبری را اعلام کرد. ربکا رتیگ نقش مسئول ارشد حقوقی را بر عهده می‌گیرد. این شرکت برای ارتقای جایگاه خود در صنعت بلاک‌چین بر روی ارتقاء Polygon 2.0 تمرکز دارد.

خلاصه‌ی خبر

  • رایان وایات، رئیس پالیگان لبز، کناره‌گیری می‌کند. مارک بویرون به عنوان مدیرعامل جدید منصوب شد.
  • ربکا رتیگ، مسئول ارشد سیاست‌های پالیگان، مدیر ارشد حقوقی می‌شود.
  • ارتقاء Polygon 2.0 با هدف ایجاد “لایه‌ی ارزش” اینترنت است.

انتقال ریاست

رایان وایات، که برای بیش از یک سال ریاست پالیگان لبز را بر عهده داشت، با سمت مشاور در شرکت به فعالیت خود ادامه خواهد داد. او قصد دارد تا پایان ماه جولای Polygon را ترک کند، اما به ارائه‌ی راهنمایی در فضای کریپتو ادامه خواهد داد. مارک بویرون مدیر ارشد حقوقی پالیگان و مدیر ارشد حقوقی سابق dYdX، مدیرعامل جدید خواهد شد. ربکا رتیگ، مسئول ارشد حال حاضر سیاست‌گذاری پالیگان، پس از جابه‌جایی بویرون، نقش مدیر ارشد حقوقی را بر عهده خواهد گرفت. تخصص حقوقی رتیگ و انتصاب اخیر در کمیته‌ی مشاوره‌ی بازارهای جهانی CFTC، صلاحیت او را در زمینه‌ی مسائل حقوقی افزایش می‌دهد.

ارتقاء Polygon 2.0

پالیگان به طور فعال روی Polygon 2.0 کار می‌کند. Polygon 2.0 مجموعه‌ای از ارتقاهاست با هدف ایجاد “لایه‌ی ارزش” اینترنت. نقطه‌ی عطف مهم در این تلاش، اجرای حکمرانی غیرمتمرکز است که قرار است تا 17 ژوئیه محقق شود. این ارتقاء به رشد پالیگان کمک می‌کند و موقعیت آن را در صنعت بلاک‌چین و ارزهای دیجیتال مستحکم می‌کند. این پلتفرم قبلاً به نقاط عطف قابل توجهی دست یافته است و به دومین شبکه‌ی بزرگ بازی بلاک‌چین از نظر کیف پول‌های فعال منحصر به فرد تبدیل شده است و از Hive پیشی گرفته است. محبوبیت روزافزون پالیگان و ارز دیجیتال زیربنایی آن، MATIC، گواه موفقیت آن است. با تغییرات آینده‌ی در ریاست و پیگیری Polygon 2.0، پالیگان لبز برای پیشرفت در امور مالی غیرمتمرکز و فراتر از آن امیدوار کننده به نظر می‌رسد.