اخبار اتریوماخبار ارز دیجیتال

رشد ارزش اتریوم خارج از صرافی؛ آیا رالی 2500 دلار در پیش است؟

میزان دارایی‌های خارج از صرافی اتریوم در حال افزایش است و نوسانات کوتاه‌مدت قیمت اتریوم همچنان ادامه دارد.

خلاصه‌ی خبر

  • ETH ذخیره شده خارج از صرافی‌ها در حال افزایش است.
  • فشار فروش اخیر اتریوم مانع از سودهای کوتاه مدت می‌شود، اما چشم‌انداز بلند‌مدت همچنان صعودی است.

ریتم حرکت اتریو

اتریوم با قیمت 2261 دلار پس از 3 ژانویه، شاهد حمایت قابل توجهی از کیف پول‌های بزرگ خارج از صرافی‌ها است. انباشت‌های اتریوم نشان می‌دهد که در حال تست مقاومت 2444 است. رد شدن از این سطح می‌تواند اتریوم را به قیمتی بالاتر از ۲۵۰۰ دلار برساند. با وجود عدم قطعیت‌های کوتاه‌مدت، پیش‌بینی‌های بلندمدت سود قابل توجهی را پیش‌بینی می‌کنند.

کاهش فشار فروش

فشار فروش اخیر ETH مانع از افزایش آن به 2500 دلار شده است. عدم تعادل در جریان ورودی و خروجی ارز بر چشم‌انداز کوتاه‌مدت آن تأثیر می‌گذارد. با توجه نوسانات روزها‌ی اخیر اتریوم، به معامله‌گران کوتاه‌مدت توصیه می‌شود که احتیاط کنند.

سیگنال‌های بلندمدت صعودی در میان نوسانات کوتاه‌مدت

اتریوم علیرغم عدم قطعیت‌های کوتاه‌مدت، نویدبخش سودهای بلندمدت است. EMA 50 که از EMA 200 عبور می‌کند، افزایش احتمالی 50 درصدی را نشان می دهد و هدف آن فراتر رفتن از 3000 دلار در ماه‌های آینده است. در حالی که اندیکاتور Supertrend نشان‌دهنده‌ی روند نزولی زیر قیمت ETH است، به دلیل کاهش RSI، در مورد باز کردن موقعیت‌های فروش احتیاط توصیه می‌شود.

توجه:

این مقاله مشاوره‌ی سرمایه‌گذاری ارائه نمی‌دهد. همه‌ی سرمایه‌گذاری‌ها شامل ریسک هستند و خوانندگان باید قبل از تصمیم‌گیری تحقیقات خود را انجام دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × یک =