نهنگ‌های XRP، مقادیر زیادی از این ارز دیجیتال را جمع‌آوری کرده و باعث افزایش قیمت می‌شوند. این انباشت، همزمان با پیروزی‌های قانونی، ممکن است XRP را به اوج قیمتی جدیدی سوق دهد.

خلاصه‌ی خبر

  • دارایی‌های نهنگ‌های XRP به بالاترین سطح 3 ماهه رسید.
  • این انباشت، با رد اتهامات علیه ریپل، سومین پیروزی قانونی آن‌ها توسط SEC، مطابقت دارد.

کلید افزایش قیمت در دست نهنگ‌‌های XRP

دارایی‌های ثروتمندترین سرمایه‌گذاران XRP که به آن‌ها کوسه و نهنگ گفته می‌شود، به بالاترین حد خود در سه ماه اخیر رسیده است. این افزایش انباشتگی توسط بازیکنانی که سرمایه‌های زیادی دارند، پیشرفت قابل توجهی است، به ویژه با توجه به عملکرد قوی اخیر XRP.

انباشت سریع توسط نهنگ‌های XRP

پورتال تجزیه و تحلیل ارزهای دیجیتال Santiment، افزایش قابل توجهی در انباشت XRP توسط کیف پول‌هایی که بین 10000 تا 10 میلیون XRP دارند، گزارش می‌دهد. این انباشت‌ها دارایی خالص آن‌ها را به سطوحی رساند که از 27 جولای مشاهده نشده بود و اکنون 29.5٪ از کل عرضه‌ی XRP را تشکیل می‌دهد.

Santiment در توییتی در 20 اکتبر 2023 اظهار داشت:

#XRPLEDGER از اولین صعود خود به بالای 0.53 دلار در 10 روز گذشته با وجود ادامه کاهش بیشتر #ALTCOINها لذت می‌برد. این افزایش تا حد زیادی می‌تواند به نهنگ‌ها که بین 10 هزار تا 10 میلیون دلار XRP نگهداری می‌کنند و به سرعت XRP می‌اندوزند نسبت داده شود. آن‌ها 29.5% از عرضه را در اختیار دارند.

این انباشت قابل توجه با افزایش قابل توجه قیمت XRP همزمان است. رشد قیمت XRP به دنبال حرکت اخیر کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) است که به طور داوطلبانه شکایت خود را علیه برد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل و کریس لارسن، رئیس هیئت مدیره ریپل پس گرفت.

ریپل سومین برد قانونی را در برابر SEC تضمین کرد

ریپل به سومین پیروزی قانونی متوالی خود در برابر SEC دست یافته است. در ماه جولای، قاضی آنالیسا تورس حکم داد که SEC به طور قطعی ثابت نکرده است که معاملات XRP قوانین اوراق بهادار را نقض می‌کند. درخواست تجدیدنظر کمیسیون SEC برای لغو این تصمیم در ماه اکتبر نیز ناموفق بود.

طبق گزارش CoinGecko، در حال حاضر XRP با قیمت 0.5202 دلار معامله می‌شود که نشان‌دهنده‌ی افزایش 7.2 درصدی در 48 ساعت گذشته است.

پیشبینی یک رالی تمام عیار XRP

سرمایه‌گذاران ثروتمند XRP به طور فعال برای افزایش ارزش ارز دیجیتال و ثبت رکوردهای جدید تلاش می‌کنند. این انباشت معمولاً قبل از افزایش قیمت است و نهنگ‌ها و کوسه‌های XRP ممکن است نقشی اساسی در افزایش ارزش سکه داشته باشند.

جدول زمانی برای رسیدن XRP تا 1 دلار نامشخص است. با این حال، اگر این انباشت قابل توجه ادامه یابد، به نظر می‌رسد که XRP راه درازی پیش رو ندارد.

 

توجه:

این مقاله مشاوره‌ی سرمایه‌گذاری ارائه نمی‌دهد. همه‌ی سرمایه‌گذاری‌ها شامل ریسک هستند و خوانندگان باید قبل از تصمیم‌گیری تحقیقات خود را انجام دهند.