تیم متاورس Shiba Inu قرار است نمای کلی ویدیویی یکی از هاب‌های خود، Rocket Pond را به نمایش بگذارد. علاوه بر این، اخیراً یک پیش‌نمایش آلفا از هاب WAGMI Temple فاش شد که جامعه‌ی SHIB را به انتشار متاورس در مقیاس حقیقی نزدیک‌تر می‌کند.

خلاصه‌ی خبر

  • مارسی جاسترو، مشاور متاورس Shiba Inu، اخیرا در مطلبی که به اشتراک گذاشته است مدعی شده که تیم متاورس در حال آماده شدن برای انتشار یک نمای کلی ویدیویی از یکی از هاب‌هاست.
  • یکی از 11 هاب متاورس Rocket Pond ،SHIB است. پس از انتشار متاورس، هاب‌ها برای استفاده‌ی عمومی باز خواهند شد.
  • در اوایل سال جاری و در ماه مارس، یک پیش‌نمایش آلفا از یک هاب متاورس دیگر SHIB به نام WAGMI به طرفداران شیبا اینو نشان داده شد.

هاب Rocket Pond به زودی رونمایی می‌شود

Shiba Inu Metaverse در حال آماده شدن برای انتشار ویدیویی است که مدت‌هاست همه منتظرش هستند. مارسی جاسترو، مشاور این پروژه، در توییتر این خبر هیجان‌انگیز را به اشتراک گذاشت. این ویدیو یکی از هاب‌های متاورس را که کانسپت آن سال گذشته رونمایی شد، به نمایش می‌گذارد. جاسترو ابراز اطمینان کرد که بینندگان مجذوب پیش‌نمایش خواهند شد. علاوه بر این، او سرمایه‌گذاری شخصی خود را در زمین مجازی در متاورس فاش کرد و شور و شوق و اعتقاد خود را به پتانسیل پروژه ابراز کرد.

پیش‌نمایش آلفا‌ی WAGMI Temple و ارتقاء اکوسیستم SHIB

در اوایل سال جاری، تیم توسعه دهنده SHIB با همکاری استودیوی تجسمی The Third Floor، پیش‌نمایشی آلفا از WAGMI Temple، یک هاب متاورس دیگر را ارائه کردند. پیش‌نمایش نگاهی اجمالی به فضای مجازی آرامی که برای ارائه‌ی تجربیات یوگا و مدیتیشن طراحی شده بود را ارائه داد. در اطراف WAGMI Temple، کاربران می‌توانند از آرامش پل‌های کوچک، نهرها، رودخانه‌ها، بتکده‌ها، صخره‌های بلند و یک آبشار زیبا لذت ببرند. ارتش SHIB، متشکل از طرفداران پروپاقرص Shiba Inu، مشتاقانه منتظر انتشار کامل متاورس است. این انتظار با راه‌اندازی بتای اخیر راه‌حل مقیاس‌بندی Shibarium Layer-2 نیز همزمان شده است. این به‌روزرسانی‌ها نشان‌دهنده تغییری برای شیبا اینو است، و آن را از یک ارز میم دیجیتال به یک ارز دیجیتال معتبر و دارایی با‌ارزش تبدیل می‌کند و باعث افزایش کاربرد و پذیرش آن می‌شود.