اخبار ارزهای دیجیتالسایر اخبار

همستر کامبت در یک صرافی جدید لیست شد

ارز همستر کامبت در هفته قبل در بازار پیش از عرضه صرافی Gate.io لیست شده بود، امروز در بازار پیش از عرضه یک صرافی جدید لیست شد. با این حال قیمت HMSTR در این ۲ پلتفرم تفاوت زیادی با هم دارد.

خلاصه خبر

  • همستر‌ کامبت در بازار پیش از عرضه کوکوین لیست شد.
  • آخرین قیمت معامله‌شده این ارز به ۰.۰۰۰۰۱ دلار رسید.

ارز همستر کامبت امروز ۱۷ ژوئن (۲۸ خرداد) در بازار پیش از عرضه کوکوین لیست شد. آخرین قیمت معامله‌شده این ارز در حال حاضر به محدوده ۰.۰۰۰۰۱ دلار رسیده‌ است. البته باید توجه داشته باشیم که بازار پیش از عرضه نوسانات زیادی دارد و هر لحظه ممکن است قیمت HMSTR کاهش یا افزایش یابد.

قیمت همستر کامبت در کوکوین
قیمت همستر کامبت در کوکوین

تعداد بازیکنان این بازی تلگرامی در حال حاضر به بیش از ۱۵۸ میلیون نفر رسیده‌ است. با این حال هنوز مشخص نشده‌ است که چه مقدار از این بازیکنان ربات هستند و چه مقدار از آن‌ها واقعاً فعالیت می‌کنند. علاوه بر این همستر کامبت هنوز اطلاعات مربوط به ایردراپ احتمالی خود را منتشر نکرده است.

البته توسعه‌دهندگان همستر کامبت در روزهای قبل از دنبال‌کنندگان خود خواسته بودند تا هر چه زودتر کیف پولشان را به این بازی متصل کنند. شایان ذکر است که صرافی کوکوین پیش از این ۲ بار زمان لیست شدن همستر‌ کامبت را به تعویق انداخته بود.

گفتنی است که قیمت HMSTR در بازار پیش از عرضه صرافی Gate.io تا امروز صبح به ۰.۰۳ دلار می‌رسید. این مقدار خیلی بیشتر از قیمت آن در بازار پیش از عرضه کوکوین است.

پوشش اخبار و آموزش‌های مرتبط با بازی تلگرامی همستر‌ کامبت در مجله نوبیتکس صرفاً با هدف اطلاع‌رسانی انجام می‌شود و به‌هیچ‌وجه توصیه‌ای برای مشارکت در همستر‌‌ کامبت نیست. مجله نوبیتکس هیچ‌گونه مسئولیتی در رابطه با خطرات احتمالی تعامل با همستر کامبت و بازی‌های مشابه ندارد.

کوثر ایزک شیریان

تو دانشگاه اقتصاد خوندم و خیلی اتفاقی وارد بخش اخبار کریپتو شدم. اما خیلی طول نکشید که عاشق رویای غیرمتمرکزسازیش شدم. به اقتصاد کلان و تحلیل تکنیکال علاقه زیادی دارم ولی هیچ وقت نمی‌تونم به بازار NFTها بی‌اعتنا باشم. بی‌صبرانه هم منتظرم تا کاربردهای کریپتو تو دنیای واقعی بیشتر بشه!

نوشته های مشابه

‫19 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید