اخبار ارزهای دیجیتال

رفتار فعلی نهنگ‌های بیت کوین نشان‌دهنده چیست؟

بیت‌کوین در حال نزدیک شدن به مقاومت 31000 دلاری است و این اتفاق هیجان بازار را برانگیخته است. نهنگ‌های بیت‌کوین در حال انباشتن بیت‌کوین هستند. این مساله می‌تواند نشان‌دهنده‌ی حرکتی بزرگ در آینده باشد. در این میان، عدم قطعیت با انباشتن نهنگ‌ها، افزایش می‌یابد.

خلاصه‌ی خبر

  • قیمت بیت‌کوین با مقاومت 31000 دلاری روبه‌رو می‌شود.
  • نهنگ‌های بیت‌کوین در BitMEX و Deribit تحرکات استراتژیکی از خود نشان می‌دهند که منعکس‌کننده‌ی پویایی بازار است.
  • افزایش حجم خرید در BitMEX از نظر تاریخی با افزایش قابل توجه قیمت BTC مرتبط است.

‌بیت‌کوین در یک قدمی مقاومت 31 هزار دلاری

در بازار آرام ارزهای دیجیتال، بیت‌کوین در حال نزدیک شدن به یک آزمون حیاتی در مقاومت 31000 دلاری است. این اتفاق می‌تواند به این معنی باشد که یک تغییر بزرگ در راه است. مردم انتظار حرکتی بزرگ را دارند و مشارکت نهنگ‌ها، همه‌چیز را جالب‌تر می‌کند.

حرکات استراتژیک نهنگ‌های بیت‌کوین

تحرکات نهنگ‌های بیت‌کوین موجب افزایش هیجان در بازار ارزهای دیجیتال شده است. صرافی BitMEX با فعال شدن نهنگ‌ها به مرکز توجهات تبدیل شده است. JA Maartunn، از Cryptoquant، به افزایش پوزیشن‌های لانگ جدید توسط نهنگ‌های BitMEX اشاره می‌کند. مارتون اظهار داشت:

نهنگ‌های BitMEX به مهمانی ملحق شده‌اند… چیزی در زیر سطح در حال جوشیدن است.

علاوه بر این، اطلاعات Deribit نیز این احساسات را تقویت می‌کند. پوزیشن‌های لانگ قابل توجه در Deribit، حرکات استراتژیک بازیگران اصلی را نشان می‌دهد. این مانورها پاسخی حساب شده به شرایط متغیر بازار است.

افزایش حجم خرید و احتمال بازار صعودی

علی مارتینز، تحلیلگر کریپتو، تصور تغییر قریب‌الوقوع بازار را تقویت می‌کند. مارتینز با اشاره به پیوند تاریخی بین افزایش حجم خرید BitMEX و روندهای بعدی قیمت بیت‌کوین، بر پتانسیل یک بازار صعودی طولانی‌مدت تأکید کرد. مارتینز با مقایسه‌ی سناریوهای گذشته، سودهای بالقوه‌ی مرتبط با این افزایش حجم خرید را نشان می‌دهد.

چشم‌انداز جذاب بیت‌کوین

این داستان زمانی جذاب‌تر می‌شود که نهنگ‌های بیت‌کوین حضور خود را به رخ می‌کشند. تحلیل مارتینز نشان می‌دهد که حدود 10 نهنگ که هر کدام حداقل 1000 بیت کوین (معادل حداقل 29.4 میلیون دلار) دارند، در دو هفته‌ی گذشته وارد شبکه شده‌اند. این هجوم، عدم قطعیت‌های جدیدی را به معادلات اضافه می‌کند.

در این چشم‌انداز، مسیر بیت‌کوین با پتانسیل فراتر رفتن از مقاومت 31000 دلاری امیدوارکننده است. سانی مولدر، تحلیلگر باتجربه، حرکت بیت‌کوین به سمت منطقه‌ی 45000 دلاری را پیش‌بینی کرده است.

در حال حاضر، بیت‌کوین پس از کاهش 0.39 درصدی در 24 ساعت گذشته، در حدود 29379 دلار در نوسان است و جامعه‌ی ارزهای دیجیتال را برای تماشای نمایش آماده کرده است.

توجه:

این مقاله مشاوره‌ی سرمایه‌گذاری ارائه نمی‌دهد. همه‌ی سرمایه‌گذاری‌ها شامل ریسک هستند و خوانندگان باید قبل از تصمیم‌گیری تحقیقات خود را انجام دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 11 =