magic

magic

مجیک

معامله حرفه‌ای
- USDT
% - تومان

اطلاعات بازار تتری

حجم معاملات 24h
- magic
کمترین قیمت دیروز
- USDT
بالاترین قیمت دیروز
- USDT

اطلاعات بازار نوبیتکس

حجم معاملات 24h
- magic
کمترین قیمت دیروز
- IRT
بالاترین قیمت دیروز
- IRT
من می ‌خواهم
تومان
بپردازم تا معادل
مجیک

ارز مجیک Magic چیست؟

یکی از چالش‌های پروژه‌های توسعه‌یافته بر بستر فناوری بلاکچین همواره یافتن راهی است تا ارتباط و تعامل شبکه‌ها با یکدیگر برقرار شود و از این طریق بلاکچین‌ها بتوانند با اشتراک‌گذاری داده‌ها و دریافت اطلاعات دقیق امکان مشارکت و افزایش کاربردهای یک شبکه بلاکچینی را افزایش دهند. وجود این مشکل از سیستم معماری حفاظت‌شده شبکه‌های بلاکچین ریشه گرفته است و به محصولات آن‌ها مانند متاورس و بازی‌های بلاکچینی و بازار توکن‌های NFT نیز انتقال‌یافته است.  برای حل این مشکل اکوسیستمی غیرمتمرکز برای توکن‌های غیرمثلی (NFT) به نام متاورس گنجینه (Treasure metaverse) ساخته‌شده است و تمرکز آن بر روی پروژه‌های متاورسی است. 

اکوسیستم ترژر (Treasure) بر روی آربیتروم پیاده‌سازی شده است که خود یک راه‌حل لایه 2 در شبکه اتریوم است. این اکوسیستم دارای سه محصول به نام‌های Bridgeworld ، The Beacon و Trove است. تمامی سازوکارها و امور از طریق ارز MAGIC در دسترس کاربران قرار می‌گیرد. 

ارز Magic یک توکن اتریومی است که از استاندارد ERC-20 استفاده می‌کند و در سال 2021 راه‌اندازی شده است. همچنین ارز مجیک را می‌توان یک ارز میان بازی‌ها در نظر گرفت به‌طوری‌که بازی‌ها، بازیکنان، متاورس‌ها و جوامع را در بستر وب 3.0 به یکدیگر مرتبط می‌کند.

بازیکنان می‌توانند با بازی، استخراج و مشارکت در بازی پرچم‌دار متاورس ترژر؛ Bridgeworld، توکن MAGIC به دست آورند. 

خرید و فروش ارز Magic

ارز Magic را می‌توان در انواع صرافی‌های معتبر یافت. پس برای خرید و فروش MAGIC می‌توان از صرافی‌های غیرمتمرکز اتریومی و یا صرافی‌های متمرکز استفاده کرد. همچنین خرید و فروش Magic در نوبیتکس هم امکان‌پذیر است.

آموزش خرید ارز MAGIC از نوبیتکس

برای خرید ارز Magic از نوبیتکس، مراحل زیر را دنبال کنید:

1- ثبت‌نام  و ایجاد حساب کاربری در نوبیتکس:

در ابتدا برای ثبت‌نام اولیه شما تنها به یک آدرس ایمیل فعال نیاز دارید. توصیه می‌شود که برای ثبت‌نام در صرافی ارز دیجیتال نوبیتکس از رمز عبور غیرتکراری و قدرتمندی استفاده کنید تا امنیت اولیه حساب کاربری‌‌ شما تضمین شود.

 2- تائید حساب کاربری:

پس از انجام ثبت‌نام اولیه، برای خرید و فروش ارز MAGIC باید مراحل احراز هویت را انجام دهید. احراز هویت در نوبیتکس با توجه به کاربری مالی آن، با ثبت‌نام در شبکه‌های اجتماعی و یا نرم‌افزارهای کاربردی روزمره متفاوت است و نیازمند ارائه اطلاعات هویتی درست و دقت و توجه بالا در ارسال اطلاعات است. برای فروش و خرید ارز Magic یا خرید رمزارزهای دیگر مانند بیت کوین، اکسی اینفینیتی، دوج کوین و سایر ارزهای دیجیتال، بهترین کار ممکن این است که پیش از هر اقدامی در مورد رویه احراز هویت نوبیتکس مطالعه کنید.

 3- شارژ حساب تومانی یا رمزارز قابل‌تبدیل آن:

شما می‌توانید به کمک این راهنما، حساب کاربری خود را شارژ کنید. خرید ارز Magic در نوبیتکس با تومان و تتر امکان‌پذیر است.

 4- خرید ارز MAGIC:

خرید ارز دیجیتال Magic در اپلیکیشن صرافی نوبیتکس به‌صورت ارائه پیشنهاد خرید MAGIC در این بازار همتا به همتا (P2P) انجام می‌شود. در واقع در این بازار شما ارز دیجیتال موردنظر خود را از کاربران فعال در پلتفرم نوبیتکس خریداری می‌کنید. به همین دلیل، تکمیل فرایند خرید شما به پذیرش معامله از سوی دیگر کاربران بستگی دارد.‌

آموزش فروش Magic در نوبیتکس

برای فروش ارز دیجیتال Magic در نوبیتکس، باید مراحل ثبت‌نام، ایجاد حساب و احراز هویت به همان صورت که بالاتر به آن اشاره شد طی شود. سپس ارز دیجیتال MAGIC باید از کیف پول شخصی به کیف پول نوبیتکس انتقال داده شود. در پایان ارز مجیک در بازار همتا به همتای نوبیتکس به فروش می‌رسد. به عبارت دیگر، سفارش فروش با سفارش خریدِ کاربران دیگری که قصد خرید ارز مجیک از نوبیتکس را دارند مچ می‌شود.

خرید و فروش ارز MAGIC در نوبیتکس با انواع سفارشات از جمله سریع، معین، با حد ضرر و OCO امکان‌پذیر است. 

 • سفارش سریع: در سفارش سریع، خرید و فروش شما به‌صورت آنی با قیمت بازار صورت می‌گیرد. برای تعیین قیمت دقیق سفارش خود می‌توانید از سفارش معین استفاده کنید.
 • سفارش معین: در این روش، معامله پس‌ از اینکه کاربری دیگر با این قیمت حاضر به خرید یا فروش بود، صورت می‌گیرد.
 • حد ضرر: در حد ضرر هم همان‌طور که از نامش پیداست، می‌توان برای حد ضرری برای خرید و فروش کوین تعیین کرد. 
 • OCO: سفارش OCO نیز ترکیبی از دو سفارش معین و با حد ضرر است.

صرافی رمزارز نوبیتکس با بیش از 4 میلیون کاربر بزرگ‌ترین صرافی ارز دیجیتال در ایران است. با توجه به این مسئله شاخص نقدشوندگی این صرافی ارز دیجیتال نوبیتکس بسیار بالاست و بنابراین عمده خریدوفروش‌های ارزهای دیجیتال این صرافی در زمان بسیار کوتاهی انجام می‌شود. همچنین شکاف قیمتی بزرگی میان صرافی نوبیتکس و دیگر صرافی‌های بزرگ دنیا وجود ندارد.

قیمت ارز Magic

در نمودار ارز Magic در سال 2022 سقف قیمتی ارز MAGIC با قیمت 6.32$ مشاهده‌شده است و بر اساس اطلاعات موجود، کف قیمتی ارز دیجیتال مجیک با قیمت 0.1837$ در سال 2021 ثبت شده است. برای مشاهده قیمت لحظه‌ای ارز MAGIC می‌توانید از نمودار بالا استفاده کنید. شما می‌توانید نرخ ارزهای دیجیتال را در نوبیتکس دنبال کنید. 

بهترین کیف پول‌های ارز دیجیتال مجیک Magic

ارز دیجیتال MAGIC یک توکن اتریومی است بنابراین تمامی کیف پول‌هایی که از اتریوم پشتیبانی می‌کنند مناسب نگهداری ارز مجیک هستند.

 کیف پول‌های سخت‌افزاری از امن‌ترین کیف پول‌ها برای ذخیره ارز MAGIC به شمار می‌روند که از میان کیف پول‌های سخت‌افزاری می‌توان به مواردی مانند لجر نانو اس، ترزور وان، ترزور مدل تی و کیپ‌کی اشاره کرد.

همچنین کیف پول‌های نرم‌افزاری که مورداستفاده عموم قرار دارند و پایداری خدمات آن‌ها تا حد زیادی اثبات‌شده است، گزینه‌های مناسبی برای ذخیره‌سازی ارز دیجیتال Magic محسوب می‌شوند که از جمله آن‌ها می‌توان به مای اتر والت و متامسک یا تراست والت اشاره کرد. کیف پول‌های نرم‌افزاری دیگر مانند اکسودوس و اتمیک والت هم می‌توانند از دیگر کیف پول‌های انتخابی برای ارز MAGIC باشند.

چه تعداد رمزارز Magic در گردش است؟

حداکثر عرضه برای ارز MAGIC به تعداد 347,714,007 واحد در نظر گرفته شده است و در حال حاضر تعداد عرضه کلی رمزارز مجیک در حدود  339,645,510 است و میزان 212,117,876  واحد از ارز مجیک در گردش است.

آینده قیمت رمزارز MAGIC

ارز مجیک MAGIC یک اکوسیستم به‌روز و متمرکز بر متاورس و توکن‌های NFT است. افراد بسیاری در سال‌های اخیر وارد بازار NFT و دنیای پایان‌ناپذیر متاورس شده‌اند و از این طریق کسب درآمد می‌کنند. رمزارز MAGIC دروازه‌ای است که می‌تواند بازی‌های با امکان کسب درآمد را به یکدیگر متصل کند و اقلام درون آن‌ها را برای خرید یا فروش بر یک بستر ارائه دهد. همچنین این پلتفرم از امنیتی بالایی برخوردار است بنابراین پتانسیل رشد قیمت ارز مجیک قابل‌تصور است.

مزایای خرید و فروش ارز دیجیتال Magic از نوبیتکس

خرید و فروش و ترید رمزارزهای مختلف، از جمله مجیک  در بازار ارز دیجیتال نوبیتکس مزایای خاصی به همراه دارد که در ادامه به تعدادی از آن‌ها اشاره می‌کنیم:

 • نوبیتکس اولین و بزرگ‌ترین پلتفرم تبادل رمزارز در ایران است که بیشتر از چهار میلیون کاربر در ایران به آن اعتماد کرده‌اند.
 • در نوبیتکس دارایی شما به صورت سرد نگهداری می‌شود. با توجه به این مسئله امکان از دست رفتن دارایی شما تا حد ممکن کاهش پیدا می‌کند. 
 • سیستم چند امضایی برداشت از کلد ولت نوبیتکس امکان سوءاستفاده از دارایی کاربران را به حداقل رسانده است.
 • رابط کاربری این پلتفرم بسیار ساده و آسان است. ضمن اینکه امکان استفاده از تست‌نت نوبیتکس هم در سایت و هم در اپلیکیشن نوبیتکس برای کاربران تازه‌وارد وجود دارد.
 • با توجه به تعداد زیاد کاربران و تعداد و حجم معاملات، نوبیتکس از عمق بازار و نقدشوندگی بالایی برخوردار است. 
 • سرعت برداشت ریالی در نوبیتکس بسیار بالاست. دقایقی پس از درخواست برداشت ریالی، مبلغ مورد نظر به حساب کاربر واریز می‌شود.
 • پشتیبانی نوبیتکس در ۲۴ ساعت شبانه‌روز و هفت روز هفته پاسخگوی سؤالات کاربران است. 
سوالات متداول

سوالات متداول

ارز Magic چیست؟

ارز Magic توکن بومی پلتفرم Treasure است. ارز مجیک برای مدیریت فعالیت‌های درون متاورس ترژر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

آینده ارز Magic چه طور پیش‌بینی می‌شود؟

بر اساس داده‌ها و پیش‌بینی‌ها، ارز MAGIC می‌تواند در میان‌مدت و بلندمدت سرمایه‌گذاری مناسبی برای فعالین حوزه دیفای به شمار برود و امکان بازدهی منطقی برای ارز مجیک وجود دارد.

قیمت ارز MAGIC در لحظه چگونه قابل‌مشاهده است؟

با مراجعه به نمودار ارز مجیک (Magic) می‌توانید قیمت این ارز را در همین لحظه مشاهده کنید.

کارمزد خرید ارز Magic در نوبیتکس چقدر است؟

کارمزد معاملات در نوبیتکس به‌صورت درصدی از مبلغ کل معامله از خریدار و فروشنده دریافت می‌شود. کارمزد معاملات در نوبیتکس برای حجم کمتر از 10 میلیون تومان 0.35 درصد از حجم معامله، برای حجم بین 10 تا 50 میلیون تومان 0.3 درصد از حجم معامله، برای حجم بین 50 تا 100 میلیون تومان 0.25 درصد از حجم معامله و برای مبالغ بالاتر از 100 میلیون تومان 0.2 از حجم معامله خواهد بود. شما می‌توانید تمامی اطلاعات در این رابطه را در جدول کارمزدهای نوبیتکس پیدا کنید.