شمارش معکوس تا هاوینگ بیت‌کوین

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
اخبار ارز دیجیتال

حرکت عظیم SHIB؛ علت انتقال تریلیون‌ها SHIB در طی رکود بازار چه بود؟

یک نهنگ ناشناس 4.1 تریلیون توکن SHIB را در حالی منتقل کرد که قیمت در میان سقوط بازار کریپتو، افزایش یافت. افزایش قیمت توسط دو عامل انجام شد: نتیجه‌ی مطلوب پرونده‌ی دادگاه Ripple-SEC و راه‌اندازی یک وب‌سایت ری‌برند شده‌ برای Shiba Inu.

خلاصه‌ی خبر

  • بر اساس گزارش اخیر، تریلیون‌ها SHIB جابه‌جا شده است.
  • تعداد خیره‌کننده‌ی 4,113,777,233,445 توکن Shiba Inu بین کیف پول‌های ناشناس جا‌به‌جا شد.
  • Shiba Inu در حالی در روند صعودی و در منطقه‌ی سبز قرار دارد که سایر ارزهای دیجیتال عملکرد خوبی ندارند.

انتقال عظیم SHIB و وضعیت بازار

همان‌طور که توسط سرویس محبوب ردیابی کریپتو یعنی Whale Alert گزارش شده است، اخیراً تریلیون‌ها سکه‌ی SHIB جابه‌جا شده است. در 24 ساعت گذشته، یک نهنگ ناشناس تعداد حیرت‌آور 4،113،777،233،445 سکه‌ی شیبا اینو را از یک کیف پول به کیف دیگر منتقل کرد. این می‌تواند توزیع مجدد دارایی‌های SHIB توسط یک نهنگ یا یک صرافی ارز دیجیتال باشد که بخشی از انبار Shiba Inu خود را به یک کیف پول جدید منتقل می‌کند. در همین حال، بازار ارزهای دیجیتال با کاهش قیمت‌ها روبه‌رو شده است.

قیمت صعودی SHIB و عوامل مثبت

طی 24 ساعت گذشته، شیبا اینو، 8.65% افزایش یافته و از 0.00000773 دلار به 0.00000840 دلار رسیده است. این حرکت صعودی تحت تأثیر پیروزی ریپل بر SEC در دادگاه بود که منجر به افزایش قیمت XRP و اثرات مثبت بعدی بر کل بازار ارزهای دیجیتال از جمله بیت‌کوین و اتریوم شد. برخلاف سایر ارزهای دیجیتال، SHIB در منطقه‌ی سبز باقی مانده است، حتی در شرایطی که معامله‌گران موقعیت‌های خود را برای کسب سود نقد می‌کنند. عوامل متعددی در روند صعودی SHIB نقش دارند، از جمله وب‌سایت ری‌برند شده با پروژه‌های SHIB، انتشار آینده‌ی “Worldpaper” و احساسات مثبت جامعه‌ی SHIB و توسعه‌دهنده‌ی آن، Shytoshi Kusama.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + هفت =