Baby Doge Coin

1b_babydoge

بیبی دوج کوین

معامله حرفه‌ای
- USDT
% - تومان

اطلاعات بازار تتری

حجم معاملات 24h
- 1b_babydoge
کمترین قیمت دیروز
- USDT
بالاترین قیمت دیروز
- USDT

اطلاعات بازار نوبیتکس

حجم معاملات 24h
- 1b_babydoge
کمترین قیمت دیروز
- IRT
بالاترین قیمت دیروز
- IRT
من می ‌خواهم
تومان
بپردازم تا معادل
1B_بیبی دوج

واحد خرید و فروش یک میلیارد بیبی‌ دوج است

بیبی دوج کوین چیست؟

بیبی دوج کوین یک میم کوین است که با تقلید از روش بازاریابی دوج کوین و شیبا اینو به وجود آمد. نقطه قوت اصلی آن، حمایت جامعه طرفداران بیبی دوج کوین و فعالیت بسیار زیاد در شبکه‌های اجتماعی است. بیبی دوج بر بستر بلاک چین بی‌ان‌بی چین (BNB Chain) شکل گرفته است و برخلاف دوج کوین بلاکچین مستقل خود را ندارد. 

مدل اقتصادی بیبی دوج کوین به گونه‌ای است که کاربران را به هولد کردن این توکن تشویق می‌کند. اگر کاربری بخواهد توکن‌های خود را به کیف پول دیگر یا یک صرافی منتقل کند، ۱۰ درصد از توکن‌هایش به‌عنوان کارمزد کسر می‌شود. به این ترتیب کاربر تشویق می‌شود که توکن‌های خود را برای زمان بیشتری هولد کند. به‌عنوان یک سیاست مشوق دیگر، بخشی از این کارمزد ۱۰ درصدی، بین کاربرانی که توکن‌های خود را هولد می‌کنند توزیع می‌شود.

همانند دوج کوین، استفاده از بیبی دوج کوین هم در امور خیریه مرسوم است. ۲.۲ درصد از کل عرضه بیبی دوج کوین در آدرس مشخصی قرار دارد که برای حمایت از فعالان محیط زیستی و حیوانات آسیب‌پذیر اختصاص داده شده است.

خرید و فروش بیبی دوج

خرید و فروش BabyDoge در نوبیتکس امکان‌پذیر است. برای خرید و فروش رمز ارز بیبی دوج کوین در نوبیتکس باید مراحل گفته‌شده را طی کنید:

آموزش خرید بیبی دوج از نوبیتکس

برای خرید بیبی دوج از نوبیتکس، مراحل زیر را دنبال کنید:

1- ثبت‌نام  و ایجاد حساب کاربری در نوبیتکس:

در ابتدا برای ثبت‌نام اولیه شما تنها به یک آدرس ایمیل فعال نیاز دارید. توصیه می‌شود که برای ثبت‌نام در صرافی ارز دیجیتال نوبیتکس از رمز عبور غیرتکراری و قدرتمندی استفاده کنید تا امنیت اولیه حساب کاربری‌‌ شما تضمین شود.

 2- تائید حساب کاربری:

پس از انجام ثبت‌نام اولیه، برای خرید و فروش BabyDoge باید مراحل احراز هویت را انجام دهید. احراز هویت در نوبیتکس با توجه به کاربری مالی آن، با ثبت‌نام در شبکه‌های اجتماعی و یا نرم‌افزارهای کاربردی روزمره متفاوت است و نیازمند ارائه اطلاعات هویتی درست و دقت و توجه بالا در ارسال اطلاعات است. برای فروش و خرید رمز ارز بیبی دوج کوین یا خرید رمزارزهای دیگر مانند بیت کوین، دوج کوین، شیبا و سایر ارزهای دیجیتال بهترین کار ممکن این است که پیش از هر اقدامی در مورد رویه احراز هویت نوبیتکس مطالعه کنید.

 3- شارژ حساب تومانی یا رمزارز قابل‌تبدیل آن:

شما می‌توانید به کمک این راهنما، حساب کاربری خود را شارژ کنید. خرید بیبی دوج کوین در نوبیتکس با تومان و تتر امکان‌پذیر است.

 4- خرید بیبی دوج:

خرید ارز بیبی دوج کوین در نوبیتکس به‌صورت ارائه پیشنهاد خرید BabyDoge در این بازار همتا به همتا (P2P) انجام می‌شود. در واقع در این بازار شما ارز دیجیتال موردنظر خود را از کاربران فعال در پلتفرم نوبیتکس خریداری می‌کنید. به همین دلیل، تکمیل فرایند خرید شما به پذیرش معامله از سوی دیگر کاربران بستگی دارد.‌

آموزش فروش Baby Doge در نوبیتکس

برای فروش ارز دیجیتال بیبی دوج در نوبیتکس، باید مراحل ثبت‌نام، ایجاد حساب و احراز هویت به همان صورت که بالاتر به آن اشاره شد طی شود. سپس ارز بیبی دوج باید از کیف پول شخصی به کیف پول نوبیتکس انتقال داده شود. در پایان توکن BabyDoge در بازار همتا به همتای نوبیتکس به فروش می‌رسد. به عبارت دیگر، سفارش فروش با سفارش خریدِ کاربران دیگری که قصد خرید بیبی دوج کوین از نوبیتکس را دارند مچ می‌شود.

خرید و فروش ارز BabyDoge در نوبیتکس با انواع سفارشات از جمله سریع، معین، با حد ضرر و OCO امکان‌پذیر است. 

 • سفارش سریع: در سفارش سریع، خرید و فروش شما به‌صورت آنی با قیمت بازار صورت می‌گیرد. برای تعیین قیمت دقیق سفارش خود می‌توانید از سفارش معین استفاده کنید.
 • سفارش معین:  در این روش، معامله پس‌ از اینکه کاربری دیگر با این قیمت حاضر به خرید یا فروش بود، صورت می‌گیرد.
 • حد ضرر: در حد ضرر هم همان طور که از نامش پیداست، می‌توان برای حد ضرری برای خرید و فروش کوین تعیین کرد. 
 • OCO: سفارش OCO نیز ترکیبی از دو سفارش معین و با حد ضرر است.

با توجه به تعداد میلیونی کاربران، شاخص نقدشوندگی این صرافی ارز دیجیتال نوبیتکس بسیار بالاست و بنابراین عمده خریدوفروش‌های ارزهای دیجیتال این صرافی در زمان بسیار کوتاهی انجام می‌شود. همچنین شکاف قیمتی بزرگی میان صرافی نوبیتکس و دیگر صرافی‌های بزرگ دنیا وجود ندارد.

قیمت بیبی دوج کوین

قیمت هر بیبی دوج کوین بسیار کم است. با توجه به این مسئله در حال حاضر شما با مبلغ کمی می‌توانید صاحب تعداد زیادی از این ارز دیجیتال شوید. برای مشاهدهٔ قیمت لحظه‌ای بیبی دوج می‌توانید از نمودار بالای صفحه استفاده کنید.

تفاوت بیبی دوج با دوج کوین

بیبی دوج و دوج کوین از بسیاری از جهات، از جمله روش مارکتینگ، مشابه یکدیگر هستند، با این حال تفاوت‌های عمده‌ای بین این دو رمزارز وجود دارد. مهم‌ترین تفاوت این دو، شبکه آن‌هاست. دوج کوین شبکه و بلاک چین مخصوص خود را دارد که با سازوکار اثبات کار فعالیت می‌کند؛ اما بیبی دوج شبکه مستقلی ندارد و روی بی‌ان‌بی چین (BNB Chian) پیاده‌سازی شده است. تفاوت عمدهٔ دیگر این کوین‌ها در اقتصاد توکن آنهاست. تعداد توکن‌های بیبی دوج بسیار زیاد است، به طوری که عرضه کلی آن ۴۲۰ کوادریلیون واحد است که تاکنون ۱۸۸ کواردیلیون واحد از این توکن‌ها سوزانده شده است. با این وجود لازم به ذکر است که تعداد توکن‌های بیبی دوج بیشتر از این مقدار نخواهد شد، به همین دلیل می‌توان آن را ضدتورمی نامید. از طرف دیگر تعداد توکن‌های دوج کوین بسیار کمتر، اما رو به افزایش است. دوج کوین یک رمزارز تورمی است و به طور میانگین در هر دقیقه ۱۰ هزار دوج کوین جدید وارد بازار می‌شود.

بهترین کیف پول‌های توکن BabyDoge

بیبی دوج کوین در بلاک چین BNB Chain پیاده‌سازی شده است که تمام کیف پول‌هایی که از این شبکه پشتیبانی می‌کنند، قابلیت ذخیره، ارسال و دریافت بیبی دوج را دارند. اکثر کیف پول‌های سخت‌افزاری مانند ترزور، لجر و کول والت و کیف پول‌های نرم‌افزاری مانند تراست و اکسودوس از بیبی دوج کوین پشتیبانی می‌کنند.

آینده قیمت بیبی دوج کوین

مانند دوج کوین و شیبا اینو، نقطه قوت بیبی دوج هم بازاریابی قدرتمند و جامعه‌محور بودنِ آن است. ترند شدن این توکن در شبکه‌های اجتماعی و حمایت ضمنی چهره‌های مشهور از آن می‌تواند به رشد قیمتی آن کمک کند. 

افزایش محبوبیت این توکن‌ها در شبکه‌های اجتماعی معمولا تاثیر آنی و چشمگیری در قیمت این ارزها دارد و به همین دلیل برخی از معامله‌گران معاملات خود در این رمزارزها را با روند احساسات در شبکه‌های اجتماعی مانند توییتر و ردیت تنظیم می‌کنند.

مزایای خرید و فروش ارزدیجیتال بیبی دوج از نوبیتکس

خرید و فروش و ترید رمزارزهای مختلف، از جمله بیبی دوج کوین در نوبیتکس مزایای خاصی به همراه دارد که در ادامه به تعدادی از آنها اشاره می‌کنیم:

 • نوبیتکس اولین و بزرگترین پلتفرم تبادل رمزارز در ایران است که بیشتر از چهار میلیون کاربر در ایران به آن اعتماد کرده‌اند.
 • در نوبیتکس دارایی شما به‌صورت سرد نگهداری می‌شود. با توجه به این مسئله امکان از دست رفتن دارایی شما تا حد ممکن کاهش پیدا می‌کند. 
 • سیستم چند امضایی برداشت از کلد ولت نوبیتکس امکان سوء استفاده از دارایی کاربران را به حداقل رسانده است.
 • رابط کاربری این پلتفرم بسیار ساده و آسان است. ضمن اینکه امکان استفاده از تست‌نت نوبیتکس هم در سایت و هم در اپلیکیشن نوبیتکس برای کاربران تازه‌وارد وجود دارد.
 • با توجه به تعداد زیاد کاربران و تعداد و حجم معاملات، نوبیتکس از عمق بازار و نقدشوندگی بالایی برخوردار است. 
 • سرعت برداشت ریالی در نوبیتکس بسیار بالاست. دقایقی پس از درخواست برداشت ریالی، مبلغ مورد نظر به حساب کاربر واریز می‌شود.
 • پشتیبانی نوبیتکس در ۲۴ ساعت شبانه‌روز و هفت روز هفته پاسخگوی سوالات کاربران است.
سوالات متداول

سوالات متداول

ارز بیبی دوج کوین چیست؟

بیبی دوج کوین یک میم کوین بر بستر بلاک چین BNB Chain‌ است. این توکن از لحاظ بازاریابی مشابه دوج کوین و شیبا اینو عمل می‌کند و فعالیت کاربران آن در شبکه‌های اجتماعی، نقش اساسی در بازار آن دارد.

آینده ارز بیبی دوج چگونه پیش‌بینی می‌شود؟

بازاریابی و اتکا بر جامعهٔ کاربران، اصلی‌ترین عامل در جهت‌گیری قیمتی بیبی دوج است. حمایت چهره‌های مشهور از این رمزارز در شبکه‌های اجتماعی می‌تواند تاثیر بسزایی در قیمت آن داشته باشد.

قیمت ارز BabyDoge در لحظه چگونه قابل‌مشاهده است؟

با مراجعه به نمودار ارز بیبی دوج می‌توانید قیمت این ارز را در همین لحظه مشاهده کنید.

کارمزد خرید ارز BabyDoge Coin در نوبیتکس چقدر است؟

کارمزد معاملات در نوبیتکس به‌صورت درصدی از مبلغ کل معامله از خریدار و فروشنده دریافت می‌شود. کارمزد معاملات در نوبیتکس برای حجم کمتر از ۱۰ میلیون تومان ۰.۳۵ درصد از حجم معامله، برای حجم بین ۱۰ تا ۵۰ میلیون تومان ۰.۳ درصد از حجم معامله، برای حجم بین ۵۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان ۰.۲۵ درصد از حجم معامله و برای مبالغ بالاتر از ۱۰۰ میلیون تومان ۰.۲ از حجم معامله خواهد بود. شما می‌توانید تمامی اطلاعات در این رابطه را در جدول کارمزدهای نوبیتکس پیدا کنید.