اخبار ارز دیجیتال

آیا ADA به 0.45 دلار خواهد رسید؟

با افزایش تراکنش‌ها، ADA افزایش علاقه‌ی نهادی را تجربه می‌کند و در آستانه‌ی اصلاح احتمالی، نیم‌نگاهی به 0.45 دلار دارد.

خلاصه‌ی خبر

  • سرمایه‌گذاران نهادی به ADA علاقه‌مند هستند.
  • قیمت ADA ممکن است به زودی به 0.45 دلار برسد.
  • ADA ممکن است به 0.38 دلار سقوط کند، اما با تداوم احساسات صعودی، می‌تواند بازگردد.

افزایش علاقه‌ی نهادی

سه ماه گذشته برای ADA، با تراکنش‌های بیش از 100000 دلار و افزایش علاقه‌ی نهادی، بسیار مهم بوده است. علی مارتینز به تأثیر احتمالی بر قیمت ADA اشاره می‌کند و بر اهمیت افزایش علاقه‌ی بازیگران نهادی و نهنگ‌ها تأکید می‌کند.

عملکرد چشمگیر ADA

ADA در 90 روز گذشته به میزان چشمگیر 59.48% رشد کرده که نشان‌دهنده‌ی یک روند صعودی قوی است. با بررسی نمودار 4 ساعته ADA/USD، افزونه‌ی فیبوناچی خودکار به حمایت در حدود 0.388 دلار و در سطح 0.786 Fib اشاره می‌کند. با وجود احتمال اصلاح، حرکت رو به رشد ADA می‌تواند در این سطح حمایت شود. علاوه بر این، در صورت ادامه‌ی معاملات قابل توجه و فشار خرید، سطح 4.236 Fib در 0.457 دلار به یک هدف بالقوه تبدیل می‌شود.

احتیاط بازار

با وجود حرکت مثبت ADA، احتیاط توصیه می‌شود. شاخص قدرت نسبی (RSI) شرایط اشباع خرید 75.78 را نشان می‌دهد. اصلاح احتمالی می‌تواند ADA را تا 0.388 دلار پایین آورد.

سطوح مورد انتظار

شتاب خرید شدید می‌تواند ADA را به 0.45 دلار برساند، که بنا بر تجزیه و تحلیل Hyblock Capital توسط منطقه‌ی مغناطیسی در 0.42 دلار پشتیبانی می‌شود. CLLD یک متریک مثبت را نشان می‌دهد که به احتمال بازگشت به 0.38 دلار اشاره دارد. هدف بعدی ADA، در صورت تداوم احساسات صعودی، تقریباً 0.45 دلار است. با افزایش علاقه‌ی سازمانی و تجزیه و تحلیل استراتژیک، ADA در آستانه‌ی افزایش قیمت با 0.45 دلار به عنوان نقطه‌ی کانونی کلیدی قرار دارد. با این حال، از بازیگران بازار خواسته می‌شود در میان سیگنال‌های اصلاحی احتمالی احتیاط کنند.

توجه:

این مقاله مشاوره‌ی سرمایه‌گذاری ارائه نمی‌دهد. همه‌ی سرمایه‌گذاری‌ها شامل ریسک هستند و خوانندگان باید قبل از تصمیم‌گیری تحقیقات خود را انجام دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + 19 =