شمارش معکوس تا هاوینگ بیت‌کوین

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
تحلیل ارز‌های دیجیتالتحلیل تکنیکال

معرفی ۳ آلت کوین ارزان که ممکن است در ماه مارس (اسفند) رشد کنند

بیت کوین و بسیاری از آلت کوین‌ها در ماه فوریه (بهمن) به رکوردهای سالانه جدیدی رسیدند. با این حال به نظر می‌رسد روند امیدوارکننده آلت کوین‌هایی مثل انکر (ANKR) و ماسک نتورک (MASK) همچنان ادامه دارد.

خلاصه تحلیل

  • ارزهای دیجیتال انکر و ماسک نتورک از مقاومت مهم خود عبور کرده‌اند و ممکن است به زودی رشد کنند.
  • علاوه بر این ارز دیجیتال ریدیو (RAY) هم در شرایط خوبی قرار دارد.

به گزارش بی‌این‌ کریپتو، قیمت انکر (ANKR) از مه ۲۰۲۲ (اردیبهشت ۱۴۰۱) در پایین یک خط روند نزولی قرار داشت اما در ماه فوریه (بهمن) توانست بعد از ۶۴۴ روز از آن عبور کند. شاخص قدرت نسبی (RSI) در تایم فریم هفتگی هم از این شکست صعودی حمایت کردخ و به بالای ۵۰ رسیده است.

اگر رالی انکر ادامه داشته باشد، این ارز دیجیتال می‌تواند با رشدی ۳۰ درصدی به مقاومت ۰.۰۵۰ دلار برسد. با این حال اگر قیمت انکر کاهش یابد، ممکن است با اصلاحی ۳۰ درصدی تا محدوده ۰.۰۲۷ دلار سقوط کند.

نمودار هفتگی انکر

ریدیوم (RAY) حرکت صعودی خود را از اکتبر ۲۰۲۳ (مهر) شروع کرد و در دسامبر ۲۰۲۳ (آذر) خود را به رکورد ۱.۹۹ دلار رساند. قیمت RAY بعد از رسیدن به این رکورد کاهش یافت، اما در هفته قبل به حمایت ۱ دلار رسید و دوباره موفق شد حرکت صعودی جدیدی را شروع کند.

این ارز دیجیتال در حال حاضر هم در تلاش است که از مقاومت موجود در خط روند نزولی و کوتاه‌مدت خود خارج شود. RSI ریدیوم از دسامبر ۲۰۲۳ (آذر) نزولی بوده اما همچنان بیشتر از ۵۰ است. اگر شکست صعودی RAY موفقیت‌آمیز باشد، این ارز دیجیتال می‌تواند ۲۰۰ درصد رشد کند و به مقاومت ۳.۷۰ دلار برسد.

با این حال اگر قیمت RAY کاهش یابد و کند هفتگی آن در پایین ۱ دلار بسته شود، قیمت آن ممکن است ۷۰ درصد سقوط کند و به ۰.۳۵ دلار برسد.

نمودار هفتگی RAY

قیمت ماسک نتورک (MASK) از آگوست ۲۰۲۱ (مرداد ۱۴۰۰) در پایینِ مقاومتِ یک خط روند نزولی قرار داشت. این ارز دیجیتال چند بار تلاش کرد از این مقاومت عبور کند اما حتی در دسامبر ۲۰۲۳ (آذر) هم موفق نشد. با این حال حرکت صعودی MASK در ابتدای سال ۲۰۲۴ باعث شد قیمت آن از مقاومت مذکور عبور کند.

اگر رالی MASK ادامه یابد، این ارز دیجیتال می‌تواند با رشدی ۵۰ درصدی به مقاومت ۷ دلار برسد. با این حال اگر قیمت MASK رشد نکند، ممکن است با اصلاحی ۲۳ درصدی به ۳.۶۰ دلار برسد.

نمودار هفتگی ماسک نتورک

مطالب تحلیلی منتشرشده در نوبیتکس صرفا جنبهٔ آموزشی و ارائهٔ اطلاعات دارد و به هیچ‌ عنوان توصیه سرمایه‌گذاری و سیگنال خرید و فروش نیست. سرمایه‌گذاری در بازار ارزهای دیجیتال با ریسک بالایی همراه است و کاربر موظف است قبل از هرگونه سرمایه‌گذاری، مطالعه و تحلیل شخصی خود در رابطه با دارایی موردنظر را انجام دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 − دو =