فلوکی، یکی از جدی‌ترین رقبای شیبا و دوج کوین، در حال اعلام همکاری جدید خود با بزرگترین پروتکل وام زنجیره BNB است. تیم پشت فلوکی (FLOKI) اظهار داشت که در حال همکاری با پروژه‌ی Venus، دومین اکوسیستم مالی غیرمتمرکز (DeFi) در زنجیره BNB است.

این همکاری جدید به دارندگان فلوکی این امکان را خواهد داد تا از توکن‌های خود به عنوان وثیقه برای وام دیگر دارایی‌های دیجیتال استفاده‌ کنند.

“ونوس در بازارهای پولی ایزوله‌ی خود با فلوکی ادغام خواهد شد. با این کار دارندگان فلوکی در بلاک‌چین BNB این امکان را خواهند داشت تا سبد دیگر بازارهای ایزوله را قرض بگیرند و از توکن‌های فلوکی خود به عنوان وثیقه استفاده کنند…

این همکاری با ایجاد قابلیت دسترسی به نقدینگی بدون نیاز به فروش توکن برای دارندگان فلوکی، باعث افزایش ارزش ابزار توکن Floki خواهد شد.”

به گفته تیم Floki، پروژه‌ی ونوس و بلاک‌چین بزرگترین پلتفرم تبادل کریپتوی جهان از نظر حجم، به دلیل اندازه و محبوبیت آن‌ها انتخاب شدند.

“این یک همکاری بسیار مهم برای فلوکی است. با داشتن TVL (کل ارزش قفل‌شده) 1.35 میلیارد دلار و 84٪ سهم بازار TVL وام زنجیره‌ای BNB (Build N Build)، ونوس یکی از بزرگترین بازیکنان Defi در کل این صنعت است.

فلوکی عاشق زنجیره‌ی BNB است و همچنان به دنبال جستجو و همکاری‌های استراتژیک که به سود دارندگان فلوکی باشد، خواهد بود. اکثریت قریب به اتفاق آن‌ها بلاک‌چین BNB را ترجیح می‌دهند.”

با وجود این که روند این ادغام آغاز شده، تیم پشت Floki ادعا می‌کند محصول نهایی حداقل تا ماه مارس راه‌اندازی نخواهد شد.

اخبار مربوط به این همکاری تأثیر چندانی بر Floki نداشته است. این توکن در زمان نوشتن این مطلب با قیمت $0.000047 معامله می‌شود. این قیمت نسبت به روز گذشته %2.6 کاهش داشته است.