Circle، ناشر USD Coin یا USDC مجوز موسسه‌ی پرداخت در سنگاپور را دریافت کرده است. این لایسنس به Circle امکان ارائه‌ی خدمات پرداخت دیجیتال توکن، انتقال پول برون‌مرزی و خدمات انتقال پول داخلی را می‌دهد. این توسعه نشان‌دهنده‌ی پیشرفت مهمی برای Circle و آینده‌ی ارزهای دیجیتال در منطقه است.

خلاصه‌ی خبر

  • شرکت خصوصی Circle Internet Singapore روز چهارشنبه گفت که مجوز موسسه‌ی پرداخت را از مقامات مالی سنگاپور دریافت کرده است.
  • Circle Singapore یک شرکت وابسته به Circle Internet Financial، صادرکننده‌ی دومین استیبل‌کوین بزرگ جهان، USD Coin (USDC) مستقر در بوستون است.

Circle مجوز موسسه پرداخت بزرگ را در سنگاپور دریافت می‌کند

Circle Internet Singapore کسب موفقیت‌آمیز مجوز موسسات بزرگ پرداخت از مقامات پولی سنگاپور را اعلام کرده است. این مجوز Circle را قادر می‌سازد تا خدمات مالی مختلفی را در سنگاپور ارائه دهد. از جمله خدمات پرداخت دیجیتال توکن، انتقال پول برون‌مرزی و خدمات انتقال پول داخلی. Circle Singapore یکی از شرکت‌های تابعه‌ی Circle Internet Financial، صادرکننده‌ی USD Coin (USDC)، دومین استیبل‌کوین بزرگ در سطح جهان است.

گسترش Circle و موقعیت بازار

اعطای مجوز نقطه‌ی عطف مهمی برای عملیات Circle در سنگاپور و زیرساخت‌های مالی گسترده‌تر است. Dante Disparte، مدیر ارشد استراتژی Circle و رئیس سیاست جهانی، نسبت به آینده‌ی زیرساخت‌های مالی و ارزهای دیجیتال در منطقه ابراز اشتیاق کرد. Circle Singapore اخیراً دفتر خود را تأسیس کرد و در نوامبر 2022 تأییدیه اصولی را به عنوان یک مؤسسه بزرگ پرداخت دریافت کرد. علاوه بر این، Circle با Tribe، سازنده اکوسیستم بلاک‌چین تحت حمایت دولت، همکاری کرد تا یک برنامه‌ی آموزشی برای توسعه‌دهندگان بلاک‌چین در منطقه راه‌اندازی کند. USDC، استیبل‌کوین وابسته به دلار، در حال حاضر دارای ارزش بازار 28.6 میلیارد دلار است که آن را در رتبه‌ی پنجم در میان تمام رمزارزهای فهرست شده در CoinMarketCap قرار می‌دهد.

Circle با مجوز مؤسسه اصلی پرداخت، با ارائه‌ی طیف وسیعی از خدمات پرداخت دیجیتال و انتقال پول، حضور خود را در چشم‌انداز مالی سنگاپور افزایش می‌دهد. این توسعه با علاقه‌ی روزافزون جهانی به استیبل‌کوین‌ها و نقش آن‌ها در تسهیل تراکنش‌های دیجیتالی یکپارچه و کارآمد همسو است. Circle با گسترش فعالیت‌های خود و کسب تأییدیه‌ی نظارتی، قصد دارد به تکامل زیرساخت‌های مالی کمک کند و پذیرش ارزهای دیجیتال دلاری در منطقه را هدایت کند.