اخبار ارزهای دیجیتال

بیداری نهنگ خفته‌ی اتریوم پس از 5 سال

یک نهنگ خفته‌ی اتریوم پس از 5 سال بیدار شده است. این نهنگ 90 میلیون دلار را به کراکن منتقل می‌کند و با این حرکت بازار را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

خلاصه‌ی خبر

  • یک کیف پول غیرفعال ETH پس از پنج سال بیدار شد و حدود 90 میلیون دلار ETH را به صرافی Kraken منتقل کرد.
  • این نهنگ 30 دقیقه پیش 39260 ETH (87.5 میلیون دلار) را به Kraken واریز کرد که در صورت فروش احتمالاً حدود 78 میلیون دلار سود خواهد داشت.
  • این انتقال مهم سؤالاتی را در مورد نیات این نهنگ و تأثیر آن بر بازار ETH ایجاد می‌کند.

بیداری یک نهنگ خفته‌ی ETH

پس از نیم دهه عدم فعالیت، یک نهنگ اتریوم دوباره ظاهر شد و حدود 90 میلیون دلار ETH را به صرافی Kraken منتقل کرد. این انتقال که توسط Lookonchain کشف شد، 39260 ETH داشت و در جامعه ارزهای دیجیتال سر و صدا‌ی زیادی ایجاد کرد.

کشف معاملات و تاثیر بازار

بررسی تراکنش‌های گذشته نشان می‌دهد که آدرس این نهنگ در سال 2017 حدود 47260 ETH به ارزش بیش از 11 میلیون دلار به دست آورده است. این معاملات در خارج از cold storage صرافی‌های اصلی رخ داده است که به احتمال ارتباط با شرکت تجاری کامبرلند اشاره دارد. انتقال اخیر به کراکن درها را به روی سناریوهای مختلفی مانند تبادل ETH با استیبل‌کوین یا سایر ارزهای دیجیتال باز می‌کند.

تاثیر بازار کراکن

انتقال قابل توجه 90 میلیون دلاری به کراکن سؤالاتی را در مورد نیات این نهنگ و تأثیر آن بر بازار اتر ایجاد می‌کند. این معامله، با توجه به عمق بازار بیش از 5 میلیون دلاری کراکن، می‌تواند بازار را حداقل تا 2% تحت تأثیر قرار دهد. چنین اتفاقی تأثیر بازیگران اصلی در بازار دارایی‌های دیجیتال را برجسته می‌کند و باعث ایجاد گمانه‌زنی‌ها در جامعه می‌شود. این انتقال قابل توجه به کراکن جامعه‌ی ارزهای دیجیتال را مجذوب خود کرده است.

توجه:

این مقاله مشاوره‌ی سرمایه‌گذاری ارائه نمی‌دهد. همه‌ی سرمایه‌گذاری‌ها شامل ریسک هستند و خوانندگان باید قبل از تصمیم‌گیری تحقیقات خود را انجام دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × سه =