Quant

qnt

کوانت

معامله حرفه‌ای
- USDT
% - تومان

اطلاعات بازار تتری

حجم معاملات 24h
- qnt
کمترین قیمت دیروز
- USDT
بالاترین قیمت دیروز
- USDT

اطلاعات بازار نوبیتکس

حجم معاملات 24h
- qnt
کمترین قیمت دیروز
- IRT
بالاترین قیمت دیروز
- IRT
من می ‌خواهم
تومان
بپردازم تا معادل
کوانت

با کوانت بیشتر آشنا شوید

ارز کوانت QUANT

خرید ارز کوانت و هر ارز دیجیتال دیگری، از جمله موارد مهمی است که باید حتماً پیش از اقدام برای آن، تحقیقات خود را کامل کنید. شاید نام ارز دیجیتال کوانت برای فعالان بازار ارزهای دیجیتال آشنا باشد؛ اما ارز QUANT دقیقاً چیست و چگونه کار می‌کند؟ کوانت (QNT) یک سیستم‌عامل بلاکچینی برای اتصال شبکه‌های بلاکچین مختلف به یکدیگر است. این پلتفرم نخستین بار در سال 2018 معرفی شد. این پروژه برای ارتباط میان پلتفرم‌های بلاکچین راه‌حلی تازه ارائه می‌کند. شما می‌توانید برای خرید ارز کوانت و یا مشاهده قیمت ارز کوانت از بخش بالای صفحه کمک بگیرید.

مهم‌ترین ویژگی‌های ارز Quant

  • هدف کوانت کمک به شرکت‌ها برای ساده‌سازی گردش کار و بهبود کارایی از طریق ادغام با فناوری بلاکچین است.
  • کوانت بر روی شبکه اتریوم راه‌اندازی شده است.
  • طراحی کوانت به‌گونه‌ای است که با هر ساختاری کار می‌کند و می‌تواند بدون توجه به معماری و ویژگی‌های درونی ساختار آن‌ها را با دنیای بلاکچین مرتبط سازد. 
  • مانند اکثر پلتفرم‌های مبتنی بر بلاک چین، کوانت دارای توکن کاربردی بومی شبکه خود است که  به عنوان ارز کوانت Quant با علامت اختصاری (QNT) شناخته می‌شود.
  • ارز QNT به گونه‌ای طراحی شده است که چندین عملکرد را در اکوسیستم کوانت عهده‌دار است.

خرید ارز کوانت در نوبیتکس

برای خرید ارز Quant یا QNT از نوبیتکس، مراحل زیر را دنبال کنید:

 1- ثبت‌نام  و ایجاد حساب کاربری در نوبیتکس:

 در ابتدا برای ثبت‌نام اولیه شما تنها به یک آدرس ایمیل فعال نیاز دارید. توصیه می‌شود که برای ثبت‌نام در نوبیتکس از رمز عبور غیرتکراری و قدرتمندی استفاده کنید تا امنیت اولیه حساب کاربری‌‌ شما تضمین شود.

 2- تائید حساب کاربری:

 پس از انجام ثبت‌نام اولیه، برای خرید ارز کوانت یا خرید QNT باید مراحل احراز هویت را انجام دهید. احراز هویت در نوبیتکس با توجه به کاربری مالی آن، با ثبت‌نام در شبکه‌های اجتماعی و یا نرم‌افزارهای کاربردی روزمره متفاوت است و نیازمند ارائه اطلاعات هویتی درست و دقت و توجه بالا در ارسال اطلاعات است. برای فروش و خرید ارز دیجیتال کوانت یا رمزارزهای دیگری همچون بیت کوین، یونی سواپ، دای و چین لینک، آوه و دات … شما به احراز هویت نیاز خواهید داشت. بهترین کار ممکن این است که پیش از هر اقدامی در مورد رویه احراز هویت نوبیتکس مطالعه کنید.

 3- شارژ حساب تومانی یا رمزارز قابل‌تبدیل آن:

 شما می‌توانید به کمک این راهنما، حساب کاربری خود را شارژ کنید. خرید QNT در نوبیتکس با تومان و تتر امکان‌پذیر است.

 4- خرید QNT (ارز کوانت):

 خرید ارز کوانت در نوبیتکس به‌صورت ارائه پیشنهاد خرید ارز Quant در این بازار همتا به همتا (P2P) انجام می‌شود. در واقع در این بازار شما ارز دیجیتال مورد نظر خود را از کاربران فعال در پلتفرم نوبیتکس خریداری می‌کنید. به همین دلیل تکمیل فرایند خرید شما به پذیرش معامله از سوی دیگر کاربران بستگی دارد.‌

فروش و خرید ارز کوانت

فروش و خرید ارز  کوانت در نوبیتکس به دو صورت سفارش سریع و معین امکان‌پذیر است. در سفارش سریع، خرید و فروش شما به‌صورت آنی با قیمت بازار صورت می‌گیرد اما در خرید و فروش معین شما می‌توانید مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید. در این روش، معامله پس‌ازاینکه کاربری دیگر با این قیمت حاضر به خرید یا فروش بود؛ صورت می‌گیرد.

با توجه به تعداد میلیونی کاربران نوبیتکس، شاخص نقد شوندگی این صرافی بسیار بالاست و بنابراین عمده خریدوفروش‌های ارزهای دیجیتال این صرافی در زمان بسیار کوتاهی انجام می‌شود. همچنین شکاف قیمتی بزرگی میان صرافی نوبیتکس و دیگر صرافی‌های بزرگ دنیا وجود ندارد.

قیمت ارز کوانت

قیمت ارز کوانت تا به امروز فراز و فرودهای بسیاری را تجربه کرده و موفق شده تا توجه سرمایه‌گذاران را در سرتاسر دنیا به خود جلب کند. قیمت ارز Quant در شهریور 1400 موفق شد تا به سقف تاریخی خود یعنی 428 دلار دست پیدا کند. تحلیلگران در خصوص آینده قیمت ارز کوانت با توجه به پتانسیل بالای این پروژه نظرهای مثبتی منتشر کرده‌اند.

تعداد کل واحدهای کوانت 14.61 بوده و تعداد واحدهای در گردش کوانت 12.07 میلیون است. شما می‌توانید برای مشاهده قیمت کوانت در همین لحظه به نمودار بالا مراجعه کنید. 

سوالات متداول

سوالات متداول

ارز کوانت چیست؟

کوانت (QNT) یک سیستم‌عامل بلاکچینی برای اتصال شبکه‌های بلاکچین مختلف به یکدیگر است.

قیمت ارز کوانت در لحظه چگونه قابل مشاهده است؟

شما می‌توانید با مراجعه به سایت نوبیتکس قیمت لحظه‌ای و نمودار قیمت کوانت را مشاهده کنید.

کارمزد خرید ارز کوانت در نوبیتکس چقدر است؟

کارمزد معاملات در نوبیتکس به‌صورت درصدی از مبلغ کل معامله از خریدار و فروشنده دریافت می‌شود. کارمزد معاملات در نوبیتکس برای حجم کمتر از 10 میلیون تومان 0.35 درصد از حجم معامله، برای حجم بین 10 تا 50 میلیون تومان 0.3 درصد از حجم معامله، برای حجم بین 50 تا 100 میلیون تومان 0.25 درصد از حجم معامله و برای مبالغ بالاتر از 100 میلیون تومان 0.2 از حجم معامله خواهد بود. شما می‌توانید تمامی اطلاعات در این رابطه را در جدول کارمزدهای نوبیتکس پیدا کنید.