در میان بحث‌های حقوقی جاری ریپل، افزایش ارزش XRP با انباشت نهنگ‌ها پشتیبانی می‌شود. این سرمایه‌گذاران عظیم بیش از 100 میلیون سکه دارند که در 199 کیف پول نهنگ توزیع شده است. با وجود برخی لیکوئید شدن‌ها، معامله‌گران نسبت به پتانسیل XRP خوشبین هستند.

خلاصه‌ی خبر

  • تعداد آدرس‌هایی که بیش از 100 میلیون سکه دارند به 200 می‌رسد.
  • نسبت MVRV بالای 8% باقی می‌ماند که نشان می‌دهد بَگ‌هولدرها هنوز سودآور هستند.

نهنگ‌های ریپل به رالی قانونی XRP دامن می‌زنند!

با وجود نوسانات بازار، این سرمایه‌گذاران بزرگ در میان بحث‌های جاری میان SEC و ریپل، بهبود XRP را تقویت می‌کنند.

نهنگ‌های ریپل اندوخته‌های خود را افزایش می‌دهند

داده‌های اخیر Santiment نشان می‌دهد که اندوخته‌ی نهنگ‌ها افزایش یافته است، به طوری که 199 کیف پول در حال حاضر بیش از 100 میلیون سکه‌ی XRP به ارزش حداقل 74 میلیون دلار را در خود جای داده است. این بالاترین تعداد چنین کیف‌پول‌هایی از 13 می است. علاوه بر این، XRP به چهارمین دارایی بزرگ از نظر ارزش بازار تبدیل شده است. جامعه‌ی مالی علاقه‌ی فزاینده‌ای به ریپل نشان می‌دهد که با گمانه‌زنی‌ها در مورد درخواست تجدیدنظر بالقوه‌ی SEC تقویت شده است.

صعود ریپل: با وجود لیکوئیدشدن‌ها، پوزیشن‌های لانگ پیشتاز هستند!

در 24 ساعت گذشته، لیکوئید شدن‌ها از 600000 دلار فراتر رفت، اما نرخ‌های مثبت سرمایه نشان‌دهنده‌ی خوش‌بینی معامله‌گران برای رشد قیمت XRP است.

اصلاح قیمت XRP: آیا به روند نزولی رسیدیم؟

قیمت XRP از 20 جولای در یک روند نزولی ثابت بوده است و در 23 جولای برای مدت کوتاهی بهبود یافته است. ارزش ریپل در حال حاضر حدود 0.69 دلار است که نشان‌دهنده‌ی کاهش بیش از 6٪ است. در حالی که بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال در حال تجربه‌ی رکود است، وضعیت XRP ممکن است نتیجه‌ی یک اصلاح قیمت ضروری باشد. منطقه‌ی اشباع خرید اخیر و افت متعاقب آن نشان‌دهنده‌ی ضعف روند صعودی است که روند نزولی مداوم را تقویت می‌کند.

دارندگان XRP در میان اصلاح بازار نیز همچنان سود می‌کنند

با توجه به داده‌های Santiment در خصوص نسبت ارزش بازار به ارزش واقعی (MVRV) 30 روزه، دارندگان XRP سکه‌های خود را با وجود کاهش شدید که نشان‌دهنده‌ی اصلاحات مداوم است، با سود نگه داشته‌اند. نسبت فعلی MVRV بالای 8% است.

وضعیت قانونی ریپل نامشخص است، اما انباشت XRP توسط نهنگ‌ها همچنان ارزش آن را بالاتر می‌برد. علیرغم لیکوئید‌شدن‌های اخیر، معامله‌گران به پتانسیل رشد این ارز دیجیتال خوشبین هستند. با این حال، اصلاح بازار بر روند قیمت XRP تأثیر گذاشته و منجر به تضعیف روند صعودی شده است. با این وجود، دارندگان موفق شده‌اند در میان اصلاحات مداوم، سود خود را حفظ کنند.