header background

طرح ویژه: حساب تریدر

حساب تریدر برای آن دسته از کاربران مناسب است که با هدف خرید و فروش و کسب سود از تغییرات قیمت رمزارزها در نوبیتکس فعالیت می‌کنند. در حساب تریدر کاربران اجازه برداشت رمزارز از نوبیتکس را ندارند و تنها می‌توانند اقدام به واریز رمزارز، واریز ریالی و برداشت ریالی نمایند. در عوض با فعال کردن این سطح از سقف‌های واریز و برداشت بالاتر و کارمزد معاملاتی پایین‌تری برخوردار خواهید شد.

قوانین و مقررات حساب تریدر

کاربران سطح یک و دو بدون احراز هویت اضافه‌تری می‌توانند حساب تریدر را برای خود فعال کنند. با این حال در زمان فعال‌سازی حساب تریدر برای حساب خود باید دقت کنید که خروج از این طرح طبق شرایط خاصی ممکن است و بدون خروج از این طرح امکان برداشت رمزارز ممکن نیست.

 • کاربران سطح یک و دو می‌توانند حساب تریدر را برای خود فعال نمایند. در صورت خروج از حساب تریدر، کاربر به سطح کاربری اولیه خود باز خواهد گشت. البته کاربران سطح یک می‌توانند در زمان فعال‌بودن حساب تریدر، با انجام فرآیند معمول احراز هویت، به سطح کاربری دو ارتقا یابند.
 • محدودیتی در زمان فعال بودن حساب تریدر برای کاربران وجود نداشته و کاربران می‌توانند تا زمان دلخواه در حالت حساب تریدر باقی بمانند.
 • مهم: پس از فعال‌سازی حساب تریدر، تا زمانی که از این طرح خارج نشده باشید، امکان برداشت رمزارز از نوبیتکس به هیچ عنوان برای شما وجود ندارد.
 • مهم: برای خروج از حساب تریدر لازم است که تمامی دارایی‌های رمزارزی کاربر اعم از بیت‌کوین و تتر و سایر رمزارزها تبدیل به ریال شود. در غیر این صورت به هیچ عنوان امکان خروج از حساب تریدر وجود نخواهد داشت.
 • مهم: همچنین برای خروج از حساب تریدر لازم است که احراز هویت سطح دو کاربر تکمیل شده باشد. با توجه به احتمال زمان‌بر بودن فرآیند تایید مدارک و احراز سطح دو، لازم است که پیش از برنامه‌ریزی برای خروج از حساب تریدر، مدارک کامل احراز سطح دو خود را ارسال نمایید و منتظر تایید آن‌ها از سوی کارشناسان نوبیتکس باشید.
 • لازم به ذکر است که هیچ گونه تسریعی در فرآیند احراز کاربران تریدر صورت نخواهد گرفت. همچنین اگر کاربر پیش از فعال‌سازی حساب تریدر در سطح یک کاربری باشد و به هر دلیل قادر به تکمیل احراز هویت سطح دو خود نشود، تنها می‌تواند دارایی‌های خود را به صورت ریالی برداشت نماید.
 • تا زمانی که حساب تریدر برای شما فعال باشد، از کارمزد معاملاتی ویژه به میزان 0.1% برای حالت میکر و 0.15% برای حالت تیکر بهره‌مند خواهید شد.
 • با فعال‌سازی حساب تریدر، از سقف واریز و برداشت ریالی معادل سطح سه کاربری بهره‌مند خواهید شد. در این سطح سقف برداشت ریال 300 میلیون تومان در 24 ساعت اخیر و در 30 روز اخیر معادل 3 میلیارد تومان می‌باشد.
 • حساب ترید برای کاربرانی که به صورت مداوم در حال معامله هستند در نظر گرفته شده است، به همین دلیل تنها امکان دو بار فعال‌سازی طرح تریدر در بازه زمانی ۳۰ روز بعد نسبت به اخرین غیر فعال سازی برای هر کاربر وجود دارد.
 • معاملات انجام شده در زمان فعال بودن حساب تریدر، در مجموع معاملات سی روز اخیر شما و سطح کارمزد شما پس از غیرفعال کردن این طرح محسوب نخواهد شد.
 • نوبیتکس این حق را برای خود محفوظ می‌داند که هر زمان در صورت صلاحدید قوانین طرح حساب تریدر را تغییر دهد.