Shytoshi Kusama، توسعه‌دهنده‌ی اصلی Shiba Inu، از بازگشایی قریب‌الوقوع شیباریوم با بهبودهایی مهم خبر می‌دهد. مقیاس‌پذیری، تمرکززدایی، و پیشرفت‌های امنیتی از جمله پیشرفت‌ها در اکوسیستم Shiba Inu است.

خلاصه‌ی خبر

  • Shytoshi Kusama احیای شیباریوم پس از آزمایشات را اعلام کرد.
  • اکوسیستم شیبا تمرکززدایی و سودمندی را در اولویت قرار داده است.
  • راه‌اندازی مجدد شیباریوم، با امنیت بهبودیافته، اعتبارسنجی بیشتر، و اجرای حاکمیت، به گسترش اکوسیستم Shiba Inu قدرت می‌بخشد.

بهینه شده برای موفقیت

توسعه‌دهنده‌ی اصلی شیبا اینو، Shytoshi Kusama اخبار هیجان‌انگیزی را به اشتراک گذاشت: راه‌اندازی مجدد شیباریوم در راه است. پس از انجام آزمایش‌های دقیق، این پلتفرم حتی قوی‌تر ظاهر شده است. در پاسخ به افزایش شدید ترافیک بلاک‌چین، این پلتفرم حالت Fail-Safe خود را فعال کرد و از قابلیت اطمینان تزلزل‌ناپذیر اطمینان حاصل کرد. شیباریوم برای تقویت انعطاف‌پذیری خود در برابر چالش‌های تولید بلاک و سایر مسائل بالقوه، شیباریوم در حال اجرای یک ابتکار مقیاس 1500٪ است.

کوساما به ShibArmy اطمینان می‌دهد: Shibarium در مسیر عدم تمرکز و رشد

کوساما به ShibArmy اطمینان داده و ترس‌های بی‌اساسی را که منجر به نگرانی‌ها در مورد تاخیر در شیباریوم و تردید در مورد تعهد او به تمرکززدایی شده بود، رد می‌کند. او به صراحت احیای آینده‌ی شیباریوم را تأیید می‌کند و بر تعهد خود نسبت به تمرکززدایی تاکید می‌کند.

توانمندسازی اکوسیستم شیبا: افزایش امنیت، ثبات و عدم تمرکز

احیای شیباریوم با مجموعه‌ای از پیشرفت‌ها همراه است که امنیت، ثبات و تمرکززدایی را تقویت می‌کند. اعتبارسنجی بیشتر به معنای امنیت قوی‌تر است، در حالی که محدودیت نرخ و تنظیم مجدد خودکار سرور قابلیت اطمینان را افزایش می‌دهد. این پایگاه مستحکم با آغاز اجرای ShibPaper برای حاکمیت و مدیریت، تقویت ابزار و توکن‌سوزی، موجب ایجاد اعتماد می‌شود.

چشم‌انداز قیمت و آینده‌ی جذاب

در بحبوحه‌ی این تحولات، قیمت توکن شیبا درجه‌ای از نوسانات را نشان می‌دهد، به طوری که SHIB، BONE و LEASH با کاهش ملایمی مواجه شدند. با این حال، تغییرات اساسی شیباریوم، تعهد شیبا اینو به رشد و انعطاف‌پذیری را برجسته می‌کند و نشان‌دهنده‌ی مرحله‌ی جدیدی در مسیر آن است.

توجه:

این مقاله مشاوره‌ی سرمایه‌گذاری ارائه نمی‌دهد. همه‌ی سرمایه‌گذاری‌ها شامل ریسک هستند و خوانندگان باید قبل از تصمیم‌گیری تحقیقات خود را انجام دهند.