اخبار آلت‌کوین‌هااخبار ارزهای دیجیتال

افزایش چشمگیر نرخ توکن‌سوزی شیبا اینو در بحبوحه رونق دوبارهٔ بازار

حدود ۶۱ میلیون توکن شیبا اینو در روز چهارشنبه سوزانده شده است.

  • نرخ توکن‌سوزی shiba Inu به‌طور چشمگیری افزایش یافته و موجودی در گردش آن‌ را به‌شکل قابل توجهی کاهش داشته است.
  • این تحولات همسو با افزایش اخیر قیمت شیبا در بحبوحهٔ رونق کلی بازار ارز دیجیتال صورت گرفته است.

میم‌کوین محبوب Shiba Inu طی روز چهارشنبه، افزایش ۱۴۰۰ درصدی نرخ توکن‌سوزی را تجربه کرده است که در نتیجهٔ آن بیش از ۶۰ میلیون توکن از گردش خارج شده است. از ابتدای سال تاکنون، تعداد توکن‌های سوزانده شده از مرز ۹ میلیارد عبور کرده است.

shiba Inu این مکانیسم را برای کاهش موجودی در گردش عظیم SHIB اتخاذ کرده است تا در آینده کمیاب‌تر شود و ارزش بالقوهٔ بیشتری داشته باشد. طبق گفته Shibburn، بیش از ۴۱ درصد حداکثر موجودی این دارایی قبلاً سوزانده شده است.

هر بار که تراکنشی در شبکه انجام می‌شود، درصد مشخصی از کارمزد تراکنش به آدرس غیرقابل دسترسی‌ای منتقل می‌شود. به این فرآیند پیچیده‌ و خودکار توکن‌سوزی گفته می‌شود.

تیم پشتیبان Shib Inu و راهکار بلاک‌چین لایهٔ ۲ شیباریوم هفتهٔ گذشته «سازوکار توکن‌سوزی تبدیلی» را ارائه کردند که هدف آن خودکارسازی کل سیستم است.

تازه‌ترین افزایش نرخ توکن‌سوزی همزمان با افزایش قیمت SHIB اتفاق افتاده است. این توکن در ۲۴ ساعت ۲.۵ درصد و در مقیاس هفتگی ۷ درصد افزایش داشته است.

با‌این‌حال، روند صعودی آن را می‌توان به شرایط کلی بازار صعودی نیز نسبت داد، زیرا اکثر ارزهای دیجیتال سود قابل توجهی را نشان می‌دهند.

بیت کوین (BTC) به بالاترین سطح سه هفتهٔ اخیر یعنی به حدود ۴۴۰۰۰ دلار رسیده است، سولانا (SOL) آستانهٔ ۱۰۰ دلار را پس گرفت، درحالی‌که توکن ADA کاردانو ۷ درصد افزایش داشته است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *