تحلیل ارز‌های دیجیتالتحلیل تکنیکال

تحلیل قیمت چین لینک؛ یک الگوی صعودی می‌تواند LINK را به محدوده ۳۰ دلار برساند 

الگوی صعودی چین لینک و انباشت نهنگ‌ها نشان می‌دهد که احتمال رشد این ارز دیجیتال وجود دارد.

خلاصهٔ تحلیل

  • الگوی فنجان و دسته چین لینک می‌تواند به رشد این ارز دیجیتال کمک کند.
  • ۴ نهنگ تنها در ۱ ساعت بیش از ۲ میلیون دلار چین لینک خریدند.

به گزارش کوین‌گیپ، چین لینک (LINK) اخیراً به رشد چشمگیری دست یافته و تنها در یک هفته بیشتر از ۳۰ درصد رشد کرده است. به همین خاطر با موفقیت یکی از مقاومت‌های بلندمدت را شکسته و سیگنال امیدوارکننده‌ای صادر کرده است.

الگوی فنجان و دسته موجود در نمودار چین لینک اصلاح اخیر قیمت آن را هدایت کرده و ممکن است به خاطر میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه با اصلاحات کوتاه‌مدتی مواجه شود. حجم معاملات روزانه LINK هم به بیشتر از ۱ میلیارد دلار رسیده و بیشتر از ۹۵ درصد رشد کرده است.

نمودار هفتگی چین لینک

قیمت چین لینک در سه ماهه گذشته در یک الگوی فنجان و دسته قرار داشته و به سختی توانسته است موقعیت خود در بالای مقاومت ۱۷.۵ دلار را حفظ کند. در ابتدا معامله‌گران به خاطر حرکت خنثی LINK نگران شده بودند اما ظهور الگوی فنجان و دسته در نمودار بلندمدت بخشی از این نگرانی را از بین برد.

فاز تثبیت این الگو معمولاً حرکت صعودیِ قبلی را کاهش می‌دهد اما در نهایت با افزایش قدرت آن، رالی جدیدی را شروع می‌کند.

قیمت چین لینک در ۲ فوریه (۳ بهمن) از مقاومت ۱۷.۵ دلاری الگوی مذکور عبور کرد و نشان داد که روند آن معکوس شده است. پس از آن هم ۸ درصد افزایش یافت و با تایید موضع گاوها (خریداران) پیش‌نیاز لازم برای رشد خود را فراهم کرد.

داده‌های وب سایت لوک آنچین (Lookonchain) نشان می‌دهد که تنها در ۱ ساعت ۴ کیف پول مجموعاً ۱۱۹٬۴۸۳ دلار LINK (به ارزش ۲.۱۵ میلیون دلار) را از بایننس خارج کردند.

این داده‌ها احساسات صعودی سرمایه‌گذاران چین لینک و انباشت آن‌ها را تایید می‌کند. بنابراین قیمت چین لینک با انباشت نهنگ‌ها و الگوی فنجان و دسته خود می‌تواند ابتدا به هدف ۲۴.۲۸ دلار و سپس به ۳۰.۷ دلار برسد.

رشد میانگین‌های متحرک نمایی ۲۰، ۵۰، ۱۰۰ و ۲۰۰ روزه نشان می‌دهد خرید تهاجمی چین لینک آغاز شده است. افزایش شیب شاخص میانگین حرکت جهت‌دار (ADX) در ۲۱ درصد هم نشان می‌دهد که پتانسیل ادامه روند صعودی LINK وجود دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × پنج =