Basic Attention Token

bat

بیسیک اتنشن توکن

معامله حرفه‌ای
- USDT
% - تومان

اطلاعات بازار تتری

حجم معاملات 24h
- bat
کمترین قیمت دیروز
- USDT
بالاترین قیمت دیروز
- USDT

اطلاعات بازار نوبیتکس

حجم معاملات 24h
- bat
کمترین قیمت دیروز
- IRT
بالاترین قیمت دیروز
- IRT
من می ‌خواهم
تومان
بپردازم تا معادل
بیسیک اتنشن توکن

با بیسیک اتنشن توکن بیشتر آشنا شوید

ارز دیجیتال بت BAT

ارز بت با نماد BAT مخفف basic attention token است. بت ارز دیجیتالی است که با رویکرد خلاقانه خود موفق به جلب توجه بسیاری در سرتاسر جهان شده است؛ به نحوی که بسیاری خرید ارز بت را به عنوان یک گزینه جدی سرمایه‌گذاری در نظر گرفته‌اند. با رشد اکوسیستم بلاکچین بسیاری در تلاش‌اند تا مفاهیم گذشته را این بار به کمک بلاکچین و ارزهای دیجیتال از نو تعریف کنند. در همین راستا پروژه بت برای بهبود امنیت و کارایی تبلیغات دیجیتال به جهان معرفی شد. توکن بت بر پایه شبکه اتریوم با استاندارد ERC-20 توسعه‌یافته و پلتفرمی شفاف و غیرمتمرکز برای تبلیغات دیجیتال مبتنی بر بلاکچین است. شما می‌توانید برای مشاهده قیمت ارز بت در لحظه از نمودار بالا کمک بگیرید. 

خرید ارز بت در نوبیتکس

برای خرید ارز بت یا BAT از نوبیتکس، مراحل زیر را دنبال کنید:

 1- ثبت‌نام  و ایجاد حساب کاربری در نوبیتکس:

 در ابتدا برای ثبت‌نام اولیه شما تنها به یک آدرس ایمیل فعال نیاز دارید. توصیه می‌شود که برای ثبت‌نام در نوبیتکس از رمز عبور غیرتکراری و قدرتمندی استفاده کنید تا امنیت اولیه حساب کاربری‌‌ شما تضمین شود.

 2- تائید حساب کاربری:

 پس از انجام ثبت‌نام اولیه، برای خرید ارز بت یا خرید BAT باید مراحل احراز هویت را انجام دهید. احراز هویت در نوبیتکس با توجه به کاربری مالی آن، با ثبت‌نام در شبکه‌های اجتماعی و یا نرم‌افزارهای کاربردی روزمره متفاوت است و نیازمند ارائه اطلاعات هویتی درست و دقت و توجه بالا در ارسال اطلاعات است. برای فروش و خرید ارز دیجیتال بت یا رمزارزهای دیگری همچون بیت کوین، یونی سواپ، دای و چین لینک، آوه و دات … شما به احراز هویت نیاز خواهید داشت. بهترین کار ممکن این است که پیش از هر اقدامی در مورد رویه احراز هویت نوبیتکس مطالعه کنید.

 3- شارژ حساب تومانی یا رمزارز قابل‌تبدیل آن:

 شما می‌توانید به کمک این راهنما، حساب کاربری خود را شارژ کنید. خرید BAT در نوبیتکس با تومان و تتر امکان‌پذیر است.

 4- خرید BAT (ارز بت):

 خرید ارز بت در نوبیتکس به‌صورت ارائه پیشنهاد خرید BAT در این بازار همتا به همتا (P2P) انجام می‌شود. در واقع در این بازار شما ارز دیجیتال مورد نظر خود را از کاربران فعال در پلتفرم نوبیتکس خریداری می‌کنید. به همین دلیل تکمیل فرایند خرید شما به پذیرش معامله از سوی دیگر کاربران بستگی دارد.‌

فروش و خرید ارز بت

فروش و خرید ارز BAT در نوبیتکس به دو صورت سفارش سریع و معین امکان‌پذیر است. در سفارش سریع، خرید و فروش شما به‌صورت آنی با قیمت بازار صورت می‌گیرد اما در خرید و فروش معین شما می‌توانید مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید. در این روش، معامله پس‌ازاینکه کاربری دیگر با این قیمت حاضر به خرید یا فروش بود؛ صورت می‌گیرد.

با توجه به تعداد میلیونی کاربران نوبیتکس، شاخص نقد شوندگی این صرافی بسیار بالاست و بنابراین عمده خریدوفروش‌های ارزهای دیجیتال این صرافی در زمان بسیار کوتاهی انجام می‌شود. همچنین شکاف قیمتی بزرگی میان صرافی نوبیتکس و دیگر صرافی‌های بزرگ دنیا وجود ندارد.

قیمت ارز بت

قیمت ارز BAT تا به امروز فراز و فرودهای بسیاری را تجربه کرده است. با این وجود رشد محسوس قیمت ارز بت توجه بسیاری را به خود جلب کرد و بسیاری نوید رشد بیشتر قیمت این ارز دیجیتال را در آینده می‌دهند. قیمت ارز بت در آذر 1400 موفق شد به سقف 1.92 دلار دست پیدا کند. برای مشاهده قیمت لحظه‌ای ارز بت و یا تحلیل این ارز دیجیتال می‌توانید از نمودار بالا کمک بگیرید. 

سوالات متداول

سوالات متداول

ارز بت چیست؟

ارز بت ارز پروژه‌ای است که تبلیغات دیجیتال را در سیستم مبتنی بر بلاکچین توسعه می‌دهد.

آینده ارز بت چه طور پیش‌بینی می‌شود؟

با توجه به صنعت رو به رشد تبلیغات، پیش‌بینی می‌شود که پروژه‌هایی مانند بت که بر این امکان در فضای بلاکچین تمرکز کرده‌اند؛ رشد خوبی داشته باشند.

قیمت ارز بت در لحظه چگونه قابل‌مشاهده است؟

با مراجعه به نمودار ارز بت می‌توانید قیمت ارز بت را در همین لحظه مشاهده کنید.

از کجا می‌توان ارز بت را خرید؟

شما می‌توانید برای خرید ارز BAT یا بت به صرافی‌های امنی مانند نوبیتکس مراجعه کنید. حتماً پیش از خرید ارز بت و سایر ارزهای دیجیتال درباره این ارزها و همچنین اعتبار صرافی تحقیق کنید.

کارمزد خرید ارز بت در نوبیتکس چقدر است؟

کارمزد معاملات در نوبیتکس به‌صورت درصدی از مبلغ کل معامله از خریدار و فروشنده دریافت می‌شود. کارمزد معاملات در نوبیتکس برای حجم کمتر از 10 میلیون تومان 0.35 درصد از حجم معامله، برای حجم بین 10 تا 50 میلیون تومان 0.3 درصد از حجم معامله، برای حجم بین 50 تا 100 میلیون تومان 0.25 درصد از حجم معامله و برای مبالغ بالاتر از 100 میلیون تومان 0.2 از حجم معامله خواهد بود. شما می‌توانید تمامی اطلاعات در این رابطه را در جدول کارمزدهای نوبیتکس پیدا کنید.