در اثر راه‌اندازی آتی شیباریوم، تراکنش‌های توکن‌های شیبا اینو 300% افزایش یافت و ارزش آن از 100000 دلار به 1 میلیون دلار رسید. هولدرها سود زیادی حاصل از اولین پروتکل لایه 2 پیش‌بینی می‌کنند.

خلاصه‌ی خبر

  • افزایش 300 درصدی معاملات مربوط به SHIB در محدوده قیمتی 100000 تا 1 میلیون دلاری.
  • راه‌اندازی شیباریوم هیجان را در جامعه‌ی SHIB ایجاد می‌کند.
  • اکوسیستم شیبا اینو شاهد روایتی منحصر به فرد با برجستگی شیباریوم در تابستان است.

رشد انفجاری در معاملات 1 میلیون دلاری شیبا اینو

تحلیل اخیر IntoTheBlock از طوفان فعالیت‌ها در معاملات شیبا اینو (SHIB) به ویژه در محدوده قیمتی 100000 تا 1 میلیون دلاری پرده‌برداری می‌کند. طی ماه گذشته، تراکنش‌های این گروه به میزان خیره‌کننده‌ی 300% افزایش یافته است و اکنون 1.64% از کل معاملات SHIB را تشکیل می‌دهد. معاملات این بازه در این دوره چهار برابر شده است که نشان‌دهنده‌ی تغییر قابل توجهی در بازار است.

شیباریوم شور و شوق را شعله‌ور می‌کند

راه‌اندازی قریب‌الوقوع شیباریوم در شبکه‌ی اصلی SHIB در قلب این افزایش قابل توجه است. جامعه‌ی SHIB، به ویژه دارندگان اصلی، اولین پروتکل لایه 2 را با شور و حرارت پیش‌بینی می‌کنند. این رویداد یک فرصت طلایی برای دستاوردهای قابل توجه است. با شروع تابستان شیباریوم، هیجان در اکوسیستم شیبا اینو به اوج بی‌سابقه‌ای می‌رسد.

ذی نفعان قابل توجه

در میان موج شیباریوم، توجهات به سرمایه‌گذاران SHIB، به ویژه ذی نفعان برتر معطوف است. داستان اکوسیستم در حال تغییر است و راه‌اندازی پروتکل لایه 2 آینده‌ی پویایی توکن Shiba Inu را متحول خواهد کرد.

توجه:

این مقاله مشاوره‌ی سرمایه‌گذاری ارائه نمی‌دهد. همه‌ی سرمایه‌گذاری‌ها شامل ریسک هستند و خوانندگان باید قبل از تصمیم‌گیری تحقیقات خود را انجام دهند.