اخبار ارز دیجیتال

سولانا به 51.63 میلیون تراکنش روزانه رسید

سولانا با افزایش 144 درصدی معاملات روزانه به 51.63 میلیون تراکنش رسید.

خلاصه‌ی خبر

  • تراکنش‌های روزانه‌ی سولانا به 51.63 میلیون افزایش یافت که نسبت به روز گذشته 144% افزایش را نشان می‌دهد.
  • رشد اخیر سولانا توسط عواملی مانند افزایش سرمایه‌گذاری نهادی و افزایش فعالیت مبادلات غیرمتمرکز (DEX) تقویت شده است.

سولانا به 51.63 میلیون تراکنش روزانه رسید

در 24 نوامبر، سولانا شاهد رشدی مناسب بود و به 51.63 میلیون تراکنش روزانه رسید که افزایش چشمگیر 144 درصدی نسبت به 21.1 میلیون روز قبل بود. این نقطه‌ی عطف، سود سالانه‌ی سولانا را به بیش از 300% رساند.

حرکت پایدار

سولانا به عنوان یک رقیب قوی برای اتریوم ظاهر شد. رشد اخیر سولانا نه تنها در قیمت آن بلکه در فعالیت‌های زنجیره‌ای نیز دیده می‌شود. تراکنش‌های روزانه به سطوحی رسیده که از نوامبر 2021 مشاهده نشده است. این رشد نشان‌دهنده‌ی افزایش فعالیت شبکه در مقایسه با مانند Artemis و Polygon است.

خوش‌بینی نهنگ باعث افزایش سرمایه‌گذاری LDO می‌شود!

با توجه به سود قابل توجهی که به جیب زده، این نهنگ به آینده‌ی LDO خوش‌بین است. گزارش Lookonchain حاکی از ادامه‌ی فعالیت‌های نهنگ برای خرید بیشتر است و بر تعهد این نهنگ به انباشت LDO بیشتر تاکید دارد. بازار از نزدیک شاهد تشدید علاقه‌ی نهادی به Lido DAO است که توسط حرکت‌های استراتژیک و سودهای چشمگیر تحریک می‌شود.

عوامل کلیدی و اعداد

محبوبیت سولانا به لطف عوامل مهم در حال افزایش است. با رسیدن سرمایه‌گذاری نهادی به 135 میلیون دلار در سال جاری و افزایش حجم Solana DEX، علاقه در حال افزایش است. پروتکل‌های DeFi این ارز دیجیتال به رکورد 618.36 میلیون دلار رسید که رشد قابل توجه 201 درصدی را از ابتدای سال نشان می‌دهد.

پویایی بازار و چشم‌انداز آینده

علیرغم کاهش 4.7 درصدی ارزش بازار، سولانا عملکرد باثباتی در 58.48 دلار دارد. ماه نوامبر شاهد افزایش 71 میلیارد دلاری حجم معاملات USDC در سولانا بود که نشان‌دهنده‌ی اعتماد سرمایه‌گذاران بود. با وجود نوسانات کوتاه مدت، سیر صعودی سولانا با افزایش 80 درصدی در این ماه مشهود است.

وو بلاک‌چین در توییتی دستاوردهای سولانا را برجسته می‌کند: “حجم انتقال USDC سولانا در نوامبر به 71 میلیارد دلار رسید، بالاترین رقم جدید برای سال… این ممکن است نشانه‌ای از ورود مجدد سرمایه‌گذاران به شبکه سولانا باشد.”

چشم‌انداز کریپتو پیشرفت‌های بیشتری را پیش‌بینی می‌کند زیرا سولانا همچنان به درخشش خود ادامه می‌دهد و بر نقش خود به عنوان یک بازیگر اصلی در فضای پویا‌ی کریپتو تاکید می‌کند.

 

توجه:

این مقاله مشاوره‌ی سرمایه‌گذاری ارائه نمی‌دهد. همه‌ی سرمایه‌گذاری‌ها شامل ریسک هستند و خوانندگان باید قبل از تصمیم‌گیری تحقیقات خود را انجام دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + سیزده =