اخبار ارز دیجیتال

رشد چشمگیر بازار توکن‌های هوش مصنوعی

پروژه‌های کریپتوی هوش مصنوعی مانند RNDR، WLD و FET با افزایش 200 درصدی در حجم معاملات موجب عبور حجم معاملات توکن‌های هوش مصنوعی از 3 میلیارد دلار شدند.

خلاصه‌ی خبر

  • داده‌های Kaiko نشان می‌دهد که حجم معاملات در ماه اکتبر کمتر از 1 میلیارد دلار بود، اما اکنون در این ماه از ۳ میلیارد دلار فراتر رفته است.
  • RNDR، Worldcoin (WLD) و FET در معاملات این گروه پیشتاز بودند.

جهش بازار توکن‌های هوش مصنوعی: 3 میلیارد دلار در 6 هفته!

در 6 هفته‌ی گذشته، پروژه‌های ارز دیجیتال هوش مصنوعی شاهد افزایش چشمگیری بود و حجم معاملات از 3 میلیارد دلار فراتر رفت. کایکو در توییت اخیر خود فاش کرد که معاملات هفتگی دارایی‌های کریپتوی هوش مصنوعی از اواسط اکتبر به طور مداوم در حال افزایش بوده است. قابل ذکر است که RNDR، Worldcoin (WLD) و Fetch.ai (FET) بیشترین حجم معاملات را داشته‌اند.

افزایش حجم معاملات

حجم معاملات توکن‌های هوش مصنوعی که در ماه اکتبر زیر 1 میلیارد دلار بود، به طرز قابل توجهی 200% افزایش یافت و از مرز 3 میلیارد دلار گذشت. بر اساس توییت کایکو، اوایل نوامبر اوج فعالیت‌های تجاری در چهار ماه گذشته را نشان می‌دهد. پس از اوج، حجم در محدوده 2 تا 3 میلیارد دلار در نوسان بود.

بازیکنان کلیدی و تاثیرگذار

توکن WLD، مرتبط با سم آلتمن، مدیر عامل OpenAI، به طور قابل توجهی بر فعالیت‌های تجاری اخیر تسلط داشت. به نظر می‌رسد بازگشت آلتمن به عنوان مدیر عامل OpenAI در ماه نوامبر نقشی اساسی در این افزایش داشته است. Worldcoin که از ماه جولای پیشتاز بازار توکن‌های هوش مصنوعی بود، در ماه‌های اکتبر و نوامبر رقابت نزدیکی با RNDR داشت. توکن FET از نزدیک دنبال شد و ارزش بازار آن بیش از 435 میلیون دلار و قیمت بازار 0.5312 دلار داشت. در مجموع، پروژه‌های متمرکز بر هوش مصنوعی اکنون سهم بازاری بیش از 10 میلیارد دلار دارند. افزایش بازار توکن‌های هوش مصنوعی نشان‌دهنده‌ی تغییر قابل توجه در معاملات است. توکن‌های خاص و عوامل خارجی بازیگران کلیدی در شکل دادن به بازار هستند.

توجه:

این مقاله مشاوره‌ی سرمایه‌گذاری ارائه نمی‌دهد. همه‌ی سرمایه‌گذاری‌ها شامل ریسک هستند و خوانندگان باید قبل از تصمیم‌گیری تحقیقات خود را انجام دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 2 =