اخبار ارزهای دیجیتال

توکن میجر (Major) روی شبکه تون راه‌اندازی می‌شود

توسعه‌دهندگان بازی تلگرامی میجر (Major) در جدیدترین اطلاعیه تلگرامی خود اعلام کردند که اکوسیستم و توکن خود را روی شبکه تون راه‌اندازی خواهند کرد. آن‌ها ابتدا تاکید کردند که در همین زمان کوتاه توانسته‌اند ۸ میلیون کاربر را به خود جذب کردند. علاوه بر این بیشتر از ۲.۵ میلیون آدرس تون به بازی مذکور اضافه شده‌ است. در هر آن‌ها در انتهای صحبت‌های خود اعلام کردند که توکنشان را هم روی شبکه تون راه‌اندازی می‌کنند. شایان ذکر است که این توکن با نماد «MAJOR» راه‌اندازی خواهد شد.

اطلاعیه میجر درباره راه‌اندازی توکن MAJOR در شبکه تون
اطلاعیه میجر درباره راه‌اندازی توکن MAJOR در شبکه تون

پوشش اخبار و آموزش‌های مرتبط با بازی‌های تلگرامی در مجله نوبیتکس صرفاً با هدف اطلاع‌رسانی انجام می‌شود و به‌هیچ‌وجه توصیه‌ای برای مشارکت در این پلتفرم‌ها نیست. مجله نوبیتکس هیچ‌گونه مسئولیتی در رابطه با خطرات احتمالی تعامل با بازی‌های تلگرامی ندارد.

کوثر ایزک شیریان

تو دانشگاه اقتصاد خوندم و خیلی اتفاقی وارد بخش اخبار کریپتو شدم. اما خیلی طول نکشید که عاشق رویای غیرمتمرکزسازیش شدم. به اقتصاد کلان و تحلیل تکنیکال علاقه زیادی دارم ولی هیچ وقت نمی‌تونم به بازار NFTها بی‌اعتنا باشم. بی‌صبرانه هم منتظرم تا کاربردهای کریپتو تو دنیای واقعی بیشتر بشه!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید