شمارش معکوس تا هاوینگ بیت‌کوین

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
اخبار آلت‌کوین‌هااخبار ارز دیجیتال

تحلیل‌گر مطرح بازار: این ۲ آلت کوین آینده خوبی دارند

یکی از تحلیلگران مطرح بازار ارزهای دیجیتال اعلام کرد که توکن‌های PYTH و اینجکتیو پتانسیل صعودی بسیار زیادی دارند.

خلاصهٔ تحلیل

  • یک تحلیلگر باور دارد که قیمت PYTH به زودی به رکورد جدیدی می‌رسد.
  • او تاکید کرد که روند بلندمدت اینجکتیو همچنان صعودی است.

به گزارش دیلی‌هادل، تحلیل‌گری به اسم مستعار آلت کوین شرپا (Altcoin Sherpa) به ۲۰۷٬۱۰۰ دنبال‌کننده خود در شبکه اجتماعی X (توییتر سابق) گفت که توکن PYTH در فاز کشف قیمت خود قرار دارد. کشف قیمت به وضعیتی اشاره دارد که در آن یک ارز دیجیتال به رکورد جدیدی می‌رسد. طبق گفته‌های آلت کوین شرپا، ارزهای دیجیتالی که در محدوده کشف قیمت معامله می‌شوند؛ «همیشه جادویی» هستند، چون می‌توانند روند صعودی خود را بدون هیچ مقاومتی دنبال کنند. او درباره PYTH هم اعلام کرد:

من به چند دلیل دوست دارم روی PYTH سرمایه‌گذاری کنم. اولین اینکه وقتی ارزهای دیجیتال به نزدیکی رکورد تاریخیشان می‌رسند، همیشه به شدت رشد می‌کنند. دوم اینکه به نظرم من PYTH هنوز پامپ واقعیش به عنوان یک ارز دیجیتال جدید را تجربه نکرده است. اخبار خاصی درباره آن منتشر نشده اما خب کلا روند بخش API3 کند شده است.

شایان ذکر است که قیمت PYTH در حال حاضر در محدوده ۰.۶۴ دلار قرار دارد و در ۲۴ ساعت گذشته ۲.۵ درصد کاهش یافته است. آلت کوین شرپا در ادامه اعلام کرد که توکن اینجکتیو (INJ) هم چشم‌اندازی صعودی دارد. به نظر او هرچند که این ارز دیجیتال در یک ماه گذشته در یک رنج محکم قرار داشته، همچنان روند بلندمدت آن صعودی است. این تحلیلگر خاطرنشان کرد:

اگر قیمت اینجکتیو در سطوح فعلی تثبیت شود، برای مرحله بعدی رالی آن خوب است. احتمالا در این مرحله به رکورد جدیدی می‌رسد؛ البته نمی‌دانم چه زمانی. احتمالاً قیمت آن سریعاً ۲ برابر نمی‌شود اما ارز دیجیتال مطمئنی است و پتانسیل بسیار خوبی دارد.

گفتنی است که قیمت اینجکتیو هم در حال حاضر در محدوده ۳۴ دلار قرار دارد. آلت کوین شرپا در نهایت هم اعلام کرد که مارکت کپ بازار ارزهای دیحیتال در مقایسه با شرکت‌های بزرگ آمریکایی هنوز کوچک است. او ادامه داد:

کل مارکت کپ بازار ارزهای دیجیتال هنوز به طور قابل‌توجهی کم‌تر از اپل است. ما در یک زمین بازی کوچک بازی می‌کنیم و در حال حاضر دستاوردها، ضررها و فرصت‌های باورنکردنی داریم. صبور باشید و بزرگ فکر کنید.

مارکت بازار کریپتو هم در حال حاضر در محدوده ۱.۸ تریلیون دلار قرار دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + شش =