Numeraire

nmr

نومریر

معامله حرفه‌ای
- USDT
% - تومان

اطلاعات بازار تتری

حجم معاملات 24h
- nmr
کمترین قیمت دیروز
- USDT
بالاترین قیمت دیروز
- USDT

اطلاعات بازار نوبیتکس

حجم معاملات 24h
- nmr
کمترین قیمت دیروز
- IRT
بالاترین قیمت دیروز
- IRT
من می ‌خواهم
تومان
بپردازم تا معادل
نومریر

ارز نومریر چیست؟

نومریر یک نرم‌افزار بر پایه بلاک چین است که به‌عنوان یک «صندوق پوشش ریسک» عمل می‌کند و از فناوری‌هایی مانند هوش مصنوعی، یادگیری ماشین، علم داده و رمزنگاری استفاده می‌کند تا آیندهٔ قیمتی سهم‌ها در بازار سهام را پیش‌بینی کند. همچنین نومریر این قابلیت را به کاربران خود می‌دهد که سهم‌های موجود در بازار سهام را در قالب توکن‌ خرید و فروش کنند. علاوه بر این ارز نومریر دو کاربرد دیگر در نرم‌افزار خود دارد؛ سیگنال‌های نومریر و مسابقات نومریر.

در بخش سیگنال‌ها، استراتژی‌های مختلف مربوط به بازارهای سهام بارگذاری می‌شود تا با استفاده از آن سبک‌های مختلف معاملاتی و سهم‌های خاص بررسی شوند. در بخش مسابقات هم کاربران در قالب تورنومنت‌های هفتگی، الگوریتم‌های معاملاتی خود را در پلتفرم ارز نومریز بارگذاری می‌کنند. 

توکن بومی پلتفرم نومریر، NMR است. این توکن‌ برای پرداخت‌ها در سیستم ارز نومریر و همچنین برای سهام‌گذاری در شبکه استفاده می‌شود. علاوه بر این، برای ایجاد انگیزه در کاربران برای شرکت در مسابقات هفتگی، پاداش‌هایی در قالب ارز NMR پرداخت می‌شود. ارز دیجیتال NMR یک توکن ERC-20 است و پلتفرم این ارز بر بستر بلاک چین اتریوم توسعه داده شده است.

خرید و فروش ارز نومریر

همانطور که گفته شد، ارز نومریر یک توکن اتریومی با استاندارد ERC-20 است. پس برای خرید و فروش numeraire می‌توان از صرافی‌های غیرمتمرکز اتریومی و یا صرافی‌های متمرکز استفاده کرد. همچنین خرید و فروش ارز دیجیتال NMR در نوبیتکس هم امکان‌پذیر است.

آموزش خرید ارز NMR از نوبیتکس

برای خرید ارز NMR از نوبیتکس، مراحل زیر را دنبال کنید:

1- ثبت‌نام  و ایجاد حساب کاربری در نوبیتکس:

در ابتدا برای ثبت‌نام اولیه شما تنها به یک آدرس ایمیل فعال نیاز دارید. توصیه می‌شود که برای ثبت‌نام در صرافی ارز دیجیتال نوبیتکس از رمز عبور غیرتکراری و قدرتمندی استفاده کنید تا امنیت اولیه حساب کاربری‌‌ شما تضمین شود.

 2- تائید حساب کاربری:

پس از انجام ثبت‌نام اولیه، برای به طور کلی خرید و فروش ارز دیجیتال و همچنین خرید ارز نومریر باید مراحل احراز هویت را انجام دهید. احراز هویت در نوبیتکس با توجه به کاربری مالی آن، با ثبت‌نام در شبکه‌های اجتماعی و یا نرم‌افزارهای کاربردی روزمره متفاوت است و نیازمند ارائه اطلاعات هویتی درست و دقت و توجه بالا در ارسال اطلاعات است. برای فروش و خرید ارز numeraire یا  مشاهده قیمت رمزارزهای دیگر مانند قیمت اتریوم، قیمت بیت کوین، تتر و سایر ارزهای دیجیتال، بهترین کار ممکن این است که پیش از هر اقدامی در مورد رویه احراز هویت نوبیتکس مطالعه کنید.

 3- شارژ حساب تومانی یا رمزارز قابل‌تبدیل آن:

شما می‌توانید به کمک این راهنما، حساب کاربری خود را شارژ کنید. خرید ارز NMR در نوبیتکس با تومان و تتر امکان‌پذیر است.

 4- خرید ارز نومریر:

خرید ارز دیجیتال numeraire در نوبیتکس به‌صورت ارائه پیشنهاد خرید NMR در این بازار همتا به همتا (P2P) انجام می‌شود. در واقع در این بازار شما ارز دیجیتال موردنظر خود را از کاربران فعال در پلتفرم نوبیتکس خریداری می‌کنید. به همین دلیل، تکمیل فرایند خرید شما به پذیرش معامله از سوی دیگر کاربران بستگی دارد.

آموزش فروش numeraire در نوبیتکس

برای فروش ارز دیجیتال NMR در نوبیتکس، باید مراحل ثبت‌نام، ایجاد حساب و احراز هویت به همان صورت که بالاتر به آن اشاره شد طی شود. سپس ارز دیجیتال نومریر باید از کیف پول شخصی به کیف پول نوبیتکس انتقال داده شود. در پایان ارز NMR در بازار همتا به همتای نوبیتکس به فروش می‌رسد. به عبارت دیگر، سفارش فروش با سفارش خریدِ کاربران دیگری که قصد خرید نومریر از نوبیتکس را دارند مچ می‌شود.

خرید و فروش numeraire در نوبیتکس با انواع سفارشات از جمله سریع، معین، با حد ضرر و OCO امکان‌پذیر است. 

 • سفارش سریع: در سفارش سریع، خرید و فروش شما به‌صورت آنی با قیمت بازار صورت می‌گیرد. برای تعیین قیمت دقیق سفارش خود می‌توانید از سفارش معین استفاده کنید.
 • سفارش معین: در این روش، معامله پس‌ از اینکه کاربری دیگر با این قیمت حاضر به خرید یا فروش بود، صورت می‌گیرد.
 • حد ضرر: در حد ضرر هم همان طور که از نامش پیداست، می‌توان برای حد ضرری برای خرید و فروش کوین تعیین کرد. 
 • OCO: سفارش OCO نیز ترکیبی از دو سفارش معین و با حد ضرر است.

نوبیتکس با بیش از 4 میلیون کاربر بزرگترین صرافی ارز دیجیتال در ایران است. با توجه به این مسئله شاخص نقدشوندگی این صرافی ارز دیجیتال نوبیتکس بسیار بالاست و بنابراین عمده خریدوفروش‌های ارزهای دیجیتال این صرافی در زمان بسیار کوتاهی انجام می‌شود. همچنین شکاف قیمتی بزرگی میان صرافی نوبیتکس و دیگر صرافی‌های بزرگ دنیا وجود ندارد.

قیمت ارز نومریر

ارز نومریر در سال ۲۰۱۷ راه‌اندازی شد. قیمت ارز نومریر در زمان راه‌اندازی اولیهٔ توکن آن ۴۴.۵ دلار بود. در سال ۲۰۲۰، قیمت ارز نومریر به اوج تاریخی ۹۰ دلار رسید. برای مشاهده قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال NMR می‌توانید از نمودار بالای صفحه استفاده کنید.

بهترین کیف پول‌های ارز دیجیتال numeraire

همان طور که گفته شد، NMR یک توکن اتریومی است. بنابراین هر کیف پولی که از اتریوم پشتیبانی می‌کند، برای این توکن هم قابل‌استفاده است.

کیف پول‌های سخت‌افزاری از امن‌ترین کیف پول‌ها برای ذخیره ارز نومریر هستند که از میان کیف پول‌های سخت‌افزاری می‌توان به مواردی مانند لجر نانو اس، ترزور وان، ترزور مدل تی و کیپ‌کی اشاره کرد.

همچنین کیف پول‌های نرم‌افزاری که به‌طور ویژه از اتریوم پشتیبانی می‌کنند، گزینه‌های مناسبی برای ذخیره‌سازی ارز دیجیتال numeraire هستند که از جمله آن می‌توان به مای اتر والت و متامسک اشاره کرد. کیف پول‌های نرم‌افزاری دیگر مانند تراست والت، اکسودوس و مای‌سلیوم هم می‌توانند کیف پول‌های قابل‌اتکایی برای NMR باشند.

چه تعداد رمزارز نومریر در گردش است؟

عرضه نهایی توکن‌های NMR یازده میلیون واحد است که تاکنون ۵ میلیون و ۸۸۸ هزار واحد از این توکن‌ها به بازار عرضه شده‌اند.

آیا نومریر قابل‌استخراج است؟

فرآیند استخراج مربوط به رمزارزهایی است که بلاک چین مستقل خود را دارند و از مکانیزم اجماع اثبات کار استفاده می‌کنند. ارز نومریر هیچکدام از این دو شرط را ندارد. به عبارت دیگر ارز نومریر نه از اثبات کار استفاده می‌کند و نه بلاک چین مستقلی برای خود دارد. پس امکان استخراج این رمزارز وجود ندارد.

آینده قیمت رمزارز numeraire

ارز نومریر از معدود رمزارزهایی است که قیمت آن علاوه بر روند بازار ارزهای دیجیتال، به روند بازارهای جهانی سهام هم بستگی دارد. با توجه به اینکه پلتفرم نومریر امکان‌ سرمایه‌گذاری غیرمستقیم فعالان کریپتو در بازار سهام را فراهم می‌کند، پس می‌توان انتظار داشت که قیمت این رمزارز تحت تاثیر روندهای کلی هر دو بازار باشد.

ویژگی‌های رمزارز نومریر

استفاده از علوم به‌روز و ترند مهم‌ترین ویژگی ارز نومریر است. در این پلتفرم از هوش مصنوعی، یادگیری ماشین، علوم داده و فناوری‌های رمزنگاری استفاده می‌شود. کمترین پلتفرم رمزارزی را می‌توان پیدا کرد که از تمام این فناوری‌ها استفاده کرده باشد

مزایای خرید و فروش ارزدیجیتال NMR از نوبیتکس

خرید و فروش و ترید رمزارزهای مختلف، از جمله ارز نومریر در نوبیتکس مزایای خاصی به همراه دارد که در ادامه به تعدادی از آنها اشاره می‌کنیم:

 • نوبیتکس اولین و بزرگترین پلتفرم تبادل رمزارز در ایران است که بیشتر از چهار میلیون کاربر در ایران به آن اعتماد کرده‌اند.
 • در نوبیتکس دارایی شما به صورت سرد نگهداری می‌شود. با توجه به این مسئله امکان از دست رفتن دارایی شما تا حد ممکن کاهش پیدا می‌کند. 
 • سیستم چند امضایی برداشت از کلد ولت نوبیتکس امکان سوء استفاده از دارایی کاربران را به حداقل رسانده است.
 • رابط کاربری این پلتفرم بسیار ساده و آسان است. ضمن اینکه امکان استفاده از تست‌نت نوبیتکس هم در سایت و هم در اپلیکیشن نوبیتکس برای کاربران تازه‌وارد وجود دارد.
 • با توجه به تعداد زیاد کاربران و تعداد و حجم معاملات، نوبیتکس از عمق بازار و نقدشوندگی بالایی برخوردار است. 
 • سرعت برداشت ریالی در نوبیتکس بسیار بالاست. دقایقی پس از درخواست برداشت ریالی، مبلغ مورد نظر به حساب کاربر واریز می‌شود.
 • پشتیبانی نوبیتکس در ۲۴ ساعت شبانه‌روز و هفت روز هفته پاسخگوی سوالات کاربران است. 
سوالات متداول

سوالات متداول

ارز نومریر چیست؟

نومریر یک پلتفرم بلاک چینی مشابه با صندوق‌های پوشش ریسک است که با استفاده از فناوری‌هایی مانند هوش مصنوعی و یادگیری ماشین، تحلیل و سرمایه‌گذاری در بازارهای سهام را تسهیل می‌کند.

آینده ارز NMR چه طور پیش‌بینی می‌شود؟

پیش‌بینی آینده قیمت ارز نومریر به روند هر دو بازار رمزارز و سهام جهانی بستگی دارد. بهبودی روند هر یک از این دو بازار و صعودی شدن آن می‌تواند به رشد قیمت ارز نومریر کمک کند.

قیمت ارز نومریر در لحظه چگونه قابل‌مشاهده است؟

با مراجعه به نمودار ارز NMR می‌توانید قیمت این ارز را در همین لحظه مشاهده کنید.

کارمزد خرید ارز نومریر در نوبیتکس چقدر است؟

ارمزد معاملات در نوبیتکس به‌صورت درصدی از مبلغ کل معامله از خریدار و فروشنده دریافت می‌شود. کارمزد معاملات در نوبیتکس برای حجم کمتر از 10 میلیون تومان 0.35 درصد از حجم معامله، برای حجم بین 10 تا 50 میلیون تومان 0.3 درصد از حجم معامله، برای حجم بین 50 تا 100 میلیون تومان 0.25 درصد از حجم معامله و برای مبالغ بالاتر از 100 میلیون تومان 0.2 از حجم معامله خواهد بود. شما می‌توانید تمامی اطلاعات در این رابطه را در جدول کارمزدهای نوبیتکس پیدا کنید.