اخبار ارزهای دیجیتال

در میان نبرد حقوقی، معاملات فیوچرز XRP افزایش پیدا کرده است!

علاقه‌ی سرمایه‌گذاران به قراردادهای فیوچرز XRP به 1.2 میلیارد دلار افزایش یافته که از نوامبر 2021، پس از حکم دادگاه به نفع ریپل، یک رکورد به حساب می‌آید. بایننس در سود باز پیشتاز است. مدیرعامل ریپل از رویکرد اجرایی SEC انتقاد می‌کند.

خلاصه‌ی خبر

  • اوج بهره باز قراردادهای فیوچرز XRP به 1.2 میلیارد دلار می‌رسد که بالاترین میزان از نوامبر 2021 است.
  • بایننس با سود باز 357 میلیون دلاری پیشتاز است که نشان‌دهنده‌ی افزایش اعتماد سرمایه‌گذاران پس از حکم دادگاه به نفع ریپل است.
  • مدیر‌عامل Ripple از رویکرد اجرایی SEC در بحبوحه‌ی نبرد حقوقی مداوم بر سر طبقه‌بندی XRP به عنوان اوراق بهادار انتقاد می‌کند.

معاملات فیوچرز XRP به 1.2 میلیارد دلار با بهره باز افزایش می‌یابد

علاقه‌ی سرمایه‌گذاران به توکن XRP ریپل به سطوح بی‌سابقه‌ای می‌رسد، به طوری که پس از حکم دادگاه در پرونده ریپل در مقابل SEC به سود ریپل، سود باز برای قراردادهای فیوچرز XRP از 20 جولای به 1.2 میلیارد دلار رسید.

بایننس پیشرو در معاملات فیوچرز XRP؛ سود باز 357 میلیون دلاری، نشان‌دهنده‌ی تأثیر حکم دادگاه

بایننس در معاملات فیوچرز XRP با سود باز 357 میلیون دلاری پیشتاز است. Bitget و OKX در حالی با 198 میلیون دلار و 71 میلیون دلار در رده‌های بعدی هستند که Bitmex با 7 میلیون دلار را پشت سر خود می‌بینند. تأثیر حکم دادگاه در احساسات سرمایه‌گذاران مشهود است.

مدیر‌عامل Ripple از مدیریت SEC در میان نبرد قانونی انتقاد می‌کند

برد گارلینگ هاوس، مدیر عامل ریپل، از رویکرد اجرایی SEC انتقاد می‌کند و نگرانی‌هایی را در مورد حمایت از مصرف‌کننده و خطرات ورشکستگی ایجاد می‌کند. با وجود حکم اخیر دادگاه به سود ریپل، درگیری‌های حقوقی جاری بر سر طبقه‌بندی XRP به عنوان اوراق بهادار، پیامدهای عمده‌ای برای صنعت کریپتو دارد.

معاملات فیوچرز XRP در میان نبرد حقوقی افزایش می‌یابد: موجی از امید برای سرمایه‌گذاران؟

معاملات فیوچرز XRP پس از رای دادگاه به نفع ریپل، با پیشتاز بودن بایننس، به بالاترین سطح خود رسید که نشان‌دهنده‌ی احساسات مثبت سرمایه‌گذاران است. نبرد حقوقی جاری SEC همچنان برای آینده‌ی صنعت کریپتو حیاتی است. XRP در حال حاضر 0.74 دلار با حجم معاملات 24 ساعته‌ی 1.7 میلیارد دلار و ارزش بازار بیش از 39 میلیارد دلار معامله می‌شود.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 3 =