بایننس از شبکه لایتنینگ برای واریز و برداشت بیت‌کوین پشتیبانی می‌کند و تراکنش‌های سریع‌تر و ارزان‌تری را ارائه می‌دهد. پذیرش LN در بازارهای نوظهور با کمک برنامه‌ی موبایل Strike افزایش می‌یابد. جعبه‌ ابزار لایتنینگ لبز از برنامه‌های هوش مصنوعی مانند ChatGPT برای تعامل با بیت‌کوین پشتیبانی می‌کند.

 

خلاصه‌ی خبر

  • بایننس ادغام بیت‌کوین در شبکه لایتنینگ (LN) را کامل کرد.
  • کاربران اکنون می‌توانند از واریز و برداشت سریع‌تر و ارزان‌تر BTC با راه‌حل مقیاس‌بندی LN لذت ببرند.
  • پذیرش شبکه‌ی لایتنینگ با کمک برنامه‌ی پرداخت موبایلی Strike در بازارهای نوظهور شتاب بیشتری می‌گیرد.

 

بایننس تراکنش‌ها را متحول می‌کند!

بایننس بیت‌کوین را در شبکه‌ی لایتنینگ (LN) ادغام می‌کند و تراکنش‌های سریع‌تر، ارزان‌تر و مقیاس پذیرتر را ارائه می‌دهد. کانال‌های خارج از زنجیره‌ی LN به کاربران با یک شبکه‌ی کارآمد قدرت می‌بخشند.

 

بایننس شبکه‌ی لایتنینگ را برای تراکنش‌های سریع‌تر و ارزان‌تر بیت‌کوین به کار می‌گیرد!

بایننس اکنون BTC-Lightning را در کنار گزینه‌های سپرده‌ی سنتی با استفاده از شبکه‌ی لایتنینگ برای تراکنش‌های سریع‌تر و مقرون به صرفه‌تر ارائه می‌کند. این حرکت به دنبال تعلیق موقت برداشت BTC به دلیل کارمزدهای بالای شبکه در ماه می انجام می‌شود و بایننس قصد دارد با اجرای چندین گره در شبکه‌ی لایتنینگ از ژوئن، سپرده‌ها و برداشت‌های بیت‌کوین مقرون‌به‌صرفه‌تری را ارائه دهد.

 

تاثیر سرسام‌آور شبکه‌ی لایتنینگ: ادغام هوش مصنوعی و کارایی بایننس!

پذیرش شبکه‌ی لایتنینگ در بازارهای نوظهور افزایش یافته است که توسط برنامه‌هایی مانند Strike هدایت می‌شود. جعبه‌ابزار هوش مصنوعی لایتنینگ لبز ادغام بیت‌کوین را افزایش می‌دهد و موفقیت بایننس با LN باعث کارایی و صرفه‌جویی در هزینه می‌شود. احتمالات هیجان‌انگیزی برای تعاملات ارزهای دیجیتال در پیش است.