Maker

mkr

میکر

معامله حرفه‌ای
- USDT
% - تومان

اطلاعات بازار تتری

حجم معاملات 24h
- mkr
کمترین قیمت دیروز
- USDT
بالاترین قیمت دیروز
- USDT

اطلاعات بازار نوبیتکس

حجم معاملات 24h
- mkr
کمترین قیمت دیروز
- IRT
بالاترین قیمت دیروز
- IRT
من می ‌خواهم
تومان
بپردازم تا معادل
میکر

با میکر بیشتر آشنا شوید

ارز MKR یا ارز دیجیتال میکر

میکر(Maker) با ارز MKR یک پلتفرم وام‌دهی DeFi بر روی شبکه اتریوم است. کاربران می‌توانند در این پلتفرم با سپردن یا  قفل‌کردن ارز دیجیتال در قراردادهای هوشمند، استیبل کوین Dai Maker را ضرب یا ایجاد کنند. این پروتکل یک سازمان مستقل غیرمتمرکز(DAO) است و دارندگان ارز MKR برای تصمیم‌گیری‌های این پروتکل حق رأی دارند. شما می‌توانید برای مشاهده قیمت ارز میکر از نمودار بالا کمک بگیرید.

پروژه میکر

پروتکل میکر یک پروژه منبع باز و یکی از بزرگ‌ترین برنامه‌های غیرمتمرکز ایجادشده بر روی بلاکچین اتریوم است.

در آغاز فعالیت میکر، اتر(ETH) تنها دارایی قابل‌قبول پروتکل میکر برای وثیقه‌گذاری بود؛ اما در سال 2019، روال پروتکل میکر تغییر کرد. بنابراین امروزه، هر نوع دارایی مبتنی بر شبکه اتریوم که به تأیید جامعه دارندگان ارز میکر MKR رسیده باشد؛ می‌تواند وثیقه باشد.

خرید ارز میکر در نوبیتکس

برای خرید ارز میکر از نوبیتکس، مراحل زیر را دنبال کنید:

1- ثبت‌نام و ایجاد حساب کاربری در نوبیتکس:
در ابتدا برای ثبت‌نام اولیه شما تنها به یک آدرس ایمیل فعال نیاز دارید. توصیه می‌شود که برای ثبت‌نام در نوبیتکس از رمز عبور غیرتکراری و قدرتمندی استفاده کنید تا امنیت اولیه حساب کاربری‌‌ شما تضمین شود.

2- تائید حساب کاربری:
پس از انجام ثبت‌نام اولیه، برای خرید ارز دیجیتال میکر باید مراحل احراز هویت را انجام دهید. احراز هویت در نوبیتکس با توجه به کاربری مالی آن، با ثبت‌نام در شبکه‌های اجتماعی و یا نرم‌افزارهای کاربردی روزمره متفاوت است و نیازمند ارائه اطلاعات هویتی درست و دقت و توجه بالا در ارسال اطلاعات است. برای خرید و فروش ارز دیجیتال میکر یا رمزارزهای دیگری همچون بیت کوین،یونی سواپ، دای، چین لینک ، آوه، دات و ... شما به احراز هویت نیاز خواهید داشت. بهترین کار ممکن این است که پیش از هر اقدامی در مورد رویه احراز هویت نوبیتکس مطالعه کنید.

3- شارژ حساب ریالی یا رمزارز قابل تبدیل آن:
شما می‌توانید به کمک این راهنما، حساب کاربری خود را شارژ کنید. خرید ارز میکر در نوبیتکس با تومان و تتر امکان‌پذیر است.

4- خرید میکر (ارز دیجیتال MKR):
خرید ارز میکر در نوبیتکس به‌صورت ارائه پیشنهاد خرید ارز در این بازار همتا به همتا (P2P) انجام می‌شود. در واقع در این بازار شما ارز دیجیتال مورد نظر خود را از کاربران فعال در پلتفرم نوبیتکس خریداری می‌کنید. به همین دلیل تکمیل فرایند خرید شما به پذیرش معامله از سوی دیگر کاربران بستگی دارد.‌

فروش و خرید ارز میکر

فروش و خرید ارز میکر در نوبیتکس به دو صورت سفارش سریع و معین امکان‌پذیر است. در سفارش سریع، خرید و فروش شما به‌صورت آنی با قیمت بازار صورت می‌گیرد اما در خرید و فروش معین شما می‌توانید مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید. در این روش، معامله پس‌ازاینکه کاربری دیگر با این قیمت حاضر به خرید یا فروش بود؛ صورت می‌گیرد.

با توجه به تعداد میلیونی کاربران نوبیتکس، شاخص نقدشوندگی این صرافی بسیار بالاست و بنابراین عمده خریدوفروش‌های ارزهای دیجیتال این صرافی در زمان بسیار کوتاهی انجام می‌شود. همچنین شکاف قیمتی بزرگی میان صرافی نوبیتکس و دیگر صرافی‌های بزرگ دنیا وجود ندارد.

قیمت ارز میکر

ارز میکر یکی از برترین رمزارزهای بازار ارزهای دیجیتال است که توجه سرمایه‌گذاران بسیاری را به خود جلب کرده است. قیمت ارز میکر در شهریور 1400 به بیشترین قیمت خود یعنی 6339 دلار رسید. شما می‌توانید برای مشاهده قیمت ارز میکر در همین لحظه، به نمودار بالا مراجعه کنید. برای مشاهده قیمت ارز میکر در بازه‌های زمانی مختلف، تنظیمات نمودار را تغییر داده و قیمت ارز میکر را بررسی کنید.

سوالات متداول

سوالات متداول

ارز میکر چیست؟

ارز میکر یکی از ارزهای شبکه اتریوم است که در حوزه امور مالی غیرمتمرکز و وام فعالیت می‌کند.

قیمت ارز میکر در لحظه چگونه قابل‌مشاهده است؟

با مراجعه به نمودار بالا می‌توانید قیمت ارز میکر را در همین لحظه مشاهده کنید. 

از کجا می‌توان ارز MKR را خرید؟

شما می‌توانید برای خرید ارز میکر به صرافی‌های امنی مانند نوبیتکس مراجعه کنید. حتماً پیش از خرید میکر و سایر ارزهای دیجیتال درباره این ارزها و همچنین اعتبار صرافی تحقیق کنید.

کارمزد خرید ارز میکر در نوبیتکس چقدر است؟

کارمزد معاملات در نوبیتکس به‌صورت درصدی از مبلغ کل معامله از خریدار و فروشنده دریافت می‌شود. کارمزد معاملات در نوبیتکس برای حجم کمتر از 10 میلیون تومان 0.35 درصد از حجم معامله، برای حجم بین 10 تا 50 میلیون تومان 0.3 درصد از حجم معامله، برای حجم بین 50 تا 100 میلیون تومان 0.25 درصد از حجم معامله و برای مبالغ بالاتر از 100 میلیون تومان 0.2 از حجم معامله خواهد بود. شما می‌توانید تمامی اطلاعات در این رابطه را در جدول کارمزدهای نوبیتکس پیدا کنید.