یک کیف پول کریپتوی موفق که از طریق یک سری ایردراپ، موفق به کسب 110000 دلار درآمد شده بود، اکنون بر روی 8 فرصت جدید ایردراپ تمرکز کرده است.

خلاصه‌ی خبر

  • یک کیف پول کریپتو از ایردراپ پروژه‌های مختلف، تنها در چند ماه بیش از 110000 دلار دارایی جمع کرده است.
  • این کیف پول از سال گذشته به طور فعال در حال شکار ایردراپ بوده و توانسته 17 مورد از 20 ایردراپ برتر را کسب کند.
  • 8 ایردراپ جدید در رادار این شکارچی قرار دارد.

کیف پول Airdrop Hunter با 110000 دلار درآمد

یک کیف پول کریپتو که در کمپین‌های ایردراپ گذشته خوش‌شانس بوده، اکنون با مشارکت فعال در فرصت‌های جدید ایردراپ حضور دارد. این کیف پول با سرمایه‌گذاری متوسط 2500 دلار شروع شد. سپس دارایی‌های خود را افزایش داد و تنها در چند ماه بیش از 110،000 دلار جمع کرد. موفقیت این سرمایه‌گذاری تا حد زیادی به مشارکت کیف پول در برخی از پرسودترین ایردراپ‌ها در فضای کریپتو، مثل Biconomy، Arbitrum، dYdX و … نسبت داده می‌شود که به میزان قابل توجهی به درآمد چشمگیر آن کمک کرده‌اند.

تسلط بر صحنه‌ی ایردراپ

از سال گذشته، این کیف پول با جدیت به دنبال ایردراپ‌ها بوده و نتایج قابل توجهی به دست آورده است. به گفته‌ی DeBank، یک شبکه‌ی اجتماعی معتبر web3 و ردیاب کیف پول، این کیف پول موفق به دریافت 17 مورد از 20 ایردراپ برتر شده است. از جمله ایردراپ‌هایی که این شکارچی دریافت کرده می‌توان به Biconomy با مبلغ 80000 دلار، Arbitrum با 18000 دلار و dYdX با 12000 دلار اشاره کرد.

تلاش‌های فعلی

این کیف پول حالا 8 ایردراپ جدید را هدف قرار داده تا به موفقیت خود ادامه دهد. این کیف پول در حال حاضر در برخی از ایردراپ‌ها، مانند zkSync، که تراکنش‌های بسیاری تکمیل کرده و ارزش کل قفل شده‌ی (TVL) قابل توجهی دارد، درگیر است. علاوه بر این، به طور فعال در LayerZero شرکت می‌کند و در پلتفرم‌های مختلف در استیک کردن و قفل کردن دارایی‌ها شرکت می‌کند. این کیف پول همچنین در Linea مشغول است، جایی که تراکنش‌های زیادی انجام داده و پاداش‌های ارزشمند NFT را به دست آورده است. شکارچی ایردراپ‌ها همچنین در پروژه‌های دیگری مانند Base، Polygon zkEVM، Scroll و Zora حضور دارد که هر کدام فرصت‌های منحصر به فردی برای رشد و سودآوری ارائه می‌دهند.

توجه:

این مقاله مشاوره‌ی سرمایه‌گذاری ارائه نمی‌دهد. همه‌ی سرمایه‌گذاری‌ها شامل ریسک هستند و خوانندگان باید قبل از تصمیم‌گیری تحقیقات خود را انجام دهند.