Worldcoin توکن و شبکه‌ی اصلی WLD را راه‌اندازی می‌کند و به توسعه‌دهندگان امکان دسترسی به Worldcoin SDK برای ایجاد برنامه با استفاده از World ID را می‌دهد. این پروژه به شبکه‌ی Optimism مهاجرت می‌کند و در دسترس بودن دستگاه بیومتریک Orb را گسترش می‌دهد.

خلاصه‌ی خبر

  • Worldcoin توکن و شبکه‌ی اصلی WLD را در کنار انتشار کیف پول World App راه‌اندازی کرد.
  • توسعه‌دهندگان به Worldcoin SDK برای ایجاد برنامه‌هایی با پروتکل شناسایی World ID دسترسی پیدا می‌کنند.
  • این پروژه، مهاجرت به شبکه‌ی Optimism را نهایی می‌کند و در دسترس بودن دستگاه بیومتریک Orb را افزایش می‌دهد.

Worldcoin توکن WLD و شبکه‌ی اصلی را راه‌اندازی کرد.

Worldcoin، پروژه کریپتوی سم آلتمن، راه‌اندازی توکن WLD و شبکه‌ی اصلی خود را در توییتر اعلام کرد. این نسخه با راه‌اندازی پروتکل و رونمایی قبلی کیف پول World App مطابقت دارد.

Worldcoin دسترسی توسعه‌دهندگان را با پروتکل World ID باز می‌کند

توسعه‌دهندگان اکنون می‌توانند از Worldcoin SDK برای ساخت برنامه‌های کاربردی پیشرفته با استفاده از پروتکل هویت پروژه  World ID، استفاده کنند. کاربران با انجام یک فرآیند اسکن ایمن عنبیه‌ با استفاده از دستگاه Orb به تأیید کامل می‌رسند، که تضمین می‌کند داده‌ها غیرمتمرکز باقی می‌مانند. SDK در نسخه بتا، از طریق airdrops به کاربران با توکن‌های بتا پاداش می‌داد. اکنون، این توکن‌ها بر اساس اتریوم ERC-20 قابل تبدیل و قابل استفاده در World app یا سایر پلتفرم‌ها هستند. توسعه‌دهندگان این آزادی را دارند که در مورد لیست‌های صرافی‌ها تصمیم بگیرند، مفاهیم همتا به همتا را در World app فعال ‌کنند و توسعه‌ی ویژگی‌های مستقل را توسط طرف‌های مختلف ترویج ‌کنند.

توکن بیومتریک Worldcoin دسترسی به Orb را گسترش می‌دهد

Worldcoin یک توکن بیومتریک در شبکه Optimism راه‌اندازی می‌کند که استفاده‌ی گسترده‌تر از دستگاه‌های بیومتریک Orb را برای اسکن عنبیه تسهیل می‌کند. آن‌ها قصد دارند تا پایان سال، 1500 Orb تولید کنند. تمرکز اصلی بر توسعه‌ی راه‌حل‌هایی است که حریم خصوصی، تمرکززدایی و فراگیری را برای اثبات شخصیت در اولویت قرار می‌دهند. توکنومیک دقیق بعداً فاش خواهد شد. کیف پول World App در حال حاضر بر روی پالیگان کار می‌کند، به استثنای در دسترس بودن در ایالات متحده به دلیل عدم قطعیت نظارتی.