شمارش معکوس تا هاوینگ بیت‌کوین

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
اخبار آلت‌کوین‌هااخبار ارز دیجیتال

رشد ۷۵ درصدی قیمت یونی سواپ در روز گذشته؛ علت چیست؟

قیمت یونی سواپ بعد از انتشار پروپوزال جدید آن رشد چشمگیری را تجربه کرده است.

خلاصهٔ خبر

  • پروپوزال جدید یونی سواپ به دنبال این است که نرخ مشارکت هولدرها و استیکرهای آن در تصمیمات حاکمیتی را افزایش دهد.
  • این صرافی باور دارد که مشارکت پایین استیکرها در بلندمدت به ثبات آن آسیب می‌رساند.

به گزارش دیلی‌هادل، صرافی غیرمتمرکز یونی سواپ اعلام کرد که طبق پروپوزال جدید خود، قصد دارد پاداش استیکرهای توکن UNI را افزایش دهد. طبق گفته‌های تیم توسعه‌دهنده یونی سواپ، این پروپوزال برای موفقیت بلندمدت پروتکل آن اهمیت زیادی دارد. این صرافی تاکید کرده است:

این پروپوزال برای حکمرانی غیرمتمرکز، انعطاف‌پذیری و موفقیت بلندمدت یونی سواپ ضروری است. ما بر این باور هستیم که این ارتقا حاکمیت یونی سواپ را تقویت خواهد کرد.

اخبار مربوط به پروپوزال مذکور باعث شد قیمت UNI افزایش یابد و با رشدی ۵۰ درصدی از ۷.۰۶ دلار به بالای ۱۲ دلار برسد. قیمت یونی سواپ در حال حاضر هم با رشدی ۷۵ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته به ۱۲.۴۵ دلار رسیده است که رکورد جدیدی در ۲ سال گذشته محسوب می‌شود. طبق گفته‌های بنیاد یونی سواپ (Uniswap Foundation)، این پروپوزال استکیرهای جدیدی را وارد آن می‌کند که به این پروژه متعهد هستند. بنیاد مذکور ادامه داده است:

ما معتقدیم که هولدرهای توکن UNI، نمایندگان یا دلگیترهایی (Delegators) را انتخاب می‌کنند که با رای و مشارکت خود به رشد و موفقیت پروتکل یونی سواپ کمک می‌کنند. اگر این پروپوزال موفق شود، نمایندگان جدیدی وارد یونی سواپ می‌شود. علاوه بر این از آنجا که نمایندگان موجود باید مجدداً تفویض اختیار شوند، نمایندگی‌های قدیمی جای خود را به نمایندگانی می‌دهند که تعهدشان را ثابت کرده‌اند. علاوه بر این، این مکانیسم می‌تواند به صورت خودکار اجرا شود و با انگیزه به نمایندگی‌های متعهد به هیچ گونه تسهیل اضافی نیاز نداشته باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × یک =